O NAS

CO NAS WYRÓŻNIA?

W naszej klinice każdy pacjent postrzegany jest jako spójna całość. W codziennej pracy koncentrujemy się na tym, aby uwzględniając szeroki kontekst zdrowotny i estetyczny, doprowadzić do maksymalnego zadowolenia z prowadzonych terapii zabiegowych. Decydując się na współpracę z Body Care Clinic nie musisz obawiać się o nienaturalne efekty zabiegów.

Naszą misją jest tworzenie miejsca, do którego będziesz przychodzić z zaufaniem i spokojem o swoje bezpieczeństwo oraz przekonaniem, że proponowane programy zabiegowe to najlepsze rozwiązania dostępne na rynku, dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań.

bcc-ikona-1

SZCZERE RELACJE

Zależy nam na Twoim maksymalnym zadowoleniu z efektów zabiegów. Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące terapii, zawsze możesz nam je zadać i liczyć na rzetelną odpowiedź. W gabinecie nie ma dla nas tematów tabu. Niezależnie od tego czy jesteś mężczyzną, czy kobietą.

bcc-ikona-1

SKUTECZNA PRACA Z "TRUDNYMI PRZYPADKAMI"

Jako nieliczni wykonujemy skuteczne korekty nieudanych zabiegów medycyny estetycznej i kosmetologii. Pracujemy z pacjentami w każdym wieku, nasz najmłodszy pacjent to dzielny czterolatek.

bcc-ikona-1

AUTORSKI SPOSÓB PROWADZENIA PACJENTÓW

Dla każdego Pacjenta przygotowujemy Indywidualny Program Pielęgnacji Skóry, w ramach którego, łącząc najskuteczniejsze technologie, doprowadzamy do osiągnięcia maksymalnych rezultatów.

NASI SPECJALIŚCI

TOMASZ ŁUKASIK
TOMASZ ŁUKASIK
lekarz medycyny estetycznej, właściciel Body Care Clinic
SYLWIA PUCHAŁA
SYLWIA PUCHAŁA
lekarz medycyny estetycznej, właścicielka Body Care Clinic
KAROLINA PINOCY
KAROLINA PINOCY
lekarz medycyny estetycznej
DR MAGDALENA KOZICKA
DR MAGDALENA KOZICKA
Chirurg plastyczna

CO O NAS MÓWIĄ?

Pani Katarzyna w bardzo miły i profesjonalny sposób podchodzi do swoich klientów. Nie tylko tłumaczy w trakcie zabiegu co jest wykonywane, lecz również udziela porad dotyczących codziennej pielęgnacji wraz z informacją o środkach które należy stosować.
Cesarus “Secundus Maximus” Maximus
Cesarus “Secundus Maximus” Maximus
2023-05-25
Profesjonalna i sympatyczna obsługa, odpowiednio dobrana pielegnacja do potrzeb mojej skory i super wykonane zabiegi, polecam 🙂
Wiktoria Marszał
Wiktoria Marszał
2023-05-24
Z wiedzy i usług Pani doktor Sylwii Puchała korzystałam dwukrotnie. Jestem bardzo zadowolona z wykonanych zabiegów. Pani Doktor to niezwykle ciepła i serdeczna osoba, budująca spokojna atmosferę. Wyczerpująco odpowiada na pytania i wspólnie z pacjentem wybiera optymalne rozwiązanie. Polecam w 100% za rzetelność, fachowość, obsługę pacjenta na najwyższym poziomie. W mojej ocenie, ceny adekwatne do jakości.
Małgorzata Majewska
Małgorzata Majewska
2023-05-23
Przemiła obsługa Myślę że każdy pacjent czuje się u was swobodnie oraz bezpiecznie tak jak działo się to ze mną To wszystko Wasza zasługa Bardzo dziekuje
Malgorzata Czapla
Malgorzata Czapla
2023-05-22
Moja wizyta w Body Care Clinic nie wiązała się, przynajmniej do tej pory, z wykonaniem żadnych zabiegów, dlatego mogę odnieść się jedynie do odbytej konsultacji. Pani Anna Deda była miła, uprzejma i profesjonalna. Zarekomendowała dalszą ścieżkę w zakresie zajęcia się blizną pooperacyjną, z której [ścieżki] planuje skorzystać, ale o efektach będę mógł się wypowiedzieć dopiero za parę miesięcy. Warto też dodać, że Państwo pracujący na recepcji również byli bardzo sympatyczni i mili, zarówno w rozmowie telefonicznej, jak i osobiście 🙂
Michał Szloch
Michał Szloch
2023-05-19
Polecam. Profesjonalne podejście i satysfakcjonujące efekty 🙂
Agnieszka Sawicka
Agnieszka Sawicka
2023-05-17
Miejsce bardzo ładne, nowoczesne z przyjazną atmosferą. W recepcji przemiły personel, pełen profesjonalizmu i od wejścia byłam zaopiekowana. Serdecznie chciałam podziękować Panu dr Tomaszowi Łukasik za pełen profesjonalizm, bardzo miłe przyjęcie mnie, wysłuchanie moich potrzeb. Oczywiście z efektu jestem mega zadowolona. Gorąco polecam to miejsce, choć odwiedziłam wiele miejsc to to moim zdaniem jest najlepsze , pozdrawiam i do zobaczenia, Katarzyna
Katarzyna Grabe
Katarzyna Grabe
2023-05-15
Bardzo polecam usuwanie rumienia u p.Martyny, po 3 zabiegach cera o wiele lepsza ,rumien zniknął, pory zmniejszone, będę się trzymać p.Martynki też a propo usuwania owlosienia, polecam goraco
A. B.
A. B.
2023-05-10
Polecam z całego serca. Profesjonalne podejście do pacjenta, klarowne tłumaczenie na czym polega zabieg, miła atmosfera. Specjaliści, którzy szczerze doradzą jaki zabieg wykonać, a nie będą wykonywać go ,,na siłę''.
Aleksandra Klefas
Aleksandra Klefas
2023-05-08

Zarezerwuj wizytę

Zarezerwuj termin wizyty i wybrany zabieg w dogodny dla Ciebie sposób

ZADZWOŃ 32 302 32 58

Scroll to Top
Przewiń do góry