Karboksyterapia

CZAS ZABIEGU: 15-45 MIN

WYKONUJE:

LICZBA ZABIEGÓW: 6-20

WALCZYSZ Z CELLULITEM? ĆWICZYSZ, TRZYMASZ DIETĘ, ALE JESTEŚ W MARTWYM PUNKCIE I NIE WIDZISZ EFEKTÓW?


Karboksyterapia jest zabiegiem o wielokierunkowym zastosowaniu, polegającym na wprowadzeniu dokładnie odmierzonej ilości medycznego dwutlenku węgla, przy pomocy bardzo cienkiej igły.

Jest to zabieg wykorzystujący działanie medycznego dwutlenku węgla (CO2) w celu przyspieszenia metabolizmu, poprawy krążenia w tkankach, ujędrnienia skóry, wyrównania jej struktury, stymulacji fibroblastów do produkcji włókien kolagenowych i elastynowych.

Aplikacja dwutlenku węgla w początkowej fazie powoduje przejściowe niedotlenienie tkanek, co w odpowiedzi skutkuje rozszerzeniem naczyń krwionośnych zapewniając poprawę miejscowego przepływu krwi, zwiększenie ilości tlenu w tkance, wygładzenie skóry, redukcji lokalnej tkanki tłuszczowej, redukcji cellulitu, ujędrnienia oraz rozświetlenie skóry.

Karboksyterapia posiada szerokie zastosowanie – można wykonywać ją na dowolny obszar na ciele (w zależności od wskazań), na twarzy, dłoniach lub owłosionej skórze głowy.

Istotą zabiegu jest wykonywanie go w serii od 3 do 12 zabiegów. Po jej zakończeniu, dla podtrzymania efektów należy wykonywać tzw. zabiegi przypominające, po około 6-12 miesiącach po zakończeniu terapii.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?


Każdy zabieg poprzedzony jest wnikliwą konsultacją z kosmetologiem. Podczas takiego spotkania specjalista kwalifikuje Cię do zabiegu i wspólnie z Tobą określa efekty terapii.

Następnie kosmetolog przy pomocy bardzo cienkiej igły precyzyjnie podaje śródskórnie lub podskórnie kontrolowane dawki dwutlenku węgla na wybranym obszarze. W miejscu podania powstaje wybrzuszenie, które po chwili znika – gaz rozchodzi się pod skórą zwiększając przepływ krwi, stymulując tym samym metabolizm tłuszczu, rozpad złogów, a także dotleniając skórę.

Podaniu dawki gazu towarzyszy odczucie lekkiego rozpierania tkanek.  

Zabieg nie wyłącza Cię z codziennych aktywności. Po zabiegu pojawia się delikatne zaczerwienienie, które znika w ciągu ok. 2 godzin po zabiegu. Przez ok. 14 dni po zabiegu obszar, na którym był on wykonywany, może być tkliwy. Jest to zupełnie normalny stan, którego nie należy się obawiać.

EFEKTY


Redukcja worków i cieni pod oczami
Zmniejszenie kurzych łapek
Zredukowanie przepuklin tłuszczowych pod dolną powieką
Redukcja blizn
Redukcja cellulitu
Redukcja rozstępów
Zmniejszenie wypadania włosów poprzez wzmocnienie cebulek
Poprawa elastyczności i kolorytu skóry dłoni

PRZECIWWSKAZANIA


Ciąża i laktacja
Jaskra
Niewydolność płuc i nerek
Epilepsja
Choroby krwi
RZS
Ostra niewydolność żylna
Ciężkie nadciśnienie tętnicze
Łuszczyca
Cukrzyca
Anemia
Aktywne choroby nowotworowe
Stany zapalne skóry, infekcje, zmiany skórne
Choroby autoimmunologiczne

KOSZT ZABIEGU


Twarz220 zł
Twarz + szyja275 zł
Twarz + szyja + dekolt330 zł
Skóra głowy/ okolica oka/ dłonie/dekolt (cena za jedną okolicę)165 zł
Brzuch/ boczki/ uda/ pośladki/ ramiona (cena za jedną okolicę)220 zł
Blizny/ rozstępy165 – 660 zł
Seria 6 zabiegów (1 obszar)Rabat 7%
Seria 12 zabiegów (1 obszar)Rabat 10%

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Zarezerwuj termin wizyty i wybrany zabieg w dogodny dla Ciebie sposób

ZADZWOŃ 32 302 32 58

Scroll to Top
Przewiń do góry