Endermologia LPG

CZAS ZABIEGU: 35 MIN

WYKONUJE:

LICZBA ZABIEGÓW: MIN. 10

WYMODELUJ SWOJĄ SYLWETKĘ, POZBĄDŹ SIĘ CELLULITU I TKANKI TŁUSZCZOWEJ


Endermologia LPG to jedna z najstarszych i jednocześnie najbardziej skutecznych metod modelowania sylwetki w branży. Co bardzo ważne jest techniką zupełnie naturalną i bezinwazyjną, która nie wymaga żadnej ingerencji w głąb skóry. Do wykonywania tego zabiegu wykorzystujemy oryginalne urządzenie francuskiego koncernu LPG – Cellu M6 Integral.

Zabieg polega na intensywnym masażu próżniowym wykonywanym odpowiednio skonstruowaną głowicą zasysającą, która stymuluje skórę w celu ujędrnienia i poprawienia jej jakości. Endermologia jest technologią doskonale sprawdzająca się w zabiegach redukcji cellulitu, lokalnie nagromadzonej tkanki tłuszczowej, modelowania sylwetki i zmniejszania obrzęków limfatycznych, dzięki czemu świetnie nadaje się dla kobiet w ciąży!

Istotą zabiegu Endermologii jest wykonywanie go w serii min. 10 zabiegów w odstępach od 2 do 4 dni. Po zakończeniu serii, dla podtrzymania efektów należy wykonywać tzw. zabiegi przypominające (1-2 zabiegi w miesiącu).

JAK WYGLĄDA ZABIEG?


Podczas konsultacji poprzedzającej wykonanie serii zabiegów, specjalistka dobiera odpowiedni program dopasowany do Twoich potrzeb. Zabieg wykonywany jest w specjalnie od tego przeznaczonym kombinezonie, który zapewnia higieniczność. Kosmetolog przykłada do skóry dedykowaną do wybranego obszaru głowicę i opracowuje go za pomocą specjalnie dobranych ruchów.

Zabieg nie wyłącza z żadnych codziennych aktywności i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Aby efekty terapii były jak najbardziej trwałe, polecamy wdrożenie aktywności fizycznej i picie większej ilości wody.

ENDERMOLOGIA LPG – EFEKTY


Widoczna redukcja cellulitu
Przywrócenie jędrności i gładkości skóry
Redukcja miejscowych złogów tłuszczu m.in., na udach, pośladkach, brzuchu, bryczesach, boczkach
Drenaż limfatyczny, redukcja obrzęków na nogach
Zmniejszenie obwodów
Wygładzenie pomarszczonej i wiotkiej skóry
Wspomaganie terapii redukcji blizn

PRZECIWWSKAZANIA


Przeziębienie
Antybiotykoterapia
Aktywne choroby wirusowe, bakteryjne i grzybiczne (np. opryszczka)
Skłonność do powstawania rozszerzonych naczyń krwionośnych
Skaleczenia w obszarze zabiegowym

Jeżeli jesteś w ciąży lub karmisz piersią możesz wykonywać zabieg, istotne będzie jedynie odpowiedni odstęp od momentu wykonania masażu do czasu karmienia dziecka (kosmetolog wyjaśni Ci szczegóły)

KOSZT ZABIEGU


Zabieg na biust165 zł
Seria 10 zabiegów1650 1530 zł
Seria 15 zabiegów2475 2220 zł
Zabieg na ciało186 zł
Seria 10 zabiegów
+ 1 zabieg Endermolift na twarz gratis, kostium -50%
1860 1720 zł
Seria 15 zabiegów
+ 1 zabieg Endermolift na twarz gratis, kostium GRATIS
2790 2510 zł
Kostium zabiegowy na ciało110 zł
LPG Express (15 minutowy zabieg na ciało)109 zł
Seria 10 zabiegów1090 1010 zł
Seria 15 zabiegów1635 1470 zł

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Nasi eksperci  zbadają Twoją skórę i przeprowadzą dokładny wywiad. Po poznaniu Twoich oczekiwań, dobiorą indywidualne leczenie, które zapewni najlepsze możliwe efekty. 

ZADZWOŃ 32 302 32 58

Scroll to Top
Przewiń do góry