Badanie trychologiczne

CZAS ZABIEGU: 20 MIN

WYKONUJE:

KONSULTACJA DERMATOLOGICZNA Z BADANIEM TRYCHOLOGICZNYM


Zauważasz nadmierne wypadanie włosów lub cierpisz na łysienie androgenowe lub plackowate? Przyjdź koniecznie na konsultację trychologiczną z badaniem dermatoskopem, aby poznać przyczyny i sposób leczenia!

JAK WYGLĄDA WIZYTA?


Badanie trychologiczne opiera się na dermatoskopii, czyli podobnie jak w przypadku badania zmian skórnych, obejrzenia pod dużym powiększeniem skóry owłosionej głowy.  Dzięki temu możliwa jest ocena struktury łodygi włosa i stanu skóry owłosionej. Pozwala również na skuteczne rozróżnienie rodzajów łysienia. Po takim badaniu specjalistka opracowuje i przedstawia terapię farmakologiczną.

W naszej klinice podczas konsultacji z dermatologiem nie tylko przebadasz kondycję swoich włosów, ale również sprawdzisz, czy Twoje pieprzyki i inne zmiany skórne są bezpieczne i czy można/powinno się je usunąć. Możesz również skorzystać z dokładnej diagnozy i terapii trądzikowych: trądziku różowatego, młodzieńczego i tego występującego w dorosłym wieku, chorób włosów i paznokci, grzybicy, łojotokowego i atopowego zapalenia skóry, opryszczki, bielactwa i wielu innych.

KOSZT WIZYTY


Konsultacja dermatologiczna200 zł
Konsultacja dermatologiczna z badaniem trychologicznym300 zł
Dermatoskopia (jako element wizyty)100 zł

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Nasi eksperci  zbadają Twoją skórę i przeprowadzą dokładny wywiad. Po poznaniu Twoich oczekiwań, dobiorą indywidualne leczenie, które zapewni najlepsze możliwe efekty. 

ZADZWOŃ 32 302 32 58

Scroll to Top
Przewiń do góry