Usuwanie rozstępów laserem CO2RE

CZAS ZABIEGU: 30-90 MIN

WYKONUJE:

LICZBA ZABIEGÓW: 2-5

DOSKONAŁY W USUWANIU ZMIAN SKÓRNYCH I ODMŁADZANIU SKÓRY


Jedni mówią na nie brzydkie pamiątki, inni cieszą się ze swoich tygrysich pasków (szczególnie tych powstałych w okresie ciąży). Niezależnie od tego z jakiego powodu te charakterystyczne pasy powstały na Twojej skórze, pamiętaj, że możemy z nimi skutecznie walczyć! Wiodącym zabiegiem będzie tu laser frakcyjny Co2RE – silne działanie niszczące naskórek, umożliwi spłycenie blizny i maksymalne wyrównanie jej z powierzchnią skóry.

Zabieg laserem frakcyjnym CO2RE™, polega na kontrolowanym uszkodzeniu skóry w celu pobudzenia procesów regeneracji, a w efekcie odnowy zdrowszej, gładszej i jędrnej skóry, pozbawionej niedoskonałości. Laser CO2RE™ to najnowocześniejsze i jednocześnie jedno z najskuteczniejszych urządzeń pozwalających wygrać batalię o gładką skórę.

Istotą zabiegów laserowych jest wykonywanie ich w serii (2-5 zabiegów w zależności od wielkości i lokalizacji rozstępów) w odstępie 4-7 tygodni.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?


Każdy zabieg poprzedzony jest wnikliwą konsultacją ze specjalistą. Podczas takiego spotkania kosmetolog kwalifikuje cię do zabiegu i wspólnie z Tobą określa efekty terapii.

W czasie trwania zabiegu promieniowanie emitowane z głowicy lasera frakcjonuje skórę na obszarze zabiegowym, tworząc w miejscu zadziałania lasera mikroskopijne otworki. Dzięki temu, że są otoczone przez zdrową skórę (nie narażoną na działanie lasera), bardzo szybko następuje proces ich intensywnej regeneracji, z syntezą nowych włókien kolagenowych i elastycznych

Przed zabiegiem skóra może zostać znieczulona specjalną maścią znieczulającą. Delikatnie uśmierzy to nieprzyjemne uczucia związane z oddziaływaniem wiązki lasera na skórę.Zabiegi z użyciem lasera frakcyjnego CO2RE™ wyłączają z wielu codziennych aktywności. Bezpośrednio po zabiegu skóra jest obrzęknięta, zaczerwieniona, mocno rozgrzana. Gojenie skóry trwa około 7 do 10 dni. Istotne, aby w tym czasie nie narażać skóry na intensywne działanie czynników zewnętrznych – mróz, wiatr, silne promieniowanie słoneczne. Na czas gojenia należy również zaprzestać treningów na siłowni, wizyt w saunie czy na basenie. Po zabiegu skóra wymaga  specjalnego traktowania – intensywnego natłuszczania (kilka razy dziennie), odpowiednimi preparatami np. Cicalfate firmy Avene oraz ochrony przed słońcem (krem z filtrem SPF 50).

USUWANIE ROZSTĘPÓW LASEREM CO2RE – EFEKTY


Ten rodzaj blizn jest naprawdę trudny do usunięcia. Nie znaczy to, że nie jesteśmy w stanie nic z nim zrobić, jednak warto pamiętać o tym, że nie zawsze będziemy w stanie zredukować je na tyle, aby nie było ich w ogóle widać. Najczęściej mówimy o „minimalizowaniu i redukcji rozstępów”, nie o ich całkowitym usunięciu.

PRZECIWWSKAZANIA


Przeziębienie, opryszczka
Ciąża i laktacja
Choroby nowotworowe
Terapia doustna retinoidami
Zażywanie ziół: dziurawiec, nagietek, skrzyp (innych światło uczulających)
Fotodermatozy
Skóra opalona (zabieg można wykonać 4 tyg. po ostatnim opalaniu skóry)
Nieuregulowana cukrzyca
Tendencja do tworzenia się bliznowców

KOSZT ZABIEGU


Obszar o powierzchni dłoni549 zł

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Nasi eksperci  zbadają Twoją skórę i przeprowadzą dokładny wywiad. Po poznaniu Twoich oczekiwań, dobiorą indywidualne leczenie, które zapewni najlepsze możliwe efekty. 

ZADZWOŃ 32 302 32 58

Scroll to Top
Przewiń do góry