Usuwanie przebarwień Dermamelan

CZAS ZABIEGU: 30 MIN

WYKONUJE:

LICZBA ZABIEGÓW: 1

CO TO JEST USUWANIE PRZEBARWIEŃ DERMAMELAN?


Przebarwienia to nic innego jak kolorowe plamki wyróżniające się na tle skóry. Powodów powstawania przebarwień jest wiele, przede wszystkim ekspozycja na słońce, zmiany hormonalne (szczególnie okres ciąży i menopauzy), przyjmowanie antykoncepcji, choroby wątroby, nadczynność tarczycy. Warto wspomnieć też o uszkodzeniach mechanicznych skóry, które mogą skutkować powstawaniem przebarwień pozapalnych.Istnieje szereg rozwiązań, które możemy zastosować w celu usunięcia przebarwień. Dermamelan to niezawodny pogromca przebarwień. Świetnie sobie radzi z redukcją nie tylko świeżych przebarwień, ale również tych, które powstały przed laty. Ten kwas chemiczny to wyjątkowy produkt przede wszystkim ze względu na siłę jego działania. Najczęściej dla uzyskania zadawalających efektów wystarcza jeden zabieg oraz odpowiednia kuracja podtrzymująca w domu. Po zabiegu wyjdziesz do domu z przeźroczystą maską, która zmyjesz dopiero po ok. 6-8 godzinach.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?


Każdy zabieg poprzedzony jest wnikliwą konsultacją ze specjalistą. Podczas takiego spotkania kosmetolog kwalifikuje cię do zabiegu i wspólnie z Tobą określa efekty terapii.

Po zmyciu makijażu, specjalistka nakłada płyn odtłuszczający, który usuwa martwe komórki z powierzchni skóry, zwiększając penetrację aktywnego preparatu. Następnie nakładana jest maska koloru musztardowego, która stanowi podstawę kuracji – z tak nałożoną maską udajesz się do domu, gdzie zmyjesz ją po ustalonym przez specjalistkę czasie. Do domu otrzymujesz krem podtrzymujący efekt działania zabiegu.
Po tym zabiegu skóra intensywnie się złuszcza i przebudowuje, dlatego dobrze jeżeli przez ok 7 dni po zabiegu zostaniesz w domu i nie będziesz narażać skóry na działanie czynników zewnętrznych takich jak wiatr, słońce czy niska temperatura. Możesz również zaobserwować uczucie napięcia i pieczenia. Aby obniżyć uczucie dyskomfortu na skórze zalecamy stosowanie kremów gojących (Cicalfate marki Avene).

USUWANIE PRZEBARWIEŃ DERMAMELAN – EFEKTY


Natychmiastowe rozjaśnienie skóry
Zlikwidowanie przebarwień
Wyrównanie kolorytu cery
Intensywne nawilżenie skóry
Regulacja wydzielania łoju
Błyskawiczne zwężenie porów

PRZECIWWSKAZANIA


Przeziębienie, opryszczka
Choroby nowotworowe
Ciąża i laktacja
Skóra opalona (zabieg można wykonać 4 tyg. po ostatnim opalaniu skóry)
Tendencja do tworzenia się bliznowców

KOSZT ZABIEGU


Dermamelan + krem do stosowania w domu1980 zł
Dermamelan bez kremu do stosowania w domu1430 zł

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Nasi eksperci  zbadają Twoją skórę i przeprowadzą dokładny wywiad. Po poznaniu Twoich oczekiwań, dobiorą indywidualne leczenie, które zapewni najlepsze możliwe efekty. 

ZADZWOŃ 32 302 32 58

Scroll to Top
Przewiń do góry