Zamykanie naczyń VeinWave

CZAS ZABIEGU: 30 MIN

WYKONUJE:

LICZBA ZABIEGÓW: 2-3

ZMAGASZ SIĘ Z PROBLEMEM ROZSZERZONYCH NACZYŃ KRWIONOŚNYCH?


Masz dosyć zaczerwienionego nosa i policzków? Walczysz ze skłonnością do rozszerzania się naczyń? Zabiegi laserowe nie przyniosły oczekiwanego przez ciebie rezultatu?

Zabieg polega na przyłożeniu do powierzchni skóry ultra-cienkiej niklowej igły, która dostarcza kontrolowaną dawkę energii o wysokiej częstotliwości, co w efekcie doprowadza do podgrzania drobnych naczyń krwionośnych. Prąd częstotliwości radiowej przekazywany jest wyłącznie do słabych lub uszkodzonych naczynek krwionośnych, powodując ich zamknięcie i zniknięcie.

W zależności od wielkości i ilości rozszerzonych naczyń krwionośnych u każdego pacjenta, liczba zabiegów jest bardzo indywidualna. Najczęściej po pierwszym zabiegu widoczny jest efekt redukcji naczyń krwionośnych, natomiast dopiero po ok. 4 tygodniach po pierwszym zabiegu możemy oceniać jego ostateczny efekt. Taki czas potrzebny jest na pełny proces regeneracji, dopiero po nim można przystąpić do ewentualnego kolejnego zabiegu.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?


Każdy zabieg poprzedzony jest wnikliwą konsultacją z kosmetologiem. Podczas takiego spotkania specjalista kwalifikuje cię do zabiegu i wspólnie z tobą określa efekty terapii.

Urządzenie VeinWave wykorzystuje proces termokoagulacji, polegający na dostarczeniu kontrolowanej dawki energii o wysokiej częstotliwości, co w efekcie doprowadza do podgrzania drobnych naczyń krwionośnych. Ciepło przenoszone jest do miejsca wykonywania zabiegu poprzez ultracienką, niklową igłę, zapewniającą dokładne dozowanie, bez żadnego wpływu na skórę. Dzięki temu ryzyko uszkodzenia skóry podczas zabiegu jest bardzo niewielkie. 

Zabieg VeinWave nie wyłącza Cię z codziennych aktywności. Istotne jednak, aby przez pewien czas po zabiegu (około 7do 14 dni) nie narażać jej na intensywne działanie czynników zewnętrznych – mróz czy silne promieniowanie słoneczne. W dniu zabiegu i przez kolejne min. 5 dni należy również zaprzestać treningów na siłowni, wizyt w saunie czy na basenie.

Na obszarze zabiegowym pojawią się niewielkie strupki. Po żadnym pozorem nie wolno Ci ich zrywać! Pozwól, żeby odpadły same. Dzięki temu skóra zagoi się w naturalny sposób bez ryzyka powstania przebarwień czy blizn pozabiegowych.

ZAMYKANIE NACZYŃ VEINWAVE – EFEKTY


Zamknięcie naczyń krwionośnych
Redukcja zaczerwienień

PRZECIWWSKAZANIA


Przeziębienie, opryszczka
Ciąża i laktacja
Choroby nowotworowe
Świeżo opalona skóra
Nieleczona cukrzyca
Zaburzenia krzepnięcia
Padaczka
Skłonność do powstawania przebarwień
Stosowanie niektórych leków i ziół (pochodne witaminy A, antybiotyki, dziurawiec, nagietek)

KOSZT ZABIEGU


Pojedyńcze naczynko140 – 165 zł
Nos275 zł
Policzki385 zł
Dekolt386 zł
Cała twarz880 zł
Inny dowolny obszar275 – 495 zł

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Nasi eksperci  zbadają Twoją skórę i przeprowadzą dokładny wywiad. Po poznaniu Twoich oczekiwań, dobiorą indywidualne leczenie, które zapewni najlepsze możliwe efekty. 

ZADZWOŃ 32 302 32 58

Scroll to Top
Przewiń do góry