Endermolift LPG

CZAS ZABIEGU: 35 MIN

WYKONUJE:

LICZBA ZABIEGÓW: MIN. 10

MASAŻ ENDODERMICZNY TO JEDNA Z NAJSTARSZYCH TECHNIK WYKORZYSTYWANYCH W KOSMETYCE I KOSMETOLOGII


Masaż, którego doświadczasz podczas zabiegu Endermolift oparty jest na mechanicznej stymulacji komórek, co z kolei przyczynia się do naturalnej syntezy kwasu hialuronowego w skórze (wzrostu jego poziomu nawet do 80%). Ponadto dzięki możliwości regulacji „siły” zabiegu Endermolift doskonale sprawdzi się w terapii łączonej np. z lipolizą iniekcyjną, której celem jest redukcja tkanki tłuszczowej np. na podbródku.

Endermolift to doskonały sposób na naturalne odmłodzenie i rewitalizację skóry bez inwazyjnych działań takich jak nakłuwanie czy intensywne złuszczanie naskórka (np. podczas zabiegów z użyciem peelingów)

Jeżeli chcesz cieszyć się zdrową i gładką skórą bez okresu rekonwalescencji – ten zabieg jest dla Ciebie!
Istotą zabiegu Endermolift jest wykonywanie go w serii min. 10 zabiegów w odstępach od 2 do 4 dni. Po zakończeniu serii, dla podtrzymania efektów należy wykonywać tzw. zabiegi przypominające 1-2 zabiegi w miesiącu.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?


Każdy zabieg poprzedzony jest wnikliwą konsultacją z kosmetologiem. Podczas takiego spotkania specjalista kwalifikuje Cię do zabiegu i wspólnie z Tobą określa efekty terapii.

Po wykonaniu przez kosmetologa demakijażu, przystępuje on do doboru odpowiedniego programu zabiegowego(w zależności od wskazań twojej skóry). W trakcie zabiegu specjalista przeprowadza przez Twoją skórę niewielką głowicę, która stymuluje ją poprzez przyjemny masaż. W tym czasie możesz się zrelaksować. Na zakończenie kosmetolog wybiera odpowiedni dla Ciebie krem/serum i nakłada je na obszar pozabiegowy. 

Zabieg nie wyłącza Cię z żadnych codziennych aktywności. Wręcz przeciwnie! Od razu po zabiegu skóra jest dotleniona, a co za tym idzie będzie wyglądała świeżo i promiennie.

EFEKTY


Poprawa jędrności skóry
Redukcja drobnych zmarszczek
Ujędrnienie skóry i biustu
Drenaż limfatyczny – redukcja obrzęków
Likwidacja drugiego podbródka
Modelowanie owalu twarzy
Dotlenienie skóry – poprawa jej kolorytu

PRZECIWWSKAZANIA


Wypełniacze w miejscu zabiegu – masaż może skrócić działanie wypełniacza w skórze
Aktywne choroby nowotworowe
Aktywne choroby wirusowe, bakteryjne i grzybiczne (np. opryszczka)
Stany zapalne skóry, infekcje, zmiany skórne
Choroby autoimmunologiczne

KOSZT ZABIEGU


Zabieg na twarz139 zł
Seria 10 zabiegów1293 zł
Seria 15 zabiegów1876 zł
LPG EXPRES (15 minutowy zabieg na twarz)59 zł
Seria 10 zabiegów549 zł
Seria 15 zabiegów885 zł

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Zarezerwuj termin wizyty i wybrany zabieg w dogodny dla Ciebie sposób

ZADZWOŃ 32 700 21 53

TEN ZABIEG ŁĄCZYMY Z


Przewiń do góry

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Body Care Clinic zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000).

Akceptuję politykę prywatności