ATR bio wypełniacz

CZAS ZABIEGU: 60 MIN

WYKONUJE:

ZNIECZULENIE: TAK

AUTOLOGICZNY PREPARAT DO WYPEŁNIANIA


Chcesz wypełnić zmarszczki, ale boisz się reakcji alergicznej na preparat? Cenisz sobie naturalne technologie? ATR (Auutologous Tissue Refiller) jest doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie. Jest to innowacyjny produkt inżynierii tkankowej, pozwalający na wypełnienie materiałem autologicznego pochodzenia. Wyklucza to możliwość uczulenia lub odrzucenia materiału przez organizm pacjenta.

W naszej ofercie znajdziesz również zabieg ATR +, który oprócz działania wypełniającego został wzbogacony o możliwość stymulacji tkankowej
Pojedynczy zabieg ATR pozwala na uzyskanie aż 6ml wypełniacza oraz 9ml w terapii ATR+. Zapewnia to możliwość skutecznego opracowania dowolnie wybranego obszaru.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?


Każdy zabieg poprzedzony jest wnikliwą konsultacją z lekarzem medycyny estetycznej. Podczas takiego spotkania lekarz kwalifikuje cię do zabiegu i wspólnie z Tobą określa efekty terapii.

Pierwszym etapem jest uzyskanie materiału do zabiegu – Twojego osocza bogatopłytkowego. W tym celu lekarz pobiera twoją krew (klasyczne pobranie krwi z żyły), a następnie umieszcza probówkę w specjalnie do tego przeznaczonej medycznej wirówce uchylnokątowej w celu oddzielenia osocza od pozostałych, cięższych frakcji krwi. Po kilku minutach wirowania wyjmuje się probówkę i w specjalnie przeznaczonej do tego maszynie podgrzewa kilkukrotnie uzyskane osocze aby zmieniło swoją konsystencję i stało się “żelem plazmowym”. Następnie za pomocą sterylnych igieł wykonuje zabieg i podaje autologiczny wypełniacz w miejsca, które tego potrzebują.

Po zabiegu w miejscu podania preparatu skóra może być zaczerwieniona i opuchnięta. Zabieg ten nie wyłącza cię z codziennych aktywności. Istotne jednak, aby w dniu wykonywania zabiegu nie narażać skóry na intensywne działanie czynników zewnętrznych – mróz czy silne promieniowanie słoneczne. W dniu zabiegu należy również zaprzestać treningów na siłowni, wizyt w saunie czy na basenie.
W zależności o indywidualnych uwarunkowań zabieg należy powtarzać co około 4 -6 miesięcy. Należy pamiętać, iż po każdym zabiegu bio wypełniacz będzie utrzymywał się dłużej niż przy pierwszym podaniu.

ATR BIO WYPEŁNIACZ – EFEKTY


Wygładzenie zmarszczek
Wypełnienie ust
Wypełnienie doliny łez, redukcja cieni pod oczami
Odmłodzenie twarzy, szyi, dekoltu
Uzupełnienie braków w tkankach
Modelowanie i powiększenie ust
Usuwanie asymetrii twarzy
Poprawa jakości i kondycji skóry.

PRZECIWWSKAZANIA


Przeziębienie
Antybiotykoterapia
Aktywne choroby wirusowe, bakteryjne i grzybiczne (np. opryszczka)
Ciąża, laktacja
Choroby nowotworowe
Terapia lekami obniżającymi krzepliwość krwi
Niewyrównana cukrzyca
Tendencje do powstawania bliznowców
Choroby krwi
Wybrane choroby autoimmunologiczne

KOSZT ZABIEGU


ATR Innmedis System1499 zł
ATR + Innmedis System1799 zł

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Nasi eksperci  zbadają Twoją skórę i przeprowadzą dokładny wywiad. Po poznaniu Twoich oczekiwań, dobiorą indywidualne leczenie, które zapewni najlepsze możliwe efekty. 

ZADZWOŃ 32 302 32 58

Scroll to Top
Przewiń do góry