Ulthera HIFU

CZAS ZABIEGU: 45-180 MIN

WYKONUJE:

LICZBA ZABIEGÓW: 1

CO TO JEST ULTHERA?


Zabieg Ulthera prezentuje nową kategorię zabiegów przeznaczoną do nieinwazyjnego liftingu twarzy. Zabieg wykorzystuje energię ultradźwięków i służy do bezinwazyjnego liftingu skóry twarzy, szyi i dekoltu. Dzięki temu zabiegowi skóra zostaje widoczne uniesiona i napięta. Znacznemu spowolnieniu ulega także naturalny proces starzenia się jej komórek. 

Jako jedyne urządzenie na świecie posiada certyfikację FDA (Food and Drug Administration) na wykonywanie zabiegów bezinwazyjnego liftingu twarzy.Ulthera to również jedyne urządzenie, które dzięki wbudowanemu ekranowi USG pozwala zbadać skórę przed zabiegiem, co gwarantuje wyjątkową skuteczność i precyzję zabiegu.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?


Każdy zabieg poprzedzony jest wnikliwą konsultacją z kosmetologiem lub lekarzem. Podczas takiego spotkania specjalista kwalifikuje cię do zabiegu i wspólnie z tobą określa efekty terapii.

Na początku zabiegu specjalista wizualizuje tkankę podskórną, aby dobrać odpowiednie parametry i głowicę. Ulthera wykorzystuje energię ultradźwięków wysokiej częstotliwości, które podczas zabiegu przenikając przez zewnętrzną warstwę skóry, nie uszkadzając jej. Kiedy fale ultradźwiękowe dostaną się odpowiednio głęboko aż do tkanek skóry właściwej, zapewniają stymulujące ciepło włóknom kolagenu, tym samym powodując ich obkurczanie. Dzięki temu zabieg wyzwala naturalną odpowiedź organizmu, skutkując produkcją nowego i ulepszonego kolagenu, który stopniowo napina i podnosi skórę.

Po zabiegu w miejscu gdzie był wykonywany, może pojawić się lekkie zaczerwienienie, swędzenie lub obrzęk. Zabieg nie wyłącza Cię z żadnych codziennych aktywności. Istotne, aby w dniu jego wykonywania i przez kolejne dni nie przyjmować tabletek przeciwzapalnych. Podczas zabiegu wywołujemy kontrolowany stan zapalny, który w efekcie prowadzi do pojawienia się efektów zabiegu.

EFEKTY


Poprawa napięcia skóry
Poprawa owalu twarzy
Uniesienie powiek
Lifting obszaru, na którym wykonywany jest zabieg
Opóźnienie procesu starzenia się skóry

PRZECIWWSKAZANIA


Przeziębienie, opryszczka
Ciąża i laktacja
Choroby pęcherzowe skóry
Implanty elektroniczne/metalowe
Przerwanie ciągłości skóry w miejscu wykonywania zabiegu
Aktywny trądzik
Terapia przeciwzakrzepowa
Aktywna choroba systemowa lub skórna, która może powstrzymywać regenerację
Zaburzenia krwotoczne lub inne dysfunkcje hemostatyczne
Zaburzenia czucia
Choroby nowotworowe

KOSZT ZABIEGU


Brwi i okolice okaod 600 zł
Okolica ustod 1000 zł
Policzkiod 3200 zł
Podbródekod 3200 zł
Full faceod 10500 zł

Cena zależna od zakresu wykonywanego zabiegu, ustalana podczas konsultacji

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Nasi eksperci  zbadają Twoją skórę i przeprowadzą dokładny wywiad. Po poznaniu Twoich oczekiwań, dobiorą indywidualne leczenie, które zapewni najlepsze możliwe efekty. 

ZADZWOŃ 32 302 32 58

ZABIEGI WYBRANE DLA CIEBIE


Scroll to Top
Przewiń do góry