STANDARDY OBSŁUGI

ZASTANAWIASZ SIĘ JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA TWOJA WIZYTA?

bcc-ikona-1

UMÓW SWOJĄ WIZYTĘ

Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub przez formularz na stronie www. Poprosimy o Twoje dane kontaktowe, numer telefonu i adres mailowy (otrzymasz od nas potwierdzenie wizyty w formie „niezbędnika pacjenta Body Care Clinic”, w którym znajdziesz najpotrzebniejsze informacje dot. pierwszego spotkania w klinice, mapy dojazdu i miejsc parkingowych – chcemy jak najbardziej ułatwić Ci nasze pierwsze spotkania). Bez obaw! Bez Twojej zgody nie będziemy wysyłać do Ciebie naszego newslettera, czy inny materiałów reklamowych.

bcc-ikona-1

POTWIERDZENIE OBECNOŚCI

Dwa dni przed planowanym terminem Twojej wizyty spodziewaj się kontaktu z naszej strony. Będziemy do Ciebie dzwonić żeby przypomnieć Ci o wizycie i potwierdzić Twoją obecność. W przypadku braku kontaktu, wyślemy do Ciebie smsa z prośbą o potwierdzenie wizyty. Informacja o tym czy wizyta odbędzie się zgodnie z planem jest dla nas szczególnie ważna. Cenimy Twój czas i Ciebie prosimy o to samo. Jeżeli chcesz odwołać wizytę – rozumiemy to, jednak musimy wiedzieć o tym przynajmniej na dzień wcześniej. Dzięki temu inny zainteresowany pacjent może skorzystać z Twojego terminu.

bcc-ikona-1

PIERWSZA WIZYTA

Na początku pierwszej wizyty poprosimy Cię o wypełnienie „karty pacjenta”. Będziemy w niej pytać nie tylko o Twoje pełne dane kontaktowe, ale również o Twój stan zdrowia, przyjmowane leki itp. Uzyskane informacje wykorzystujemy tylko na potrzeby Body Care Clinic: w celu zapewnienia odpowiedniego kontaktu z Tobą oraz bezpiecznych dla Ciebie usług medycznych i kosmetycznych. Pierwsza konsultacja potrwa od 20-40 minut, specjalista zapyta o Twoje oczekiwania i stan zdrowia, aby zaproponować Ci najlepszy z możliwych planów terapii zabiegowej.

bcc-ikona-1

ZABIEG

Pierwszy zabieg może odbyć się od razu po konsultacji, możesz też zdecydować się na wykonanie zabiegu podczas kolejnej wizyty. Poinformujemy Cię wtedy z wyprzedzeniem jak się do niego przygotować (tą informację znajdziesz też przy opisie zabiegów). Przed każdym zabiegiem (nawet wykonywanym w serii), poprosimy Cię o podpisanie zgody, która stanowi dokumentację medyczną i jest niezbędna do rozpoczęcia naszej współpracy. Jesteśmy placówką medyczną, dlatego obowiązują nas takie same standardy jak w przychodni czy szpitalu.

bcc-ikona-1

PŁATNOŚĆ ZA ZABIEG

Po zkończonej konsultacji lub wykonanym zabiegu zaprosimy Cię do recepcji w celu uregulowania płatności. W Body Care Clinic możesz dokonać płatności: gotówką, kartą płatniczą lub przelewem (w tej sytuacji prosimy o informację przed wykonaniem zabiegu). Naszym pacjentom oferujemy również systemy ratalne takie jak Medi Raty oraz wewnętrzny system ratalny Body Care Clinic. Jeżeli jesteś zainteresowana którąś z tych możliwości, zapytaj o nie w recepcji kliniki.

bcc-ikona-1

OPIEKA POZABIEGOWA

Zakończony zabieg lub seria zabiegów to nie koniec naszej relacji! Zależy nam na tym, żeby pozostać z Tobą w kontakcie. Spodziewaj się naszego telefonu na kilka dni po pierwszym zabiegu z pytaniem o Twoje samopoczucie – chcemy być pewni, że jesteś zadowolona z naszej współpracy, a po wykonanym zabiegu czujesz się dobrze. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h/7 na Facebook’u i w wybranych godzinach telefonicznie i mailowo. Oddzwonimy i odpiszemy na każde Twoje zapytanie!

Zarezerwuj wizytę

Zarezerwuj termin wizyty i wybrany zabieg w dogodny dla Ciebie sposób

ZADZWOŃ 32 302 32 58

Scroll to Top
Przewiń do góry