Badanie trichologiczne

CZAS ZABIEGU: 20 MIN

WYKONUJE:

KONSULTACJA DERMATOLOGICZNA Z BADANIEM TRICHOLOGICZNYM


Zauważasz nadmierne wypadanie włosów lub cierpisz na łysienie androgenowe lub plackowate? Przyjdź koniecznie na konsultację trichologiczną z badaniem dermatoskopem, aby poznać przyczyny i sposób leczenia!

Naszą specjalistką w Body Care Clinic jest dermatolog z wieloletnim stażem dr Aleksandra Lipka – Trawińska.

JAK WYGLĄDA WIZYTA?


Badanie tichologiczne opiera się na dermatoskopii, czyli podobnie jak w przypadku badania zmian skórnych, obejrzenia pod dużym powiększeniem skóry owłosionej głowy.  Dzięki temu możliwa jest ocena struktury łodygi włosa i stanu skóry owłosionej. Pozwala również na skuteczne rozróżnienie rodzajów łysienia. Po takim badaniu specjalistka opracowuje i przedstawia terapię farmakologiczną.

W naszej klinice podczas konsultacji z dermatologiem nie tylko przebadasz kondycję swoich włosów, ale również sprawdzisz, czy Twoje pieprzyki i inne zmiany skórne są bezpieczne i czy można/powinno się je usunąć. Możesz również skorzystać z dokładnej diagnozy i terapii trądzikowych: trądziku różowatego, młodzieńczego i tego występującego w dorosłym wieku, chorób włosów i paznokci, grzybicy, łojotokowego i atopowego zapalenia skóry, opryszczki, bielactwa i wielu innych.

Urządzenie: dermatoskop wysokiej klasy DermLite – widok zmian skórnych w świetle spolaryzowanym i niespolaryzowanym, możliwość dokumentacji fotograficznej obrazów dermatoskopowych.

KOSZT WIZYTY


Konsultacja dermatologiczna180 zł

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Zarezerwuj termin wizyty i wybrany zabieg w dogodny dla Ciebie sposób

ZADZWOŃ 32 700 21 53

Przewiń do góry

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Body Care Clinic zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000).

Akceptuję politykę prywatności