Osocze bogatopłytkowe (PRP)

CZAS ZABIEGU: 60 MIN

WYKONUJE:

LICZBA ZABIEGÓW: 3-5

ZNIECZULENIE: TAK

„WAMPIRZY LIFTING” – NATURALNE ODMŁODZENIE I REGENERACJA SKÓRY


Mezoterapia igłowa z wykorzystaniem os. bogat., bo tak właściwie powinniśmy nazywać popularny „wampirzy lifting”, to zabieg o wielu zastosowaniach, który zdobył serca pacjentów przede wszystkim naturalnymi efektami i niemal nieistniejącym ryzykiem powikłań.

Dlaczego zabieg jest taki skuteczny nie tylko w terapii przeciwstarzeniowej, ale również w sytuacjach kiedy należy przyspieszyć lub zainicjować procesy naprawcze, gojenia się skóry (np. po urazach, po oparzeniach i odmrożeniach, czy jako połączenie np. z terapią peelingu laserowego Co2RE)?

Cała batalia toczy się o czynniki wzrostu! Czyli białka, których zadaniem jest „motywacja” procesów naprawczych. Pracują one nad odnawianiem się skóry i to dzięki nim Twoja skóra jest jędrna, elastyczna i młoda. Proces starzenia to nic innego jak brak zdolności od samoregeneracji, czynniki wzrostu przeciwwstawiają się mu poprzez odbudowę wewnętrznych warstw skóry.

Zabieg można wykonać twarzy, szyi, dekolcie czy owłosionej skórze głowy, a także na każdym innym obszarze, na którym będzie ku temu wskazanie.

Istotą zabiegu os. bogat. jest wykonywanie go w serii. W zależności od efektów jakie chcesz uzyskać, kondycji Twojej skóry i innych indywidualnych predyspozycji lekarz zaleci odpowiednią liczbę zabiegów, najczęściej 3 do 5, w odstępach ok. 14 dni.Po zakończeniu serii, dla podtrzymania efektów należy wykonywać tzw. zabiegi przypominające. Zwykle jeden zabieg na 3 lub na 6 miesięcy wystarcza.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?


Każdy zabieg poprzedzony jest wnikliwą konsultacją z lekarzem medycyny estetycznej. Podczas takiego spotkania lekarz kwalifikuje Cię do zabiegu i wspólnie z Tobą określa efekty terapii.

Pierwszym etapem jest uzyskanie materiału do zabiegu – Twojego os. bogat. W tym celu lekarz pobiera twoją krew (klasyczne pobranie krwi z żyły), a następnie umieszcza probówkę w specjalnie do tego przeznaczonej medycznej wirówce uchylnokątowej w celu oddzielenia osocza od pozostałych, cięższych frakcji krwi. Następnie za pomocą sterylnych igieł wykonuje zabieg mezoterapii igłowej os. bogat.

Następnie lekarz znieczula obszar zabiegowy dedykowaną do tego maścią, a po upływie około 30 minut precyzyjnie wstrzykuje odpowiednią ilość preparatu w określone miejsca zabiegowe. Mezoterapia igłowa charakteryzuje się dużą liczbą wkłuć podczas zabiegu – im jest ich więcej, tym lepiej dla ogólnego efektu terapii.

Po zabiegu na skórze widoczne są małe uwypuklenia tzw. „kulki”, przypominające kropelkę wody umieszczoną pod skórą. Ślady iniekcji ustępują stopniowo przez okres ok. 2 do 4 dni, jednak nie wyłączają Cię z codziennych aktywności. Istotne jednak, aby w dniu wykonywania zabiegu nie narażać skóry na intensywne działanie czynników zewnętrznych – mróz czy silne promieniowanie słoneczne. W dniu zabiegu należy również zaprzestać treningów na siłowni, wizyt w saunie czy na basenie.

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE – EFEKTY


Wygładzenie zmarszczek na twarzy, szyi, dekolcie i dłoniach
Ujednolicenie kolorytu skóry
Poprawa elastyczności i napięcia skóry
Przyspieszenie procesu gojenia się ran
Przyspieszenie procesów gojenia po zabiegach medycyny estetycznej np. peeling laserowy Co2RE
Odbudowa włókien kolagenowych
Poprawa ukrwienia skóry
Zatrzymanie procesu wypadania włosów i pobudzenie ich wzrostu
Przyspieszona regeneracja pełnowartościowej skóry w miejscach występowania blizn pourazowych, potrądzikowych oraz rozstępów

PRZECIWWSKAZANIA


Przeziębienie
Antybiotykoterapia
Aktywne choroby wirusowe, bakteryjne i grzybiczne (np. opryszczka)
Ciąża, laktacja
Choroby nowotworowe
Choroby krwi
Niewyrównana cukrzyca
Skóra źle tolerująca iniekcje (skóra bardzo płytko unaczyniona lub z podatnością do powstawania bliznowców)
Terapie lekami obniżającymi krzepliwość krwi)
Wybrane choroby autoimmunologiczne

KOSZT ZABIEGU


Twarz + szyja + dekolt (3 okolice)1977 1779 zł
Twarz + szyja lub Twarz + dekolt lub Szyja + dekolt (2 okolice) 1318 1186 zł
Twarz659 zł
Dłonie (1 okolica)659 zł
Rozstępy659 zł
Skóra głowy659 zł
Pakiet 4 zabiegów-15% (zobacz dostępne pakiety)

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Nasi eksperci  zbadają Twoją skórę i przeprowadzą dokładny wywiad. Po poznaniu Twoich oczekiwań, dobiorą indywidualne leczenie, które zapewni najlepsze możliwe efekty. 

ZADZWOŃ 32 302 32 58

Scroll to Top
Przewiń do góry