Icoone na twarz

CZAS ZABIEGU: 35 MIN

WYKONUJE:

LICZBA ZABIEGÓW: MIN. 10

JEDNI NAZYWAJĄ GO LIFTINGIEM TWARZY BEZ SKALPELA, INNY NATURALNĄ METODĄ NA PIĘKNĄ I MŁODĄ SKÓRĘ


ICOONE to wielowymiarowy masaż endodermiczny połączony z drenażem limfatycznym. W swoim działaniu bardzo podobny do szerzej znanej Endermologii, jednak nie są to te same zabiegi. Różnią się przede wszystkim techniką wykonywania, sposobem pracy głowicy zabiegowej i czasem trwania samego zabiegu.

Zabieg ICOONE pozwoli Ci na chwilę błogiego relaksu w ciągu dnia przy jednoczesnym zachowaniu efektów ujędrnienia, dotlenienia i rozświetlenia skóry, a także redukcji drugiego podbródka.

Skierowany jest do wszystkich, którzy pragną znaleźć skuteczne i nieinwazyjne rozwiązanie problemów widocznych na skórze twarzy jakich jak: brak jędrności, poszarzała skóra czy delikatnie zarysowane zmarszczki bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych. Dzięki różnorodności głowic, zabieg może być stosowany nie tylko na całym obszarze twarzy, szyi, dekoltu czy piersi, ale również na małych obszarach takich jak: okolica oka czy ust.

Istotą zabiegu Icoone jest wykonywanie go w serii min. 10 zabiegów w odstępach od 2 do 4 dni. Po zakończeniu serii, dla podtrzymania efektów należy wykonywać tzw. zabiegi przypominające 1-2 zabiegi w miesiącu.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?


Każdy zabieg poprzedzony jest wnikliwą konsultacją z kosmetologiem. Podczas takiego spotkania specjalista kwalifikuje Cię do zabiegu i wspólnie z Tobą określa efekty terapii.

Po wykonaniu przez kosmetologa demakijażu, przystępuje on do doboru odpowiedniego programu zabiegowego(w zależności od wskazań twojej skóry). W trakcie zabiegu specjalista przeprowadza przez Twoją skórę niewielką głowicę, która stymuluje ją poprzez przyjemny masaż. W tym czasie możesz się zrelaksować. Na zakończenie kosmetolog wybiera odpowiedni dla Ciebie krem/serum i nakłada je na obszar pozabiegowy. 
Zabieg nie wyłącza Cię z żadnych codziennych aktywności. Wręcz przeciwnie! Od razu po zabiegu skóra jest dotleniona, a co za tym idzie będzie wyglądała świeżo i promiennie.

ICOONE NA TWARZ – EFEKTY


Lifting twarzy i okolicy oczu
Poprawa owalu twarzy
Wymodelowany podbródek
Redukcja zmarszczek
Poprawa konturu ust
Ujędrnienie skóry
Rozświetlona cera
Gładka i napięta skóra

PRZECIWWSKAZANIA


Wypełniacze w miejscu zabiegu – masaż może skrócić działanie wypełniacza w skórze
Aktywne choroby nowotworowe
Stany zapalne skóry, infekcje, zmiany skórne
Choroby autoimmunologiczne

KOSZT ZABIEGU


Zabieg na twarz209 zł
Seria 10 zabiegów
+ 1 zabieg Icoone na twarz gratis
2090 1940 zł
Seria 15 zabiegów
+ 1 zabieg Icoone na twarz gratis
3135 2820 zł

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Nasi eksperci  zbadają Twoją skórę i przeprowadzą dokładny wywiad. Po poznaniu Twoich oczekiwań, dobiorą indywidualne leczenie, które zapewni najlepsze możliwe efekty. 

ZADZWOŃ 32 302 32 58

TEN ZABIEG ŁĄCZYMY Z


Scroll to Top
Przewiń do góry