Usuwanie przebarwień Reverse Peel

CZAS ZABIEGU: 30 MIN

WYKONUJE:

LICZBA ZABIEGÓW: 4-6

CO TO JEST USUWANIE PRZEBARWIEŃ REVERSE PEEL?


Reverse Peel jest to nowa procedura mająca na celu usunięcia zmian hiperpigmentacyjnych typu melasmy.  Jest to ciężki problem, ponieważ jest to przebarwienie hormonalno – pozapalno – naczyniowe, może powstać np. po okresie ciąży, po okresie karmienia piersią, po opalaniu czy też np. może to być stan zapalny spowodowany zażywaniem różnego rodzaju substancji aktywnych, które mają właściwości fotouczulające.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?


Każdy zabieg poprzedzony jest wnikliwą konsultacją ze specjalistą. Podczas takiego spotkania kosmetolog kwalifikuje cię do zabiegu i wspólnie z Tobą określa efekty terapii.

Zabieg właściwy składa się z trzech faz, w trakcie których za każdym razem na skórę nakładane są inne substancje:

Faza 1 – substancje o właściwościach przebudowujących, ujędrniających i zwiększających penetrację

Faza 2 – kwas traneksamowy – wykazujący działanie antyoksydacyjne i redukujące przebarwienia  

Faza 3 – mieszanina alfa-hydroksykwasów wykazujące właściwości wybielające.

Bardzo istotnym elementem tego zabiegu jest stosowanie serum domowego na przebarwiania. Samo serum ma silne właściwości depigmentujące, razem z zabiegami daje zdecydowanie lepsze rezultaty.Zabieg w zasadzie nie wyklucza z normlanego funkcjonowania. To co się zdarza, to niewielkie złuszczanie naskórka po pierwszym zabiegu, rzadziej przy drugim, ale jest ono drobnopłatkowe i przy stosowaniu kremu gojącego można normalnie funkcjonować, malować się, chodzić do pracy i nikt nie zauważy, że coś się dzieje.

USUWANIE PRZEBARWIEŃ REVERSE PEEL – EFEKTY


Korzystne zmiany widoczne są już u wielu osób po 1-2 zabiegach. Po serii zabiegów jesteśmy w stanie osiągnąć 75-85% redukcję przebarwień i to często bez nawrotów! Oprócz działania redukującego przebarwienia, zabieg działa również rozświetlająco i liftingująco na skórę.

PRZECIWWSKAZANIA


Przeziębienie, opryszczka
Choroby nowotworowe
Ciąża i laktacja
Aktywne infekcje w obrębie okolicy poddawanej zabiegowi (trądzik, opryszczka)
Łojotokowe i atopowe zapalenie skóry
Podrażniona lub skłonna do silnych podrażnień skóry

KOSZT ZABIEGU


Reverse Peel 1 okolica440 zł
Reverse Peel + krem880 zł

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Nasi eksperci  zbadają Twoją skórę i przeprowadzą dokładny wywiad. Po poznaniu Twoich oczekiwań, dobiorą indywidualne leczenie, które zapewni najlepsze możliwe efekty. 

ZADZWOŃ 32 302 32 58

Scroll to Top
Przewiń do góry