PRX t-33

CZAS ZABIEGU: 30 MIN

WYKONUJE:

LICZBA ZABIEGÓW: 3-5

UJĘDRNIENIE, POPRAWA NAPIĘCIA, ZMIEJSZENIE ROZSZERZONYCH PORÓW


Ujędrnienie, poprawa napięcia, zmniejszenie rozszerzonych porów i pomoc w redukcji blizn – to wszystko bez złuszczania i konieczności zostania w domu. Zabieg PRX-T33 możesz wykonywać cały rok bez obawy o to, że świeci słońce. Mimo wielu podobieństw do peelingu chemicznego (głównie tych dot. formy aplikacji na skórę), nie jest peelingiem, a zabiegiem mającym na celu głęboką przebudową warstw skóry bez konieczności łuszczenia się.

Sekret tkwi w nowatorskiej metodzie chemicznej biorewitalizacji skóry, która łączy w sobie właściwości liftingujące z odmładzającymi, oczyszczającymi i wybielającymi. Unikalne połączenie kwasu TCA z nadtlenkiem wodoru i kwasem kojowym powoduje brak inwazyjności i występowania efektu łuszczenia skóry, przy jednoczesnym zachowaniu właściwości, takich jak rozjaśnienie czy likwidowanie przebarwień.

Zabieg ten zalecany jest do wykonywania w serii. W zależności od kondycji Twojej skóry i efektów jakie chcesz uzyskać, specjalistka podczas pierwszej konsultacji określa liczbę zabiegów w serii. Dla redukcji blizn najczęściej jest to od 5 do 10 zabiegów, przy zabiegach redukcji zmarszczek i poprawy sprężystości skóry od 2 do 4 zabiegów.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?


Każdy zabieg poprzedzony jest wnikliwą konsultacją z kosmetologiem. Podczas takiego spotkania specjalista kwalifikuje Cię do zabiegu i wspólnie z Tobą określa efekty terapii.

Przed rozpoczęciem zabiegu kosmetolog przygotuje twoją skórę wykonując wcześniej demakijaż, a następnie na oczyszczony obszar nałoży (wmasowując), pierwszą warstwę preparatu. Nakładanie płynu na skórę odbywa się przy pomocy intensywnego masażu opartego na ruchach liftingujących (ku górze). Liczba warstw preparatu jest uzależniona od kondycji skóry przed przystąpieniem do zabiegu oraz od efektów jakie chcemy uzyskać. Im więcej warstw tym penetracja w głąb skóry będzie większa. Najczęściej aplikuje się 3 warstwy preparatu.

Podczas zabiegu możesz odczuwać pieczenie i mrowienie skóry, które wzrasta pod koniec zabiegu podczas zmywania preparatu ze skóry. Zabieg zakończony jest nałożeniem odpowiedniego kremu gojącego i przekazaniem zaleceń dot. pielęgnacji domowej.

Ze względu na swoje właściwości PRX-T33 może być wykonywany niezależnie od warunków atmosferycznych, a zatem również latem. Po zabiegu istotne jest stosowanie fotoprotekcji (krem z filtrem SPF 50).

PRX – T33 – EFEKTY


Napięcie skóry twarzy i ciała (w tym skóry na grzbietach dłoni)
Ujędrnienie skóry
Nawilżenie skóry
Redukcja blizn i rozstępów
Oczyszczenie skóry twarzy, redukcja rozszerzonych porów

PRZECIWWSKAZANIA


Przeziębienie
Antybiotykoterapia
Choroby nowotworowe
Ciąża i laktacja
Podrażniona skóra w miejscu zabiegowym
Stany zapalne skóry
Uczulenie na którykolwiek ze składników preparatu

KOSZT ZABIEGU


Twarz440 zł
Twarz + szyja + dekolt660 zł
Szyja / dłonie330 zł
Rozstępy220 – 660 zł
Pakiet 4 zabiegów-15% (zobacz dostępne pakiety)

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Nasi eksperci  zbadają Twoją skórę i przeprowadzą dokładny wywiad. Po poznaniu Twoich oczekiwań, dobiorą indywidualne leczenie, które zapewni najlepsze możliwe efekty. 

ZADZWOŃ 32 302 32 58

Scroll to Top
Przewiń do góry