NOWOŚCI

wolumetria2

AUTORSKIE TERAPIE WOLUMETRII TWARZY

W Body Care Clinic nasi lekarze wykorzystują autorskie terapie wolumetrii twarzy kwasem hialuronowym, w celu uzyskania efektu naturalnego liftingu twarzy. 

Dzięki połączeniu kilku bezpiecznych i skutecznych miejsc podawania kwasu hialuronowego, uzyskiwana jest znaczna poprawa wyglądu twarzy pacjenta. Miejsca i ilość podawanego preparatu dostosowana jest do problemów pacjenta, takich jak tworzące się bruzdy nosowo-wargowe, linie marionetki, „chomiki”, brak wyraźnie zaznaczonej linii żuchwy lub kąta żuchwy.

Co wyróżnia naszą technikę?
– wykorzystanie najlepszych preparatów dedykowanych do danej okolicy
– podawanie głębokie, co zapewnia długoterminową stabilność preparatu, zmniejsza ryzyko migracji oraz daje maksymalnie naturalny efekt.
– wykorzystywanie technik i miejsc podania bazujących na międzynarodowych rekomendacjach oraz na badaniach naukowych
– małoinwazyjne zabiegi, niewymagające znieczulenia
– indywidualne podejście do każdego pacjenta i dokładna diagnostyka
– odpowiednia opieka nad pacjentem po zabiegu

CHIRURGIA PLASTYCZNA

W Body Care Clinic staramy się zawsze podejść do pacjenta kompleksowo. Dlatego wprowadziliśmy do naszej oferty zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej. Pozwalają one pomagać również tym pacjentom, u których standardowe zabiegi z zakresu medycyny estetycznej nie wystarczają. Uzyskiwany efekt pozwala pozbyć się kompleksów, a duży nacisk na bezpieczeństwo zabiegów, minimalizuje ryzyko powikłań.

ABLACYJNA RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA MORPHEUS

Ablacyjna radiofrekwencja mikroigłowa Morpheus to obecnie jeden z najpopularniejszych zabiegów w Hollywood. Nie bez powodu! Jest to małoinwazyjny zabieg mający na celu przebudowę i odmłodzenie skóry, wykorzystujący radiofrekwencję mikroigłową. 

Scroll to Top
Przewiń do góry