Kolagen Linerase

CZAS ZABIEGU: 60 MIN

WYKONUJE:

LICZBA ZABIEGÓW: 2-4

ZNIECZULENIE: TAK

KOLAGEN LINERASE KATOWICE TO ABSOLUTNA REWOLUCJA POŚRÓD ZABIEGÓW ESTETYCZNYCH


Kolagen Linerase to absolutna rewolucja pośród zabiegów estetycznych – gwarantuje zupełnie naturalne efekty! Kolagen naturalny typu I przeznaczony jest do zabiegów mających na celu regenerację i odbudowę tkanek. Zwiększa ilość fibroblastów, które odpowiadają za produkcję własnego kolagenu, dzięki czemu skóra na twarzy i ciele nabiera jędrności i staje się zagęszczona.

Dzięki zdolności preparatu do wytwarzania nowego kolagenu możemy znacznie poprawić kondycję skóry – zredukować zmarszczki i wiotkość, odbudować ubytki skórne, poprawić elastyczność i sprężystość skóry. Kolagen wykorzystujemy również w terapii blizn i redukcji rozstępów.
Istotą zabiegu mezoterapii igłowej jest wykonywanie go w serii. W zależności od efektów jakie chcesz uzyskać, kondycji Twojej skóry i innych indywidualnych predyspozycji lekarz zaleci odpowiednią liczbę zabiegów, najczęściej od 2 do 4, w odstępach ok. 14 dni.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?


Każdy zabieg poprzedzony jest wnikliwą konsultacją z lekarzem medycyny estetycznej. Podczas takiego spotkania lekarz kwalifikuje Cię do zabiegu i wspólnie z Tobą określa efekty terapii.

Zabieg Kolagenem Linerase wykonywany jest na zasadzie klasycznej mezoterapii igłowej. Lekarz znieczula miejsce zabiegowe, a następnie precyzyjnie wstrzykuje odpowiednią ilość preparatu. Zabieg jest mniej odczuwalny niż klasyczna mezoterapia, ponieważ wykonuje się mniej wkłuć, a sam preparat podawany jest w głębokie warstwy skóry.

Zabieg nie wyłączają Cię z codziennych aktywności. Najważniejsze aby w dniu wykonywania zabiegu nie narażać skóry na intensywne działanie czynników zewnętrznych – mróz czy silne promieniowanie słoneczne. W dniu zabiegu należy również zaprzestać treningów na siłowni, wizyt w saunie czy na basenie.

KOLAGEN LINERASE – EFEKTY


Efekty na twarzy

Znacząca redukcja blizn
Widoczna poprawa kondycji skóry – redukcja zmarszczek i wiotkości
Regeneracja i odbudowa ubytków skórnych
Poprawie elastyczności i sprężystości skóry twarzy

Efekty na ciele

Redukcja rozstępów – autorski sposób terapii Body Care Clinic
Zmniejszenie blizn
Uelastycznienie skóry

PRZECIWWSKAZANIA


Przeziębienie
Antybiotykoterapia
Aktywne choroby wirusowe, bakteryjne i grzybiczne (np. opryszczka)
Ciąża, laktacja
Choroby nowotworowe
Alergia na któryś ze składników preparatu
Skóra źle tolerująca iniekcje (skóra bardzo płytko unaczyniona lub z podatnością do powstawania bliznowców)
Niewyrównana cukrzyca
Hemofilia
Wybrane choroby autoimmunologiczne

KOSZT ZABIEGU


1 ampułka preparatu1199 zł
Pakiet 4 zabiegów-15% (zobacz dostępne pakiety)

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Nasi eksperci  zbadają Twoją skórę i przeprowadzą dokładny wywiad. Po poznaniu Twoich oczekiwań, dobiorą indywidualne leczenie, które zapewni najlepsze możliwe efekty. 

ZADZWOŃ 32 302 32 58

Scroll to Top
Przewiń do góry