Fotoodmładzenie laserem Nd:Yag

CZAS ZABIEGU: 15-30 MIN

WYKONUJE:

LICZBA ZABIEGÓW: 3-4

PODWÓJNA SIŁA EFEKTU BEZ BÓLU I OKRESU REKONWALESCENCJI!


Słyszałaś kiedyś o zabiegu, który daje trwałe i spektakularne efekty ujędrnienia, uniesienia, liftingu skóry natychmiast po jego wykonaniu? Przedstawiamy ci zabieg ujędrniania skóry przy pomocy lasera Nd:Yag! 

Naświetlanie skóry wiązką światła laserowego długości 1064nm ma korzystny wpływ na poprawę elastyczności skóry, poprzez obkurczanie zawartych w niej włókien kolagenowych i elastynowych. Wiązka światła laserowego o odpowiednio dobranych parametrach podgrzewa skórę do temperatury ok. 40˚C. Efekt zabiegu jest widoczny bezpośrednio po nim – rysy twarzy subtelnie lecz zauważalnie się wygładzają, zmarszczki ulegają spłyceniu. Przez kolejne tygodnie następuje przemodelowanie kolagenu w skórze – ostateczny efekt widoczny jest po ok. 4 tygodniach od pierwszego zabiegu.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?


abieg poprzedzony jest wnikliwą konsultacją z kosmetologiem. Podczas konsultacji specjalista kwalifikuje cię do zabiegu i wspólnie z tobą określa efekty terapii.

Przed rozpoczęciem zabiegu kosmetolog przygotuje Twoją skórę wykonując wcześniej demakijaż. Następnie do jej oczyszczonej powierzchni przykłada głowicę lasera, która emituje wiązkę światła. Celem zabiegu jest podgrzanie powierzchni skóry do ok. 40˚C (zaczniesz odczuwać intensywne ciepło). Zabieg właściwy trwa ok. 15 minut i jest zupełnie bezbolesny- należy raczej powiedzieć, że jest przyjemny. Na zakończenie specjalistka używa odpowiedniego kremu gojącego i przekaże zalecenia dotyczących pielęgnacji domowej.

Zabiegi ujędrniania skóry przy pomocy urządzenia Gentle Yag nie wyłączają cię z codziennych aktywności. Nie musisz planować okresu rekonwalescencji w domu, niemal od razu po zabiegu możesz wrócić do pracy. Należy obchodzić się ze skórą delikatnie: nie stosować drażniących środków do mycia, nie zażywać leków światłouczulających i unikać opalania.

FOTOODMŁADZANIE LASEREM ND:YAG – EFEKTY


Napięcie skóry twarzy i ciała (w tym skóry na grzbietach dłoni)
Ujędrnienie i natychmiastowy lifting skóry
Poprawa kondycji skóry
Nawilżenie i rozświetlenie skóry

PRZECIWWSKAZANIA


Przeziębienie
Ciąża i laktacja
Antybiotykoterapia
Świeżo opalona skóra
Nieleczona cukrzyca
Zaburzenia krzepnięcia
Padaczka
Stosowanie leków fotouczulających np. antybiotyków, antydepresantów, leków sterydowych (wymagają 2-3 tyg. przerwy)
Stosowanie ziół fotouczulających i leków (nagietek, dziurawiec, pochodne witaminy A)
Skłonność do powstawania przebarwień

KOSZT ZABIEGU


Twarz440 zł
Szyja/ dłonie (jedna okolica)220 zł
Dekolt385 zł
Twarz + szyja + dekolt880 zł
Przedramiona462 zł
Plecy825 zł

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Nasi eksperci  zbadają Twoją skórę i przeprowadzą dokładny wywiad. Po poznaniu Twoich oczekiwań, dobiorą indywidualne leczenie, które zapewni najlepsze możliwe efekty. 

ZADZWOŃ 32 302 32 58

ZABIEGI WYBRANE DLA CIEBIE


Scroll to Top
Przewiń do góry