Karboksyterapia

CZAS ZABIEGU: 15-45 MIN

WYKONUJE:

LICZBA ZABIEGÓW: 6-20

WALCZYSZ Z CELLULITEM? ĆWICZYSZ, TRZYMASZ DIETĘ, ALE JESTEŚ W MARTWYM PUNKCIE I NIE WIDZISZ EFEKTÓW?


Karboksyterapia jest zabiegiem o wielokierunkowym zastosowaniu, polegającym na wprowadzeniu dokładnie odmierzonej ilości medycznego dwutlenku węgla, przy pomocy bardzo cienkiej igły.

Jest to zabieg wykorzystujący działanie medycznego dwutlenku węgla (CO2) w celu przyspieszenia metabolizmu, poprawy krążenia w tkankach, ujędrnienia skóry, wyrównania jej struktury, stymulacji fibroblastów do produkcji włókien kolagenowych i elastynowych.

Aplikacja dwutlenku węgla w początkowej fazie powoduje przejściowe niedotlenienie tkanek, co w odpowiedzi skutkuje rozszerzeniem naczyń krwionośnych zapewniając poprawę miejscowego przepływu krwi, zwiększenie ilości tlenu w tkance, wygładzenie skóry, redukcji lokalnej tkanki tłuszczowej, redukcji cellulitu, ujędrnienia oraz rozświetlenie skóry.

Karboksyterapia posiada szerokie zastosowanie – można wykonywać ją na dowolny obszar na ciele (w zależności od wskazań), na twarzy, dłoniach lub owłosionej skórze głowy.

Istotą zabiegu jest wykonywanie go w serii od 3 do 12 zabiegów. Po jej zakończeniu, dla podtrzymania efektów należy wykonywać tzw. zabiegi przypominające, po około 6-12 miesiącach po zakończeniu terapii.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?


Każdy zabieg poprzedzony jest wnikliwą konsultacją z kosmetologiem. Podczas takiego spotkania specjalista kwalifikuje Cię do zabiegu i wspólnie z Tobą określa efekty terapii.

Następnie kosmetolog przy pomocy bardzo cienkiej igły precyzyjnie podaje śródskórnie lub podskórnie kontrolowane dawki dwutlenku węgla na wybranym obszarze. W miejscu podania powstaje wybrzuszenie, które po chwili znika – gaz rozchodzi się pod skórą zwiększając przepływ krwi, stymulując tym samym metabolizm tłuszczu, rozpad złogów, a także dotleniając skórę.

Podaniu dawki gazu towarzyszy odczucie lekkiego rozpierania tkanek.  

Zabieg nie wyłącza Cię z codziennych aktywności. Po zabiegu pojawia się delikatne zaczerwienienie, które znika w ciągu ok. 2 godzin po zabiegu. Przez ok. 14 dni po zabiegu obszar, na którym był on wykonywany, może być tkliwy. Jest to zupełnie normalny stan, którego nie należy się obawiać.

KARBOKSYTERAPIA – EFEKTY


Redukcja worków i cieni pod oczami
Zmniejszenie kurzych łapek
Zredukowanie przepuklin tłuszczowych pod dolną powieką
Redukcja blizn
Redukcja cellulitu
Redukcja rozstępów
Zmniejszenie wypadania włosów poprzez wzmocnienie cebulek
Poprawa elastyczności i kolorytu skóry dłoni

PRZECIWWSKAZANIA


Ciąża i laktacja
Jaskra
Niewydolność płuc i nerek
Epilepsja
Choroby krwi
RZS
Ostra niewydolność żylna
Ciężkie nadciśnienie tętnicze
Łuszczyca
Cukrzyca
Anemia
Aktywne choroby nowotworowe
Stany zapalne skóry, infekcje, zmiany skórne
Choroby autoimmunologiczne

KOSZT ZABIEGU


Twarz220 zł
Twarz + szyja275 zł
Twarz + szyja + dekolt330 zł
Skóra głowy/ okolica oka/ dłonie/dekolt (cena za jedną okolicę)165 zł
Brzuch/ boczki/ uda/ pośladki/ ramiona (cena za jedną okolicę)220 zł
Blizny/ rozstępy165 – 660 zł
Seria 6 zabiegów (1 obszar)Rabat 7%
Seria 12 zabiegów (1 obszar)Rabat 10%

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Nasi eksperci  zbadają Twoją skórę i przeprowadzą dokładny wywiad. Po poznaniu Twoich oczekiwań, dobiorą indywidualne leczenie, które zapewni najlepsze możliwe efekty. 

ZADZWOŃ 32 302 32 58

Scroll to Top
Przewiń do góry