O NAS

CO NAS WYRÓŻNIA?

W naszej klinice każdy pacjent postrzegany jest jako spójna całość. W codziennej pracy koncentrujemy się na tym, aby uwzględniając szeroki kontekst zdrowotny i estetyczny, doprowadzić do maksymalnego zadowolenia z prowadzonych terapii zabiegowych. Decydując się na współpracę z Body Care Clinic nie musisz obawiać się o nienaturalne efekty zabiegów.

Naszą misją jest tworzenie miejsca, do którego będziesz przychodzić z zaufaniem i spokojem o swoje bezpieczeństwo oraz przekonaniem, że proponowane programy zabiegowe to najlepsze rozwiązania dostępne na rynku, dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań.

SZCZERE RELACJE

Zależy nam na Twoim maksymalnym zadowoleniu z efektów zabiegów. Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące terapii, zawsze możesz nam je zadać i liczyć na rzetelną odpowiedź. W gabinecie nie ma dla nas tematów tabu. Niezależnie od tego czy jesteś mężczyzną, czy kobietą.

SKUTECZNA PRACA Z "TRUDNYMI PRZYPADKAMI"

Jako nieliczni wykonujemy skuteczne korekty nieudanych zabiegów medycyny estetycznej i kosmetologii. Pracujemy z pacjentami w każdym wieku, nasz najmłodszy pacjent to dzielny czterolatek.

AUTORSKI SPOSÓB PROWADZENIA PACJENTÓW

Dla każdego Pacjenta przygotowujemy Indywidualny Program Pielęgnacji Skóry, w ramach którego, łącząc najskuteczniejsze technologie, doprowadzamy do osiągnięcia maksymalnych rezultatów.

NASI SPECJALIŚCI

TOMASZ ŁUKASIK
TOMASZ ŁUKASIK
lekarz medycyny estetycznej, właściciel Body Care Clinic
SYLWIA PUCHAŁA
SYLWIA PUCHAŁA
lekarz medycyny estetycznej, właścicielka Body Care Clinic
KAROLINA PINOCY
KAROLINA PINOCY
lekarz medycyny estetycznej
DR MAGDALENA KOZICKA
DR MAGDALENA KOZICKA
Chirurg plastyczna

CO O NAS MÓWIĄ?

Jestem zadowolona z efektu i obsługi. Polecam
Maria Łuczak
Maria Łuczak
2021-07-14
Sandra Malinowska to najwspanialsza dziewczyna i fachowiec. Bardzo polecam. Jestem zachwycona pomocą.
powolna1972@gmail.com ewawyszkowska1972
powolna1972@gmail.com ewawyszkowska1972
2021-05-14
Polecam! Ania to złota kobieta 🤍🖤
Agata Nowrotek
Agata Nowrotek
2021-05-13
Serdecznie polecam wszystkich specjalistów Body Care Clinic, a w szczególności Panią Kosmetolog Sandrę! Perfekcyjne dobranie zabiegów do klienta, pełen profesjonalizm i ogromna wiedza! Dodatkowo Sandra jest tak fantastyczną osobą, że każdy zabieg przebiega w cudownej atmosferze, polecam gorąco każdemu! 🙂
Joanna Bulanda
Joanna Bulanda
2021-04-24
Polecam specjalistów Body Care Clinic. Wszystkie zabiegi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej wykonałam w tym miejscu (moja mama również - w tym miejscu dziękuję dr Monice Mazur za cudowną metamorfozę przed moim ślubem) Ja szczególnie cieszę się z moich wypełnionych bruzd nosowo-wargowych i drenaży limfatycznych (Icoone). Na pewno skorzystam z usług ponownie. 🙂
Sabina Richter
Sabina Richter
2021-03-05
Gorąco polecam!
Sa Bi
Sa Bi
2021-02-15
Pani Sandra zawsze idealnie dobiera zabieg ,moja skóra na twarzy tak dobrze wyglądała chyba tylko w wieku 20 lat, chętnie odpowiada na każde pytanie i fachowo doradza. Zarówno ja jak i córka jesteśmy bardzo zadwolone.
Sylwia Suchy
Sylwia Suchy
2021-02-11
Sandra Czapla
Sandra Czapla
2021-01-04
Przemiła obsługa, zabieg też wykonany bez żadnych problemów
Daria
Daria
2020-12-10
Pani Sandra to jednocześnie autorytet, wiedza merytoryczna, przyjaciółka kobiety i dobra koleżanka. Zabiegi u niej to sama przyjemność. Tacy ludzie tworzą to miejsce.
Anna Mikulska
Anna Mikulska
2020-07-02

Zarezerwuj wizytę

Zarezerwuj termin wizyty i wybrany zabieg w dogodny dla Ciebie sposób

ZADZWOŃ 32 302 32 58

Przewiń do góry