GVO – peptydy biomimetyczne

CZAS ZABIEGU: 30 MIN

WYKONUJE:

LICZBA ZABIEGÓW: 3-5

CO TO JEST ZABIEG REWITALIZUJĄCY GVO?


Peptydy biomimetyczne to naturalnie występujące peptydy i czynniki wzrostu. Wraz z wiekiem ilość naturalnych peptydów organizmu maleje lub uszkodzona zostaje ich prawidłowa synteza, a kontrolowane przez nie procesy naprawcze i metaboliczne stopniowo słabną i ulegają zaburzeniom. Proces ten w konsekwencji prowadzi do obserwowanych zmian związanych m.in. z procesem starzenia się organizmu.

GVO to intensywny zabieg zawierający aktywny kompleks przywracający i odbudowujący fizjologiczne procesy skóry. Działa antyoksydacyjnie, zwiększa elastyczność, nawilżenie i napięcie skóry. Posiada intensywne działanie przeciwzmarszczkowe, redukuje przebarwienia.

GVO zaliczany jest do kategorii tak zwanych zabiegów „lunchowych”. Co to oznacza w praktyce? Że w ogóle nie musisz się od niego przygotowywać, a sam zabieg potrwa nie dłużej niż 15 minut!

Istotą zabiegu GVO jest wykonywanie go w serii. W zależności od efektów jakie chcesz uzyskać, kondycji twojej skóry i innych indywidualnych predyspozycji kosmetolog zaleci odpowiednią liczbę zabiegów, najczęściej 3 do 5, w odstępach ok. 7 do 14 dni.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?


Każdy zabieg poprzedzony jest wnikliwą konsultacją z kosmetologiem. Podczas takiego spotkania specjalista kwalifikuje Cię do zabiegu i wspólnie z Tobą określa efekty terapii.

Przed rozpoczęciem zabiegu kosmetolog przygotuje Twoją skórę wykonując wcześniej demakijaż, a następnie na oczyszczony obszar nałoży (wmasowując), pierwszą warstwę preparatu. Nakładanie płynu na skórę odbywa się przy pomocy intensywnego masażu opartego na ruchach liftingujących. Liczba warstw preparatu jest uzależniona od kondycji skóry przed przystąpieniem do zabiegu oraz od efektów jakie chcemy uzyskać. Im więcej warstw tym penetracja w głąb skóry będzie większa. Najczęściej aplikuje się 3 warstwy preparatu.

Podczas zabiegu możesz odczuwać pieczenie i mrowienie skóry, które wzrasta pod koniec zabiegu, podczas zmywania preparatu ze skóry. Zabieg zakończony jest nałożeniem odpowiedniego kremu gojącego i przekazaniem zaleceń dot. pielęgnacji domowej.

Ze względu na swoje właściwości zabieg może być wykonywany niezależnie od warunków atmosferycznych, a zatem również latem.

Zabieg GVO nie wyłącza Cię z codziennych aktywności. Nie musisz planować okresu rekonwalescencji w domu, niemal od razu po zabiegu możesz wrócić do pracy. To co istotne to, aby w dniu wykonywania zabiegu nie korzystać z sauny, basenu czy solarium i stosować odpowiednia pielęgnację domową zaleconą przez specjalistę Body Care Clinic.

EFEKTY


Poprawa elastyczności skóry
Nawilżenie i napięcie
Redukcja stresu oksydacyjnego
Działanie przeciwzmarszczkowe
Redukcja rozszerzonych porów

PRZECIWWSKAZANIA


Przeziębienie
Antybiotykoterapia
Choroby nowotworowe
Ciąża i laktacja
Podrażniona skóra w miejscu zabiegowym
Stany zapalne skóry
Uczulenie na którykolwiek ze składników preparatu

KOSZT ZABIEGU


Twarz440 zł
Twarz + dekolt715 zł

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Nasi eksperci  zbadają Twoją skórę i przeprowadzą dokładny wywiad. Po poznaniu Twoich oczekiwań, dobiorą indywidualne leczenie, które zapewni najlepsze możliwe efekty. 

ZADZWOŃ 32 302 32 58

Scroll to Top
Przewiń do góry