O NAS

CO NAS WYRÓŻNIA?

W naszej klinice każdy pacjent postrzegany jest jako spójna całość. W codziennej pracy koncentrujemy się na tym, aby uwzględniając szeroki kontekst zdrowotny i estetyczny, doprowadzić do maksymalnego zadowolenia z prowadzonych terapii zabiegowych. Decydując się na współpracę z Body Care Clinic nie musisz obawiać się o nienaturalne efekty zabiegów.

Naszą misją jest tworzenie miejsca, do którego będziesz przychodzić z zaufaniem i spokojem o swoje bezpieczeństwo oraz przekonaniem, że proponowane programy zabiegowe to najlepsze rozwiązania dostępne na rynku, dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań.

bcc-ikona-1

SZCZERE RELACJE

Zależy nam na Twoim maksymalnym zadowoleniu z efektów zabiegów. Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące terapii, zawsze możesz nam je zadać i liczyć na rzetelną odpowiedź. W gabinecie nie ma dla nas tematów tabu. Niezależnie od tego czy jesteś mężczyzną, czy kobietą.

bcc-ikona-1

SKUTECZNA PRACA Z "TRUDNYMI PRZYPADKAMI"

Jako nieliczni wykonujemy skuteczne korekty nieudanych zabiegów medycyny estetycznej i kosmetologii. Pracujemy z pacjentami w każdym wieku, nasz najmłodszy pacjent to dzielny czterolatek.

bcc-ikona-1

AUTORSKI SPOSÓB PROWADZENIA PACJENTÓW

Dla każdego Pacjenta przygotowujemy Indywidualny Program Pielęgnacji Skóry, w ramach którego, łącząc najskuteczniejsze technologie, doprowadzamy do osiągnięcia maksymalnych rezultatów.

NASI SPECJALIŚCI

CO O NAS MÓWIĄ?

Z całego serca polecam!! Podejście do klienta na najwyższym możliwym poziomie i profesjonalnie wykonany zabieg. Naprawdę poczułem się zaopiekowany, a różnica “przed” i “po” jest niesamowita. Jeszcze raz polecam!
Bartek D
Bartek D
2024-02-26
Polecam
Wiktor Gogoła
Wiktor Gogoła
2024-02-25
👍👍👍👍super pani doktor🎉🎉🎉nareszcie czuje się jak dawniej❤️❤️❤️❤️serdecznie pozdrawiam, polecam panią Sylwię i pana Tomasza
Filip Fąferko
Filip Fąferko
2024-02-25
Cieszę się, że jest takie miejsce na mapie Katowic. Jestem bardzo zadowolony z zabiegu, na pewno wrócę do Was niebawem. Personel oceniam na 6, super!
Tomasz Raczek
Tomasz Raczek
2024-02-18
W Body Care Clinic miałam przyjemność korzystać z zabiegów medycyny estetycznej - toksyna botulinowa oraz wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym. Serdecznie polecam - profesjonalne podejście do Pacjenta oraz miła atmosfera. Dr Sylwia i dr Tomasz to lekarze z powołaniem.
Mariola Tutaj
Mariola Tutaj
2024-02-12
Z całego serca mogę polecić tą klinikę! Cudowna atmosfera, bardzo miły i pomocny personel. Pani Sylwia w bardzo profesjonalny sposob wykonuje swoją pracę, a przy tym daje poczucie bezpieczenstwa. Jestem mega zadowolona i szczerze polecam ❤️
Joanna Kam
Joanna Kam
2024-02-08
Serdecznie polecam Body Care Clinic. Miałam przyjemność korzystać z usług kliniki i jestem bardzo zadowolona. Doktor Sylwia jest bardzo miłą i rzetelną osobą, wszystko tłumaczy krok po kroku przy zabiegu i sprawia że stres związany z nieznanym przestaje istnieć :D
Inspirke
Inspirke
2024-02-05
Z całego serca mogę polecić Body Care Clinic. Wolumeria twarzy wykonana przez dr Tomasza na najwyższym poziomie. Bezboleśnie z imponującym efektem.
Beata Walczyńska
Beata Walczyńska
2024-02-04
Polecam klinike, profesjonalny personel oraz mila atmosfera :) Pani Martyna jest bardzo konkretna i profesjonalnie podchodzi do klienta.
Dariusz Brandys
Dariusz Brandys
2024-01-31
Miałam przyjemność korzystać z usług Body Care Clinic. Zdecydowałam się na modelowania ust kwasem hialuronowym z efektem nawilżenia. Dr Karolina wspaniała osoba, ilość preparatu idealnie dobrana do moich oczekiwań. Miła atmosfera, profesjonalizm i wiedza. Jestem pewna, że jeszcze skorzystam z usług tej kliniki. Polecam z całego serca :)
Katarzyna Walczyńska-Kocur
Katarzyna Walczyńska-Kocur
2024-01-30

Zarezerwuj wizytę

Zarezerwuj termin wizyty i wybrany zabieg w dogodny dla Ciebie sposób

ZADZWOŃ 32 302 32 58

Scroll to Top
Przewiń do góry