Mikrodermabrazja korundowa

CZAS ZABIEGU: 45-70 MIN

WYKONUJE:

LICZBA ZABIEGÓW: 3-5

WALCZYSZ Z ZASKÓRNIKAMI? TWOJA SKÓRA JEST „GRUBA I GĘSTA” ZE SKŁONNOŚCIĄ DO PRZETŁUSZCZANIA SIĘ?


Mikrodermabrazja korundowa to jeden z najpopularniejszych, a zarazem najskuteczniejszych zabiegów w zakresie złuszczania naskórka, po którym nie będziesz musiała zostawać w domu! To również świetny zabieg dla młodych pacjentek, u których na skórze pojawiają się zmiany trądzikowe.

Nasza mikrodermabrazja korundowa wzbogacona jest o laser biostymulacyjny. Takie połączenie pozwala nie tylko na doskonałe efekty w zakresie złuszczania naskórka i stymulacji do powstania nowego, ale również powoduje maksymalne odżywienie skóry i przyspiesza procesy gojenia.

Efekty zobaczysz od razu po wykonaniu zabiegu!

JAK WYGLĄDA ZABIEG?


Każdy zabieg poprzedzony jest wnikliwą konsultacją z kosmetologiem. Podczas takiego spotkania specjalista kwalifikuje Cię do zabiegu i wspólnie z Tobą określa efekty terapii.

Podczas zabiegu, po demakijażu i odpowiednim przygotowaniu skóry kosmetolog przesuwa po wybranym obszarze głowicę zabiegową, wydzielającą mikro kryształki tlenku glinu. Kryształki ścierają (szlifują), powierzchnię skóry i pozwalają usunąć obumarłe komórki skóry, oczyścić oraz spłycić pory, a także wygładzić powierzchnię skóry. Po zakończeniu procesu złuszczania kosmetolog nałoży na skórę odpowiednie preparaty (maska, serum, krem), tak żeby wyciszyć celowo podrażnioną skórę i wprowadzić w nią składniki aktywne preparatów.

Istotne, aby w dniu wykonywania zabiegu i przez ok. 7 dni po nim nie narażać skóry na intensywne działanie czynników zewnętrznych – mróz czy silne promieniowanie słoneczne. W dniu zabiegu i po nim należy również zaprzestać treningów na siłowni, wizyt w saunie czy na basenie. Pamiętaj też o kremie z filtrem. Po zabiegach, które mają na celu złuszczanie naskórka polecamy SPF 50.

MIKRODERMABRAZJA KORUNDOWA – EFEKTY


Oczyszczona i wygładzona skóra
Wspomaganie redukcji przebarwień
Spłycenie niewielkich zmarszczek i bruzd
Rozświetlona cera
Redukcja trądziku (bez zmian ropnych)
Wspomaganie redukcji blizn i rozstępów

PRZECIWWSKAZANIA


Uczulenie na tlenek glinu
Wybrane choroby autoimmunologiczne
Niewyrównana cukrzyca
Tendencje do powstawania bliznowców
Choroby nowotworowe
Skaleczenia w miejscu zabiegu
Kuracja antybiotykami

KOSZT ZABIEGU


Twarz159 zł
Twarz + szyja199 zł
Twarz + szyja + dekolt249 zł
Ciało: 1 obszar (powiechrznia kartki A4) w tym biust199 zł
Obszar do 5 cm (np. oko)99 zł
Zabieg dodatkowy149 zł
Pakiet 4 zabiegów-15% (zobacz dostępne pakiety)

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Nasi eksperci  zbadają Twoją skórę i przeprowadzą dokładny wywiad. Po poznaniu Twoich oczekiwań, dobiorą indywidualne leczenie, które zapewni najlepsze możliwe efekty. 

ZADZWOŃ 32 302 32 58

Scroll to Top
Przewiń do góry