METAMORFOZA PANI GRAŻYNY

Zdjęcie przed metamorfozą

Chociaż wszyscy mamy świadomość zmian, jakie z wiekiem zaczną uwydatniać się na naszym  ciele, to jednogłośnie chcielibyśmy, żeby nadeszło to jak najpóźniej. Niestety objawy  starzenia się, stanowią nieodłączny element naturalnego procesu biologicznego człowieka, którego efekty najbardziej widoczne są na skórze. Już po 25. roku życia zaczyna nam ubywać kolagenu, odpowiedzialnego za gęstość i jędrność skóry, co skutkuje pojawieniem się pierwszych zmarszczek i utratą nawilżenia. Wyniki braku odpowiedniej pielęgnacji, wpływu czynników zewnętrznych, uwarunkowań genetycznych i upływającego czasu, najbardziej widoczne stają się na twarzy, dłoniach, szyi oraz dekolcie – czyli w miejscach trudnych do ukrycia.

W Body Care Clinic chcielibyśmy przekonać Was, że zamiast próbować maskować, to czego nie lubimy i nie akceptujemy, lepiej jest się z tym zmierzyć, a tym samym odzyskać utraconą radość.

Tak, jak zrobiła to nasza Bohaterka. Poznajcie historię Pani Grażyny i zobaczcie efekty jej spektakularnej metamorfozy.

Pani Grażyna w czerwcu 2020 roku skończyła 63 lata. W ciągu ostatnich trzech lat, zmarszczki na jej twarzy znacząco się pogłębiły i uwydatniły:

„Ostatnio zwracam na nie uwagę za każdym razem, kiedy spoglądam w lustro. Zauważyłam też, że jeszcze bardziej widać je na zdjęciach”.

Pani Grażyna trafiła do Body Care Clinic, ponieważ już za  kilka miesięcy czekało ją ważne rodzinne wydarzenie, a wraz z nim częste spotkania z kadrem aparatu.  Chcąc czuć  się wyjątkowo i pewnie, postanowiła pożegnać się z wizerunkiem zmęczonej kobiety i poddała się metamorfozie pod czujnym okiem naszych specjalistów

PIERWSZE SPOTKANIE Z MEDYCYNĄ ESTETYCZNĄ

Wizyta Pani Grażyny w klinice rozpoczęła się od wypełnienia „Karty Pacjenta”. Pytamy w niej nie tylko o pełne dane kontaktowe, ale również o stan zdrowia, przyjmowane leki itp. Uzyskane informacje wykorzystujemy wyłącznie na potrzeby Body Care Clinic: w celu zapewnienia odpowiedniego kontaktu oraz  bezpiecznych dla usług medycznych i  kosmetycznych.

Zabiegi wykonane podczas metamorfozy, zostały poprzedzone wnikliwą konsultacją ze specjalistą. Przed zabiegami Pacjentka została poproszona o podpisanie zgody na ich wykonanie, która stanowi dokumentację medyczną i jest niezbędna do tego, aby rozpocząć współpracę. Być może, niektórym z Państwa wydaje się to zaskakujące, jednak ponieważ jesteśmy placówką medyczną – obowiązują nas takie same standardy, jak w przychodni czy  szpitalu.  Co ważne – pracujemy wyłącznie na oryginalnych i certyfikowanych preparatach.

SPOTKANIE KONSULTACYJNE ZE SPECJALISTĄ

Podczas pierwszego spotkania, nasz lekarz medycyny estetycznej  zakwalifikował  Panią  Grażynę do zabiegu i wspólnie z nią określił efekty, jakie planują uzyskać.

Zanim przystąpiono do zabiegu, Pacjentce zostały wykonane zdjęcia, tzw. przed – po to, aby później móc zobrazować końcowe efekty.

WŁAŚCIWA METAMORFOZA

Właściwy proces zmian, rozpoczął się od nałożenia maści znieczulającej w okolicy wykonywanych zabiegów. Komfort Pacjentki podczas zabiegu jest dla nas równie ważny, co rezultaty po zakończeniu metamorfozy.

Działając  kompleksowo uzyskujemy efekt nawilżonej, zdrowej i odmłodzonej skóry. Dzięki temu twarz Pani Grażyny będzie wyglądać promienniej.

W okolicy czoła nasz lekarz medycyny estetycznej wykonał zabieg z użyciem toksyny botulinowej na zmarszczki poprzeczne i pionowe oraz w okolicy oka – do zniwelowania tzw. kurzych łapek.

Następnie za pomocą kwasu hialuronowego w dolnej części twarzy, zostały wypełnione bruzdy nosowo-wargowe oraz  bruzdy marionetki. W kolejnym kroku, nasz lekarz medycyny estetycznej nawilżył usta Pacjentki i podniósł opadające kąciki ust do góry, po czym uzupełnił ubytki w obu policzkach.

W ten sposób twarz naszej Bohaterki odzyskała swój naturalny kształt, a skóra wygląda na odżywioną i  promienną. Nie było już śladu po przykrych objawach starzenia. Pani Grażyna nigdy wcześniej nie korzystała z żadnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, stąd konieczność  zastosowania większej ilości preparatów do wypełnień. Warto pamiętać, że im szybciej zdecydujemy się zadbać o potrzeby naszej skóry, tym łatwiej będzie uzyskać upragnione rezultaty.

I o to, mamy przyjemność przedstawić Wam efekt końcowy, jaki udało się nam uzyskać

Zdjęcie po zabiegach

Bodźcem do przejścia metamorfozy dla Pani Grażyny była zbliżająca się rodzinna uroczystość, ale również ogólna chęć odzyskania utraconego z wiekiem blasku. Jeśli przed Wami także ważne wydarzenie, pamiętajcie, że najlepiej rozpocząć zabiegi 4 – 5 mc przed wyczekiwanym dniem. To idealny czas, aby skóra mogła się w pełni zagoić i zregenerować. Jeżeli zależy Wam na utrzymaniu zdrowego wyglądu skóry na co dzień, nie czekajcie z działaniem aż zauważycie przebarwienia, cienie pod oczami, zmarszczki czy „smutne usta”. Im szybciej rozpoczniecie  świadomą pielęgnację, tym dłużej będziecie cieszyć się promiennym i świeżym wyglądem.

Pamiętajcie, że pesel to tylko ciąg cyfr. Prawdziwy wiek widać po tym, jak czujemy się we własnym ciele.

Zarezerwuj wizytę

Zarezerwuj termin wizyty i wybrany zabieg w dogodny dla Ciebie sposób

ZADZWOŃ 32 302 32 58

Scroll to Top
Przewiń do góry