Dermapen 4.0

CZAS ZABIEGU: 45-90 MIN

WYKONUJE:

LICZBA ZABIEGÓW: 3-5

DERMAPEN 4.0


Dermapen 4.0 to najnowsze  urządzenie do frakcyjnego mikronakłuwania skóry. Zabieg ma na celu kontrolowane uszkodzenie naskórka, w wyniku czego pobudzane są procesy naprawcze, w tym  produkcja kolagenu i elastyny, które odpowiedzialne są za elastyczność i młody wygląd skóry. Istotą zabiegu Dermapen 4.0 jest wykonywanie go w serii. W zależności od efektów jakie chcesz uzyskać, kondycji twojej skóry i innych indywidualnych predyspozycji kosmetolog zaleci odpowiednią liczbę zabiegów, najczęściej 4 do 5, w odstępach ok. 14-30 dni.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?


Każdy zabieg poprzedzony jest wnikliwą konsultacją z kosmetologiem. Podczas takiego spotkania specjalista kwalifikuje cię do zabiegu i wspólnie z tobą określa efekty terapii.

Zabieg trwa ok. 10-15 minut (same nakłucia). Polega na intensywnym, bardzo gęstym i odpowiednio głębokim nakłuwaniu wybranych okolic twarzy lub innych części ciała, które chcemy poddać regeneracji. Podczas jednego zabiegu, na twarzy powstają dziesiątki tysięcy malutkich nakłuć. 

Przed zabiegiem Dermapen 4.0 warto również zadbać o przygotowanie skóry, aby podawany koktajl mógł wniknąć równomiernie. W tym celu polecamy wcześniej wykonać oksybrazje lub odpowiednio dopasowany peeling. Należy jednak pamiętać, że przed przystąpieniem do zabiegu Dermapen 4.0  skóra musi być całkowicie wygojona.

Zabiegi Dermapen 4.0 nie wyłączają cię ze wszystkich codziennych aktywności. Okres rekonwalescencji po zabiegu trwa od 3 do 7 dni. Po zabiegu twoja skóra jest silnie zaczerwieniona i uszkodzona, a co za tym idzie narażona na wszelkiego rodzaju zakażenia. W szczególności zadbaj o jej higienę.

W dniu zabiegu i do 14 dni po unikaj narażania skóry na intensywne czynniki zewnętrzne – mróz czy duże nasłonecznienie. Stosuj kremy regenerujące oraz filtry przeciwsłoneczne (SPF 50). W dniu zabiegu i po nim należy również zaprzestać treningów na siłowni, wizyt w saunie czy na basenie.

W skład zabiegu wchodzi:

  1. Wnikliwa konsultacja z kosmetologiem
  2. Przygotowane skóry do zabiegu * w tym na życzenie pacjenta podanie znieczulenia w kremie
  3. Mikronakłucia na odpowiednio dobranej ampułce
  4. Maska łagodząca
  5. Specjalistyczne dermokosmetyki kończące zabieg

EFEKTY


Poprawa napięcia skóry
Redukcja rozszerzonych porów
Redukcja płytkich zmarszczek
Redukcja blizn i rozstępów
Redukcja przebarwień
Ujędrnienie skóry
Poprawa owalu twarzy

PRZECIWWSKAZANIA


Aktywny trądzik
Hemofilia
Antybiotykoterapia
Niewyrównana cukrzyca
Tendencje do powstawania bliznowców
Aktywne choroby wirusowe, bakteryjne i grzybiczne (np. opryszczka)
Choroby nowotworowe
Wybrane choroby autoimmunologiczne

KOSZT ZABIEGU


Twarz799 zł
Twarz + szyja899 zł
Twarz + szyja + dekolt999 zł
Pakiet 4 zabiegów-15% (zobacz dostępne pakiety)

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Nasi eksperci  zbadają Twoją skórę i przeprowadzą dokładny wywiad. Po poznaniu Twoich oczekiwań, dobiorą indywidualne leczenie, które zapewni najlepsze możliwe efekty. 

ZADZWOŃ 32 302 32 58

Scroll to Top
Przewiń do góry