Usuwanie zmian laserem CO2RE

CZAS ZABIEGU: 15-60 MIN

WYKONUJE:

LICZBA ZABIEGÓW: 1-3

JESTEŚ PO BADANIU DERMATOSKOPOWYM I ZASTANAWIASZ SIĘ CO DALEJ? GDZIE USUNĄĆ ZMIANY?


Nigdy nie badałaś swoich zmian, a zaczynasz się niepokoić ich zmieniającym się kolorem i kształtem? A może po prostu przeszkadzają ci pieprzyki zlokalizowane wokół biustonosza czy na linii łańcuszka?

Koniecznie umów się na konsultację dermatologiczną połączoną z laserowym usunięciem zmian. Pieprzyki, zmiany barwnikowe, brodawki, kępki żółte, kłykciny, grudki perliste i wiele innych – wszystkie te zmiany usuwamy przy użyciu niezawodnego lasera frakcyjnego Co2RE. Dzięki precyzyjnie skupionej wiązce lasera zabiegi są szybkie i mało odczuwalne, a proces gojenia przebiega bardzo sprawnie.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?


Zabieg poprzedzony jest wnikliwą konsultacją z dermatologiem. Podczas konsultacji specjalista kwalifikuje cię do zabiegu i wspólnie z tobą określa efekty terapii. Następnie przystępuje do zabiegu – po przygotowaniu skóry (odtłuszczeniu jej), zakłada na twoje i swoje oczy specjalne okulary, po czym przystępuje do usunięcia zmiany. W zależności od jej wielkości wybiera odpowiednią metodę i wielkość plamki lasera. Zabieg jest szybki i odczuwalny w zależności od twojego progu bólu i miejsca z jakiego usuwane są zmiany.

Natychmiast po zabiegu na miejsce usuwanej zmiany przyklejany jest opatrunek pozabiegowy lub nakładana jest odpowiednia maść przyspieszająca gojenie.

USUWANIE ZMIAN LASEREM CO2RE – EFEKTY


Celem zabiegu jest pozbycie się niechcianych zmian przy możliwie jak najmniejszej ingerencji w zdrową tkankę (skórę). W zależności od wielkości usuwanych pieprzyków czy innych zmian skórnych specjalista będzie odparowywał powierzchnię zmiany (wyciągał wodę z naskórka, a co za tym idzie redukował do powierzchni skóry) lub odcinał zmianę u jej podstawy (niczym bardzo ostrym laserowym nożem). Niezależnie od wyboru metody laser frakcyjny umożliwia szybkie i bezproblemowe gojenie się miejsc pozabiegowych.

PRZECIWWSKAZANIA


Przeziębienie, opryszczka
Zaburzenia krzepnięcia
Choroby nowotworowe
Padaczka
Zażywanie ziół: dziurawiec, nagietek, skrzyp (innych światło uczulających)
zaburzona gospodarka hormonalna
Skóra opalona (zabieg można wykonać 4 tyg. po ostatnim opalaniu skóry)
Nieuregulowana cukrzyca
Tendencja do tworzenia się bliznowców

KOSZT ZABIEGU


Usunięcie 1 zmiany220 zł
Usunięcie kolejnej zmiany (do 5 zmian)165 zł
Usunięcie kolejnej zmiany (do 15 zmian)110 zł
Usunięcie kolejnej zmiany (od 16 zmian i więcej)83 zł
Laserowe usunięcie zmian w miejscach intymnych (kłykciny kończyste, grudki perliste) 1 zabieg605 zł
Laserowe usunięcie zmian w miejscach intymnych (kłykciny kończyste, grudki perliste) 2 zabiegi1100 zł
Laserowe usunięcie zmian w miejscach intymnych (kłykciny kończyste, grudki perliste) 3 zabiegi1650 zł

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Nasi eksperci  zbadają Twoją skórę i przeprowadzą dokładny wywiad. Po poznaniu Twoich oczekiwań, dobiorą indywidualne leczenie, które zapewni najlepsze możliwe efekty. 

ZADZWOŃ 32 302 32 58

Scroll to Top
Przewiń do góry