Usuwanie przebrawień IPL Lumecca

CZAS ZABIEGU: 30 MIN

WYKONUJE:

LICZBA ZABIEGÓW: 1

NA CZYM POLEGA ZABIEG?


Przebarwienia to nic innego jak kolorowe plamki wyróżniające się na tle skóry. Powodów powstawania przebarwień jest wiele, przede wszystkim ekspozycja na słońce, zmiany hormonalne (szczególnie okres ciąży i menopauzy), przyjmowanie antykoncepcji, choroby wątroby, nadczynność tarczycy. Warto wspomnieć też o uszkodzeniach mechanicznych skóry, które mogą skutkować powstawaniem przebarwień pozapalnych.

Innowacyjnym rozwiązaniem stosowanym w walce z przebarwieniami jest zabieg Lumecca™ Inmode wykazuje większą selektywność i mniejsze nagrzewanie tkanek otaczających w zabiegach usuwania zmian pigmentowych. Pozwala na usuwanie przebarwień we wcześniejszym stadium, w czasie gdy jeszcze nie są widoczne dla nieuzbrojonego oka.

Zabiegi z wykorzystaniem pulsacyjnego światła zwykle wykonywane są w serii. Rekomendowana ilość to około 3 zabiegów, jednak o konieczności wykonania kolejnego zadecydujesz po 4 tygodniach, kiedy widoczny będzie pełny efekt.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?


Każdy zabieg poprzedzony jest wnikliwą konsultacją ze specjalistą. Podczas takiego spotkania kosmetolog kwalifikuje cię do zabiegu i wspólnie z Tobą określa efekty terapii.

Zabieg usuwania przebarwień przy użyciu urządzenia Lumecca Inmode jest szybki i bezbolesny. Po przygotowaniu skóry do zabiegu (demakijaż), kosmetolog dopasuje odpowiednie parametry zabiegowe, właściwe dla Twojej skóry i przystąpi do zabiegu. Podczas zabiegu dochodzi do reakcji fototermolizy. Pulsacyjne światło jest pochłaniane przez barwnik, więc w początkowej fazie po zabiegu kolor przebarwień może się nasilić. Spokojnie, w kolejnej fazie komórki barwnikowe są niszczone, dochodzi do złuszczenia i rozjaśnienia przebarwień . Na tym etapie możesz ocenić, czy potrzebne jest wykonanie kolejnego zabiegu.

Zabiegi usuwania przebarwień częściowo wyłączą Cię z codziennych aktywności. Bezpośrednio po zabiegu należy unikać podrażniania skóry.

Istotne, aby w dniu wykonywania zabiegu i przez ok 14 dni po nim nie narażać skóry na intensywne działanie czynników zewnętrznych – mróz czy silne promieniowanie słoneczne. W dniu zabiegu i na ok. 4-7 dni po nim należy zaprzestać treningów na siłowni, wizyt w saunie i na basenie.

EFEKTY


Dzięki zabiegowi Lumecca możemy zauważyć wyraźną reedukację przebarwień, dyschromii, plam starczych i objawów fotostarzenia.

PRZECIWWSKAZANIA


Przeziębienie, opryszczka
Ciąża i laktacja
Choroby nowotworowe
Świeżo opalona skóra
Nieleczona cukrzyca
Zaburzenia krzepnięcia
Padaczka
Skłonność do powstawania przebarwień
Stosowanie niektórych leków i ziół (pochodne witaminy A, antybiotyki, dziurawiec, nagietek)

KOSZT ZABIEGU


Twarz400 zł
Dekolt400 zł
Szyja200 zł
Twarz + szyja + dekolt800 zł
Dłonie200 zł
Przedramiona200 zł
Ramiona400 zł
Ręka600 zł
Pojedyncze przebarwienie200 zł

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Zarezerwuj termin wizyty i wybrany zabieg w dogodny dla Ciebie sposób

ZADZWOŃ 32 700 21 53

Przewiń do góry

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Body Care Clinic zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000).

Akceptuję politykę prywatności