NOWOŚCI

wolumetria2

AUTORSKIE TERAPIE WOLUMETRII TWARZY

W Body Care Clinic nasi lekarze wykorzystują autorskie terapie wolumetrii twarzy kwasem hialuronowym, w celu uzyskania efektu naturalnego liftingu twarzy. 

Dzięki połączeniu kilku bezpiecznych i skutecznych miejsc podawania kwasu hialuronowego, uzyskiwana jest znaczna poprawa wyglądu twarzy pacjenta. Miejsca i ilość podawanego preparatu dostosowana jest do problemów pacjenta, takich jak tworzące się bruzdy nosowo-wargowe, linie marionetki, „chomiki”, brak wyraźnie zaznaczonej linii żuchwy lub kąta żuchwy.

Co wyróżnia naszą technikę?
– wykorzystanie najlepszych preparatów dedykowanych do danej okolicy
– podawanie głębokie, co zapewnia długoterminową stabilność preparatu, zmniejsza ryzyko migracji oraz daje maksymalnie naturalny efekt.
– wykorzystywanie technik i miejsc podania bazujących na międzynarodowych rekomendacjach oraz na badaniach naukowych
– małoinwazyjne zabiegi, niewymagające znieczulenia
– indywidualne podejście do każdego pacjenta i dokładna diagnostyka
– odpowiednia opieka nad pacjentem po zabiegu

DERMAPEN 4.0

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na DERMAPEN 4.0 – rewolucyjne urządzenie do mikronakłuwania skóry, które dostarcza doskonałe rezultaty w dziedzinie dermatologii estetycznej. DERMAPEN 4.0 to innowacyjne rozwiązanie, które umożliwia precyzyjne i bezpieczne odmładzanie skóry, redukcję blizn, zmarszczek oraz innych niedoskonałości.

ABLACYJNA RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA MORPHEUS

Ablacyjna radiofrekwencja mikroigłowa Morpheus to obecnie jeden z najpopularniejszych zabiegów w Hollywood. Nie bez powodu! Jest to małoinwazyjny zabieg mający na celu przebudowę i odmłodzenie skóry, wykorzystujący radiofrekwencję mikroigłową. 

Scroll to Top
Przewiń do góry