Ablacyjna radiofrekwencja mikroigłowa Morpheus

CZAS ZABIEGU: 30-120 MIN

WYKONUJE:

LICZBA ZABIEGÓW: 2-4

CO TO JEST ABLACYJNA MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA – MORPHEUS?


Ablacyjna radiofrekwencja mikroigłowa Morpheus to mało inwazyjny zabieg mający na celu przebudowę i odmłodzenie skóry, wykorzystujący radiofrekwencję mikroigłową. Energia fal radiowych dostarczana jest do skóry na odpowiednią głębokość za pomocą izolowanych igiełek, dzięki czemu dochodzi do skrócenia się włókien kolagenowych i elastynowych, co skutkuje natychmiastową poprawą napięcia skóry. Uzyskujemy dzięki temu bardzo naturalny efekt odmłodzenia i liftingu.

Specjalna budowa aplikatora i technologia dostarczania prądu RF do tkanek, a także fakt, że emitowana energia jest tutaj dwukrotnie wyższa w porównaniu z tradycyjną radiofrekwencją mikroigłową, powodują, że pozwala uzyskiwać znaczne lepsze efekty podczas jednego zabiegu. Morpheus działa głębiej i silniej niż klasyczna radiofrekwencja mikroigłowa, efekt zabiegu można porównać do lasera CO2 ze znacznie krótszym czasem gojenia.

Istotą zabiegu mezoterapii mikroigłowej jest wykonywanie go w serii. W zależności od efektów jakie chcesz uzyskać, kondycji twojej skóry i innych indywidualnych predyspozycji kosmetolog zaleci odpowiednią liczbę zabiegów, najczęściej 2 do 4, w odstępach 3-6 tygodni.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?


Każdy zabieg poprzedzony jest wnikliwą konsultacją z kosmetologiem. Podczas takiego spotkania specjalista kwalifikuje Cię do zabiegu i wspólnie z Tobą określa efekty terapii.

Zabieg poprzedzony jest znieczuleniem obszaru zabiegowego. Następnie do skóry przystawiany jest specjalny aplikator z mikroigiełkami emitującymi energię RF – głębokość mikronakłuwania jest kontrolowana i regulowana w zależności od obszaru i wskazania (0,5-7 mm). Mikronakłuwanie powoduje w skórze punktowe mikrourazy, które pobudzają silne procesy regeneracyjne i naprawcze, czego efektem jest przebudowa kolagenu i odmłodzenie. Tkanki wokół pozostają nienaruszone, dzięki czemu zabieg jest mało inwazyjny, a rekonwalescencja przebiega bardzo szybko.

Po zabiegu skóra jest zaczerwieniona i obrzęknięta przez 1-3 dni na twarzy i do 7 dni na udach/biodrach, sporadycznie mogą zdarzyć się strupki – szczególnie przy zabiegach na ciało.

Przez 7-14 dni po zabiegu należy unikać wizyty w saunie, na solarium i na basenie. Należy stosować preparaty przyspieszające gojenie oraz unikać kosmetyków, które mogą podrażniać obszar zabiegowy. W przypadku zabiegów na twarz należy unikać makijażu przez 24h po zabiegu, a przypadku zabiegów na ciało wskazane jest noszenie luźnej, oddychającej odzieży nie powodującej nadmiernego ucisku. Zaleca się picie ok. 1,5 litra wody dziennie oraz jeśli nie ma przeciwwskazań zdrowotnych suplementację witaminy C.

EFEKTY


Gruntowna przebudowa skóry (resurfacing)
Poprawa napięcia skóry na twarzy i ciele
Wyrównanie kolorytu skóry
Obkurczenie porów
Redukcja zmarszczek, także w delikatnej okolicy oka
Zmniejszenie blizn i rozstępów
Rozjaśnienie przebarwień posłonecznych i pozapalnych
Ujędrnienie i zagęszczenie skóry
Poprawa owalu twarzy
Wygładzenie struktury skóry

PRZECIWWSKAZANIA


Przeziębienie
Antybiotykoterapia
Aktywne choroby wirusowe, bakteryjne i grzybiczne (np. opryszczka)
Choroby nowotworowe
Cukrzyca z zaburzeniami naczyniowymi (mikroangiopatia)
Hemofilia
Niewyrównana cukrzyca
Skaleczenia w obszarze zabiegowym
Stosowanie steroidów, leków p/zapalnych. p/bólowych
Nadwrażliwość skórna
Schorzenia o podłożu nerwowo-mięśniowym
Wypełniacze (kwas hialuronowy usieciowany), na obszarze zabiegowym
Wszczepiony rozrusznik serca
Metalowe implanty w obszarze zabiegowym

KOSZT ZABIEGU


Twarz1300 zł
Seria 3 zabiegów na twarz3900 zł

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Zarezerwuj termin wizyty i wybrany zabieg w dogodny dla Ciebie sposób

ZADZWOŃ 32 700 21 53

Przewiń do góry

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Body Care Clinic zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000).

Akceptuję politykę prywatności