Zamykanie naczyń laserem Nd:Yag

CZAS ZABIEGU: 30 MIN

WYKONUJE:

LICZBA ZABIEGÓW: 2-3

ZMAGASZ SIĘ Z PROBLEMEM ROZSZERZONYCH NACZYŃ KRWIONOŚNYCH?


Jeśli patrząc na swoją skórę, widzisz sieć czerwonych pajączków możliwe, że masz skłonność do powstawania zmian naczyniowych (teleangiektacji). Jednak to nie znaczy, że będziesz z nimi do końca życia! Możesz się ich skutecznie pozbyć. Rozwiązaniem przynoszącym spektakularne efekty jest laser neodymowo yagowy (Nd:Yag) firmy Syneron Candela Gentle Yag PRO U. To cudo potrafi radzić sobie nie tylko z siecią czerwonych pajączków na twarzy, szyi czy dekolcie ale również dużymi, niebieskimi, rozszerzonymi naczyniami na nogach!

Promień lasera Nd:Yag głęboko wnika w tkanki, skutecznie dostarczając jego energię zarówno do dużych jak i małych naczyń krwionośnych. Długość fali 1064nm jest najlepszą długością światła do tego typu zabiegów.

W zależności od wielkości i ilości rozszerzonych naczyń krwionośnych u każdego pacjenta, liczba zabiegów jest bardzo indywidualna. Najczęściej natychmiast po zabiegu widoczny jest efekt redukcji naczyń krwionośnych, natomiast dopiero po ok. 4 tygodniach po pierwszym zabiegu możemy oceniać jego ostateczny efekt. Taki czas potrzebny jest na pełny proces regeneracji, dopiero po nim można przystąpić do ewentualnego kolejnego zabiegu.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?


Każdy zabieg poprzedzony jest wnikliwą konsultacją z kosmetologiem. Podczas takiego spotkania specjalista kwalifikuje cię do zabiegu i wspólnie z tobą określa efekty terapii.

Po przygotowaniu skóry (demakijaż lub odtłuszczenie obszaru zabiegowego w przypadku ciała) specjalistka przykłada głowicę lasera, która emituje wiązkę światła o długości fali 1064nm – taka energia świetlna jest pochłaniania przez barwnik krwi (hemoglobinę) i zostaje zamieniana w ciepło. Wskutek  temperatury woda znajdująca się w tkance zostaje odparowana a naczynia zostają pochłonięte, skoagulowane gdzie w późniejszym etapie są wchłaniane przez organizm – znikają.

Bezpośrednio po zabiegu skóra w miejscu oddawania strzałów lasera może być lekko zaczerwieniona, może pojawić się obrzęk. Laser dodatkowo wyposażony jest w system chłodzący, który powoduje, że jest on zdecydowanie mniej odczuwalny.

Zabieg laserowego zamykania naczyń krwionośnych nie wyłącza Cię z codziennych aktywności. Istotne jednak, aby przez pewien czas po zabiegu (około 7do 14 dni) nie narażać jej na intensywne działanie czynników zewnętrznych – mróz czy silne promieniowanie słoneczne. W dniu zabiegu i przez kolejne min. 5 dni należy również zaprzestać treningów na siłowni, wizyt w saunie czy na basenie.

Na obszarze zabiegowym pojawią się niewielkie strupki. Po żadnym pozorem nie wolno Ci ich zrywać! Pozwól, żeby odpadły same. Dzięki temu skóra zagoi się w naturalny sposób bez ryzyka powstania przebarwień czy blizn po zabiegowych.

ZAMYKANIE NACZYŃ LASEREM ND:YAG – EFEKTY


Usunięcie widocznych naczyń krwionośnych
Zamknięcie dużych naczyń na nogach
Redukcja zaczerwienienia na twarzy

PRZECIWWSKAZANIA


Przeziębienie, opryszczka
Ciąża i laktacja
Świeżo opalona skóra)
Nieleczona cukrzyca
Zaburzenia krzepnięcia
Padaczka
Skłonność do powstawania przebarwień
Zaburzenia hormonalne
Stosowanie niektórych leków i ziół (pochodne witaminy A, antybiotyki, dziurawiec, nagietek)
Choroby nowotworowe

KOSZT ZABIEGU


Pojedyncze naczynie165 zł
Nos/ czoło (cena za jedną okolicę)330 zł
Cała twarz1100 880 zł
Dekolt/ szyja/ policzki (cena za jedną okolicę)440 zł
Łydki, uda550 – 770 zł
Zmiany rubinkowe do 10 szt.330 zł
Zmiany rubinkowe 10 -20 szt.550 zł
Zmiany rubinkowe 20 szt. i więcej770 zł

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Nasi eksperci  zbadają Twoją skórę i przeprowadzą dokładny wywiad. Po poznaniu Twoich oczekiwań, dobiorą indywidualne leczenie, które zapewni najlepsze możliwe efekty. 

ZADZWOŃ 32 302 32 58

Scroll to Top
Przewiń do góry