Konsultacja dermatologiczna

CZAS ZABIEGU: 20 MIN

WYKONUJE:

BĄDŹ CZUJNA! PRZYJRZYJ SIĘ SWOIM ZMIANOM!


Przyjdź koniecznie na konsultację dermatologiczną, jeśli zmagasz się z jednym z poniższych problemów:

– trądzik (młodzieńczy, różowatym lub występującym w dorosłym wieku), 
– wypadanie włosów lub łysienie,
– choroby skóry, włosów, paznokci i błon śluzowych,
– grzybice,
– łojotokowe lub atopowe zapalenie skóry,
– różnego rodzaju zmiany skórne m.in:  pieprzyki, zmiany barwnikowe, brodawki, kępki żółte, kłykciny kończyste, grudki perliste i inne.

Naszą specjalistką w Body Care Clinic jest dermatolog z wieloletnim stażem dr Aleksandra Lipka – Trawińska. Podczas konsultacji dokona dokładnej diagnozy Twojej przypadłości i opracuje terapię farmakologiczną lub zabiegową.

JAK WYGLĄDA WIZYTA?


W przypadku usuwania zmian skórnych, zabieg może odbyć się podczas tej samej wizyty! Po dokładnym zbadaniu przy użyciu dermatoskopu, specjalistka zakwalifikuje Cię do zabiegu i usunie zmianę przy użyciu lasera frakcyjnego co2RE lub poprzez wymrażanie.

W Body Care Clinic stawiamy przede wszystkim na trafną diagnozę. Dlatego w  przypadku trądziku lub grzybicy konieczne będzie pobranie próbki materiału do badania laboratoryjnego. Dopiero po otrzymaniu wyników będziemy mogli dopasować leczenie do diagnozy.

KOSZT WIZYTY


Konsultacja dermatologiczna180 zł

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Zarezerwuj termin wizyty i wybrany zabieg w dogodny dla Ciebie sposób

ZADZWOŃ 32 700 21 53

Przewiń do góry

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Body Care Clinic zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000).

Akceptuję politykę prywatności