Leczenie grzybicy paznokci laserem Nd:Yag

CZAS ZABIEGU: 30 MIN

WYKONUJE:

LICZBA ZABIEGÓW: 4

WALCZYSZ Z TYM WSTYDLIWYM I UPORCZYWYM PROBLEMEM?


Leczenie grzybicy paznokci laserem to doskonała alternatywa dla klasycznych, powszechnie dotąd stosowanych rozwiązań farmakologicznych – w przeciwieństwie do tradycyjnych metod pozwala szybko i skutecznie pozbyć się problemu.

Grzybicy paznokci nie można lekceważyć. Występująca na paznokciach u dłoni lub stóp, pozostawiona sama sobie może rozprzestrzenić się na kolejne paznokcie, a nawet przenieść się na paznokcie jeszcze nie zarażone (np. dłoni).

Sygnałem ostrzegawczym jest zmiana zabarwienia paznokcia. Może zmienić kolor  z różowego na żółty, zielonkawy lub brązowy.

Leczenie grzybicy paznokci należy rozpocząć od pobrania próbki z paznokcia do badania mykologicznego. Polega ono na badaniu pod mikroskopem, a następnie hodowli. Jeżeli z materiału zostaje wyhodowany grzyb, oznacza to, że pacjent zmaga się z grzybicą. Jest ono nieodłącznym elementem tej terapii. Wykonujemy je zawsze na początku i na końcu serii zabiegowej.

Istotą terapii laserowego leczenia grzybicy jest wykonanie odpowiedniej liczby zabiegów w serii. Najczęściej są to 4 zabiegi w odstępach od 14 do 30 dni (zgodnie z zaleceniem prowadzącego Cię specjalisty).

JAK WYGLĄDA ZABIEG?


Każdy zabieg poprzedzony jest wnikliwą konsultacją z kosmetologiem. Podczas takiego spotkania specjalista kwalifikuje cię do zabiegu i wspólnie z Tobą określa efekty terapii.

Zabieg właściwy polega na odpowiednio intensywnym naświetleniu płytki paznokci laserem neodymowo-yagowym. Podczas zabiegu światło lasera przenika przez płytkę, nie uszkadzając ani paznokcia ani otaczającej go skóry, zabijając grzyby znajdujące się pod płytką paznokcia. 

Niezależnie od tego czy stan chorobowy widoczny jest tylko na jednym paznokciu czy na kilku, zabieg zawsze wykonujemy na wszystkich 10 paznokciach (dłoni lub stóp). Ponieważ znajdują się one w bardzo bliskim położeniu, chore paznokcie mogłyby „zarażać” te zdrowe.

Zabieg laserowego leczenia grzybicy paznokci nie wyłącza Cię z wielu codziennych aktywności.

Bardzo ważne aby przez cały czas trwania terapii nie malować paznokci i nie używać żadnych preparatów z acetonem np. zmywacz do paznokci. Płytka opracowanych paznokci powinna być w nienaruszonym stanie i nie może być pokryta żadnymi substancjami obcymi.

Nie zalecamy też intensywnego opalania się, korzystania z sauny i basenu.

LECZENIE GRZYBICY PAZNOKCI LASEREM ND:YAG – EFEKTY


Leczenie grzybicy paznokci laserem jest alternatywą dla długotrwałego i często nieskutecznego tradycyjnego leczenia grzybicy paznokci. Maści i lakiery zwykle nie przynoszą zadawalającego dla pacjenta efektu. Z kolei wielomiesięczne kuracje lekami są niezwykle obciążające dla wątroby i całego organizmu. Laserowe leczenie grzybicy paznokci pozwala skutecznie i trwale pozbyć się problemu. Nie tylko zabić grzyby bytujące na paznokciu, ale również poprawić – odnowić jego strukturę, kolor i kształt.

PRZECIWWSKAZANIA


Przeziębienie
Ciąża i laktacja
Antybiotykoterapia
Aktywne choroby wirusowe, bakteryjne i grzybiczne (np. opryszczka)
Przyjmowanie antybiotyków, sterydów, środków światłouczulających
Skaleczenia w obszarze zabiegowym)
Choroby nowotworowe

KOSZT ZABIEGU


Dłonie/ stopy (1 zabieg na jednej okolicy)385 zł
Dłonie/ stopy (seria 4 zabiegów – 10%)1540 1388 zł
Dłonie + stopy (1 zabieg na obu okolicach)660 zł
Dłonie/ stopy (seria 4 zabiegów na obu okolicach – 10%)2640 2376  zł
Bbadania mykologiczne110 zł

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Nasi eksperci  zbadają Twoją skórę i przeprowadzą dokładny wywiad. Po poznaniu Twoich oczekiwań, dobiorą indywidualne leczenie, które zapewni najlepsze możliwe efekty. 

ZADZWOŃ 32 302 32 58

Scroll to Top
Przewiń do góry