Lekarz medycyny estetycznej, właściciel Body Care Clinic, stomatolog.

Od samego początku swojej pracy skupia się na kompleksowym podejściu do pacjenta. Bardzo duży nacisk w swojej pracy kładzie na pierwszorazową konsultację i przygotowanie całościowych planów leczenia. Jest to niezbędne do zapewnienia jak najlepszych, a przede wszystkich długoterminowych efektów leczenia.

Doskonale rozumie, że w przypadku medycyny estetycznej każdy ma inną wizję piękna – dlatego słucha pacjentów i podchodzi do nich indywidualnie. Wszystko jednak z zapewnieniem bezpieczeństwa i podejścia w pełni medycznego.

Łączy dwie pasje – do stomatologii i do medycyny estetycznej, aby móc jak najszerzej patrzeć na pacjentów. Od ponad 6 lat prowadzi szkolenia dla lekarzy, głównie z zakresu chirurgii. Łącznie przeszkolił ich już ponad 3000, ucząc m.in. technik pracy z tkankami miękkimi i ich przeszczepiania.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy mikrochirurgicznej doskonale zna tkanki i umie sobie z nimi świetnie radzić, co zwiększa przewidywalność zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. 

Z zakresu medycyny estetycznej odbył dziesiątki szkoleń, w tym również indywidualne, doskonaląc się w zakresie: powiększania i modelowania ust, zaawansowanych metod stosowania toksyny botulinowej, pracy z wypełniaczami do wolumetrii i liftingu twarzy, nici rewitalizujących, wypełniających i liftingujących, mezoterapii, stymulatorów tkankowych, leczenia nadpotliwości, lipolizy iniekcyjnej, osocza i fibryny bogatopłytkowej. 

Pracuje również z maszynami, wykonując zabiegi takie jak ablacyjna radiofrekwencja mikroigłowa (Morpheus), depilacja laserowa, czy zabiegi laserowe.

Autor książki „Uśmiechnij się” – poradnika dla pacjentów, omawiającego kompleksowo wszystkie problemy związane ze zdrowiem zębów.

Były Prezydent Ogólnopolski PTSS, członek Rady Fundatorów Fundacji Be Active Dentist. Organizator kilkunastu konferencji, w tym kilku międzynarodowych, gdzie największa z nich miała niemal 1600 uczestników.

Z zamiłowania gracz, interesuje się nowymi technologiami, uwielbia podróżować i uprawiać sport. Zdobywca Korony Maratonów Polskich, trenuje kalistenikę.

Wykonywane zabiegi:

 

Mezoterapia igłowa

Nadpotliwość

Osocze bogatopłytkowe (PRP)

Ablacyjna radiofrekwencja mikroigłowa Morpheus

Toks. botul.

Stymulatory tkankowe

Bruksizm

Dr Cyj Hair Filler

Fibryna bogatopłytkowa (PRF)

Kolagen Linerase

Usuwanie rumienia IPL Lumecca

Kwas hialuronowy

Lipoliza iniekcyjna