Badanie zmian dermatoskopem

CZAS ZABIEGU: 20 MIN

WYKONUJE:

KONIECZNIE WYBIERZ SIĘ DO DERMATOLOGA I ZBADAJ SWOJE PIEPRZYKI!


Nigdy nie badałaś swoich zmian, a zaczynasz się niepokoić ich zmieniającym się kolorem i kształtem? Koniecznie wybierz się do dermatologa i zbadaj swoje pieprzyki!

Naszą specjalistką w Body Care Clinic jest dermatolog z wieloletnim stażem dr Aleksandra Lipka – Trawińska. Każdego dnia bada setki zmian skórnych, które kwalifikuje do usunięcia wskazanymi metodami (laserowo, poprzez wymrażanie lub chirurgicznie).
Badanie dermatoskopowe, to specjalistyczne badanie dermatologiczne z wykorzystaniem dermatoskopu, którego celem jest dokładne obejrzenie zmiany skórnej i ocena jej struktury, kolory i rodzaju.

JAK WYGLĄDA WIZYTA?


Jeżeli lekarz zaobserwuje niepokojące sygnały takie jak: nierówny kolor, nierówna – nieregularna powierzchnia, powiększanie się zmiany na przestrzeni czasu (o to zapyta Ciebie), skieruje Cię na chirurgiczne wycięcie zmiany połączone z jej badaniem (badanie histopatologiczne). Jeżeli zmiana będzie kwalifikowała się do usunięcia – zabieg zostanie wykonany laserem frakcyjnym co2RE lub poprzez wymrażanie.

W naszej klinice podczas konsultacji z dermatologiem nie tylko przebadasz zmiany skórne, możesz również skorzystać z dokładnej diagnozy i terapii trądzikowych: trądziku różowatego, młodzieńczego i tego występującego w dorosłym wieku, łysienia androgenowego i plackowatego, chorób włosów i paznokci, grzybicy, łojotokowego i atopowego zapalenia skóry, opryszczki, bielactwa i wielu innych.

KOSZT WIZYTY


Konsultacja dermatologiczna180 zł

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Zarezerwuj termin wizyty i wybrany zabieg w dogodny dla Ciebie sposób

ZADZWOŃ 32 700 21 53

Przewiń do góry

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Body Care Clinic zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000).

Akceptuję politykę prywatności