Kwas hialuronowy

CZAS ZABIEGU: 60 MIN

WYKONUJE:

ZNIECZULENIE: TAK

KONIEC ZE ZMARSZCZKAMI, UTRATĄ OWALU TWARZY LUB MAŁYMI USTAMI


Kwas hial. występuje w skórze w naturalny sposób – jest jej podstawowym składnikiem, który utrzymuje właściwy poziom nawilżenia i jędrności. Niestety wraz z upływającymi latami jego ilość stopniowo się zmniejsza, przez co skóra wysusza się, wiotczeje, pojawiają się zmarszczki, a policzki i usta tracą swoją objętość.

Preparaty zawierające kwas hial. wstrzyknięte do skóry właściwej skutecznie uzupełniają jego niedobór, nawilżają skórę, wypełniają zmarszczki, nadają objętość, modelują usta, poprawiają kontur twarzy, pobudzają naturalne procesy regeneracyjne skóry, dzięki czemu nawet po wchłonięciu preparatu skóra wygląda znacznie lepiej niż przed zabiegiem.

Zabiegi z użyciem kwasu hial. znajdują również swoje zastosowanie w sytuacji gdy należy wypełnić obszar po operacji, bliznę zanikową i inne.

Efekty widoczne są od razu po pierwszym zabiegu i utrzymują się średnio ok. 9 do 12 miesięcy.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?


Każdy zabieg poprzedzony jest wnikliwą konsultacją z lekarzem medycyny estetycznej. Podczas takiego spotkania specjalistka kwalifikuje Cię do zabiegu i wspólnie z Tobą określa efekty terapii oraz dobiera odpowiedni preparat. Przed przystąpieniem do zabiegu skóra na obszarze zabiegowym jest znieczulana specjalnie przeznaczoną do tego celu maścią. Wypełniacz ma postać plastycznego żelu, który wprowadzany jest do tkanek za pomocą iniekcji. Dzięki temu, że podczas zabiegu wykorzystywana jest cienka igła, lekarz ma możliwość precyzyjnego podania preparatu, dokładnie w zmarszczkę czy zagłębienie w skórze, które tego potrzebuje. W zależności od rodzaju preparatu i wskazań, kwas hialuronowy podawany jest w głębsze lub płytsze warstwy skóry.

Zabieg wyłącza Cię jedynie z niektórych codziennych aktywności. W miejscu zabiegowym mogą pojawić się małe siniaki, jednak od razu po zabiegu możesz się pomalować. 

Do 24 godzin po zabiegu unikaj intensywnego wysiłku, wizyt w saunie, solarium lub na basenie. Przez 48 godzin po zabiegu należy unikać ściskania, masowania, pocierania korygowanych obszarów. Specjalistka poinstruuje Cię, w jaki sposób masować okolicę po upłynięciu tego czasu. Jeżeli zabieg wykonywany był na okolicę ust, przez 24 godziny unikaj gorących napojów i intensywnego całowania 🙂 Bezpośrednio po zabiegu unikaj przyjmowania leków przeciwbólowych i przeciwzapalnych, a przez ok. 12 godzin po zabiegu unikaj spożywania alkoholu.

EFEKTY


Wygładzenie zmarszczek
Wypełnienie ust
Korekta nosa
Odmłodzenie twarzy, szyi, dekoltu
Uzupełnienie braków w tkankach
Modelowanie i powiększenie ust
Usuwanie asymetrii twarzy
Poprawa jakości i kondycji skóry
Wypełnianie i redukcja blizn zanikowych

PRZECIWWSKAZANIA


Przeziębienie
Antybiotykoterapia
Aktywne choroby wirusowe, bakteryjne i grzybiczne (np. opryszczka)
Ciąża, laktacja
Choroby nowotworowe
Stwierdzone uczulenie na podawany preparat
Skóra źle tolerująca iniekcje (skóra bardzo płytko unaczyniona lub z podatnością do powstawania bliznowców)
Niewyrównana cukrzyca
Hemofilia
Wybrane choroby autoimmunologiczne

KOSZT ZABIEGU


Powiększanie i modelowanie ust (cena za 1 ampułkę preparatu na bazie kwasu hialuronowego) 1199 zł
Wypełnianie zmarszczek (cena za 1 ampułkę preparatu na bazie kwasu hialuronowego)1199 zł
Wolumetria – modelowanie twarzy (cena za 1 ampułkę preparatu na bazie kwasu hialuronowego)1499 zł

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Zarezerwuj termin wizyty i wybrany zabieg w dogodny dla Ciebie sposób

ZADZWOŃ 32 302 32 58

Przewiń do góry