Zamykanie naczyń laserem Nd:Yag

CZAS ZABIEGU: 30 MIN

WYKONUJE:

LICZBA ZABIEGÓW: 2-3

ZMAGASZ SIĘ Z PROBLEMEM ROZSZERZONYCH NACZYŃ KRWIONOŚNYCH?


Jeśli patrząc na swoją skórę, widzisz sieć czerwonych pajączków możliwe, że masz skłonność do powstawania zmian naczyniowych (teleangiektacji). Jednak to nie znaczy, że będziesz z nimi do końca życia! Możesz się ich skutecznie pozbyć. Rozwiązaniem przynoszącym spektakularne efekty jest laser neodymowo yagowy (Nd:Yag) firmy Syneron Candela Gentle Yag PRO U. To cudo potrafi radzić sobie nie tylko z siecią czerwonych pajączków na twarzy, szyi czy dekolcie ale również dużymi, niebieskimi, rozszerzonymi naczyniami na nogach!

Promień lasera Nd:Yag głęboko wnika w tkanki, skutecznie dostarczając jego energię zarówno do dużych jak i małych naczyń krwionośnych. Długość fali 1064nm jest najlepszą długością światła do tego typu zabiegów.

W zależności od wielkości i ilości rozszerzonych naczyń krwionośnych u każdego pacjenta, liczba zabiegów jest bardzo indywidualna. Najczęściej natychmiast po zabiegu widoczny jest efekt redukcji naczyń krwionośnych, natomiast dopiero po ok. 4 tygodniach po pierwszym zabiegu możemy oceniać jego ostateczny efekt. Taki czas potrzebny jest na pełny proces regeneracji, dopiero po nim można przystąpić do ewentualnego kolejnego zabiegu.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?


Każdy zabieg poprzedzony jest wnikliwą konsultacją z kosmetologiem. Podczas takiego spotkania specjalista kwalifikuje cię do zabiegu i wspólnie z tobą określa efekty terapii.

Po przygotowaniu skóry (demakijaż lub odtłuszczenie obszaru zabiegowego w przypadku ciała) specjalistka przykłada głowicę lasera, która emituje wiązkę światła o długości fali 1064nm – taka energia świetlna jest pochłaniania przez barwnik krwi (hemoglobinę) i zostaje zamieniana w ciepło. Wskutek  temperatury woda znajdująca się w tkance zostaje odparowana a naczynia zostają pochłonięte, skoagulowane gdzie w późniejszym etapie są wchłaniane przez organizm – znikają.

Bezpośrednio po zabiegu skóra w miejscu oddawania strzałów lasera może być lekko zaczerwieniona, może pojawić się obrzęk. Laser dodatkowo wyposażony jest w system chłodzący, który powoduje, że jest on zdecydowanie mniej odczuwalny.

Zabieg laserowego zamykania naczyń krwionośnych nie wyłącza Cię z codziennych aktywności. Istotne jednak, aby przez pewien czas po zabiegu (około 7do 14 dni) nie narażać jej na intensywne działanie czynników zewnętrznych – mróz czy silne promieniowanie słoneczne. W dniu zabiegu i przez kolejne min. 5 dni należy również zaprzestać treningów na siłowni, wizyt w saunie czy na basenie.

Na obszarze zabiegowym pojawią się niewielkie strupki. Po żadnym pozorem nie wolno Ci ich zrywać! Pozwól, żeby odpadły same. Dzięki temu skóra zagoi się w naturalny sposób bez ryzyka powstania przebarwień czy blizn po zabiegowych.

EFEKTY


Usunięcie widocznych naczyń krwionośnych
Zamknięcie dużych naczyń na nogach
Redukcja zaczerwienienia na twarzy

PRZECIWWSKAZANIA


Przeziębienie, opryszczka
Ciąża i laktacja
Świeżo opalona skóra)
Nieleczona cukrzyca
Zaburzenia krzepnięcia
Padaczka
Skłonność do powstawania przebarwień
Zaburzenia hormonalne
Stosowanie niektórych leków i ziół (pochodne witaminy A, antybiotyki, dziurawiec, nagietek)
Choroby nowotworowe

KOSZT ZABIEGU


Pojedyńcze naczynko150 zł
Nos300 zł
Czoło300 zł
Policzki400 zł
Cała twarz1000 600 zł
Dekolt400 zł
Szyja400 zł
Łydki500 – 600 zł
Uda500 – 700 zł
Zmiany rubinkowe do 10 szt.300 zł
Zmiany rubinkowe 10 -20 szt.500 zł
Zmiany rubinkowe 20 szt. i więcej700 zł

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Zarezerwuj termin wizyty i wybrany zabieg w dogodny dla Ciebie sposób

ZADZWOŃ 32 700 21 53

Przewiń do góry

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Body Care Clinic zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000).

Akceptuję politykę prywatności