Rewitalizacja pochwy RF – Forma V

CZAS ZABIEGU: 20-30 MIN

WYKONUJE:

LICZBA ZABIEGÓW: 2-3

REWITALIZACJA POCHWY – FORMA V


Kobiece narządy intymne ulegają zmianie pod wpływem porodów lub starzenia.  Z wiekiem występuje wiele dolegliwości związanych z utratą kolagenu i elastyny w tkance pochwy oraz gruczołów, w wyniku czego staje się ona mniej jędrna, bardziej sucha, podatna na infekcje oraz pogorszenie życia seksualnego. 

W naszej klinice oferujemy zabiegi rewitalizacji pochwy przy użyciu urządzenia InMode Forma V, które wykorzystuje bipolarny prąd RF. W odróżnieniu od monopolarnego prądu, nie ingeruje on w newralgiczne struktury okołopochwowe, dzięki czemu działa bezpośrednio na śluzówkę i przedsionek pochwy powodując obkurczenie włókien kolagenowych i ujędrnienie obszaru zabiegowego. Efekt jest widoczny po pierwszym zabiegu, dla jego utrwalenia na ogół potrzebne są 2-3 sesje w odstępach miesiąca.


JAK WYGLĄDA ZABIEG?


Każdy zabieg poprzedzony jest wnikliwą konsultacją z lekarzem ginekologiem. Podczas takiego spotkania specjalista kwalifikuje Cię do zabiegu i wspólnie z Tobą określa efekty terapii.

Zabieg nie wymaga znieczulenia i jest całkowicie bezbolesny. W jego trakcie specjalista wprowadza specjalną głowicę do pochwy, gdzie emitowany zostaje prąd RF. Podczas wykonywania ruchów posuwistych głowica podgrzewa tkanki do temperatury 40-42°C.  

Zabieg nie wyklucza z codziennych aktywności i nie wymaga rekonwalescencji.

EFEKTY


Pierwsze efekty widoczne są od razu po zabiegu, natomiast po wykonaniu serii możemy mówić o pełnym efekcie – rewitalizacji, poprawy jędrności, odmłodzenia i zwiększenia elastyczności pochwy. Zmniejszenie wejścia do pochwy, które zostało poszerzone po porodzie siłami natury, ale w niewielkim stopniu. Duże zmiany tzw. „ziejący srom” wymagają interwencji chirurgicznej – plastyki przedsionka pochwy.

PRZECIWWSKAZANIA


Nieprawidłowy wynik badania cytologicznego
Choroby autoimmunologiczne
Stosowanie leków przeciwkrzepliwych
Ciążą i laktacja
Stany zapalne dróg rodnych
Miesiączka
Nieuregulowana cukrzyca
Choroby nowotworowe

KOSZT ZABIEGU


Rewitalizacja pochwy (radiofrekwencja – forma V)1400 zł
Pakiet 2 + 1 – Rewitalizacja pochwy (radiofrekwencja – forma V)4200 3200 zł

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Zarezerwuj termin wizyty i wybrany zabieg w dogodny dla Ciebie sposób

ZADZWOŃ 32 700 21 53

Przewiń do góry

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Body Care Clinic zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000).

Akceptuję politykę prywatności