Badanie zmian dermatoskopem

CZAS ZABIEGU: 20 MIN

WYKONUJE:

KONIECZNIE WYBIERZ SIĘ DO DERMATOLOGA I ZBADAJ SWOJE PIEPRZYKI!


Nigdy nie badałaś swoich zmian, a zaczynasz się niepokoić ich zmieniającym się kolorem i kształtem? Koniecznie wybierz się do dermatologa i zbadaj swoje pieprzyki!

Nasi dermatolodzy stawiają na indywidualne podejście do pacjenta, nowoczesny sprzęt oraz skuteczne techniki zabiegowe. Badając setki zmian skórnych, są w stanie dobrać najlepszą możliwą w danym przypadku metodę, korzystając z szerokiego wachlarza dostępnych sposobów wyleczenia lub usunięcia danej zmiany.
Badanie dermatoskopowe, to specjalistyczne badanie dermatologiczne z wykorzystaniem dermatoskopu, którego celem jest dokładne obejrzenie zmiany skórnej i ocena jej struktury, kolory i rodzaju.

JAK WYGLĄDA WIZYTA?


Jeżeli lekarz zaobserwuje niepokojące sygnały takie jak: nierówny kolor, nierówna – nieregularna powierzchnia, powiększanie się zmiany na przestrzeni czasu (o to zapyta Ciebie), wykona lub skieruje Cię na chirurgiczne wycięcie zmiany połączone z jej badaniem (badanie histopatologiczne). Jeżeli zmiana będzie kwalifikowała się do usunięcia – zabieg zostanie wykonany laserem frakcyjnym co2RE lub poprzez wymrażanie.

W naszej klinice podczas konsultacji z dermatologiem nie tylko przebadasz zmiany skórne, możesz również skorzystać z dokładnej diagnozy i terapii trądzikowych: trądziku różowatego, młodzieńczego i tego występującego w dorosłym wieku, łysienia androgenowego i plackowatego, chorób włosów i paznokci, grzybicy, łojotokowego i atopowego zapalenia skóry, opryszczki, bielactwa i wielu innych.

KOSZT WIZYTY


Konsultacja dermatologiczna200 zł
Dermatoskopia (jako dodatek do wizyty)100 zł
Zdjęcia z dermatoskopu140 zł

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Nasi eksperci  zbadają Twoją skórę i przeprowadzą dokładny wywiad. Po poznaniu Twoich oczekiwań, dobiorą indywidualne leczenie, które zapewni najlepsze możliwe efekty. 

ZADZWOŃ 32 302 32 58

Scroll to Top
Przewiń do góry