Kriolipoliza CoolTech

CZAS ZABIEGU: 70 MIN

WYKONUJE:

LICZBA ZABIEGÓW: 1-5

WALCZYSZ Z NIECHCIANYM TŁUSZCZEM? ĆWICZYSZ, ALE NIE WIDZISZ EFEKTÓW?


Kriolipoliza CoolTech zasługuje na miano królowej pośród zabiegów bezinwazyjnej redukcji komórek tłuszczowych – redukcji centymetrów w obwodach. Wykorzystując technologię selektywnego zamrażania komórek tłuszczowych, w efekcie prowadzi do ich rozpadu, uwolnienia ich zawartości i „odchudzenia” wybranego obszaru. Efekty zobaczysz już po pierwszym zabiegu (nawet do 6 cm w obwodach), a każdy kolejny tylko je powiększy, czyniąc Twoją sylwetkę zgrabną i kształtną.

W zależności od efektu jaki chcesz uzyskać, ilości tkanki tłuszczowej oraz innych indywidualnych predyspozycji, specjalista zaleci odpowiednią liczbę zabiegów. Najczęściej 1 do 5, w odstępach ok. 6 tygodni – jeżeli zabieg ma być wykonywany na tym samym obszarze. Jeżeli jednak planujesz wykonywać zabieg na kilku innych obszarach np. brzuch, uda boczki, to odstęp między zabiegami może wynosić 14 dni.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?


Kriolipoliza CoolTech to zabieg, który wykonujemy tylko na ciało (alternatywą na okolice twarzy jest lipoliza iniekcyjna). Obszary, które możemy poddać zabiegowi to: ramiona, boczki, brzuch, bryczesy, uda.

Zabieg na 1 obszar np. brzuch, składa się zawsze z 2 przyłożeń – to pozwala na „zaopiekowanie” całego obszaru, każde przyłożenie trwa ok. 70 minut. To czas wystarczający na odpowiednie zamrożenie komórek tłuszczowych. Jak to wygląda w praktyce? Przebierasz się w pareo zabiegowe, które otrzymujesz od specjalisty, kładziesz się w wygodnej pozycji na łóżku, kosmetolog przykłada do wybranego obszaru głowicę, która mocno zasysa fałd skórny. Przed 70 minut głowica utrzymywana jest w jednym miejscu – cała praca wykonuje się w jej wnętrzu. Ty w tym czasie możesz skupić się na odpoczynku, czytaniu gazety bądź rozmowie ze specjalistą. Cały proces powtarzamy na drugiej stronie ciała. Zabieg jest zupełnie bezbolesny, jedyne co będziesz odczuwać to delikatny dyskomfort na początku zabieg – wynika z mocnego zassania głowicy (po chwili przyzwyczajasz się do niego).

KRIOLIPOLIZA COOLTECH – EFEKTY


Dzięki miejscowemu schłodzeniu obszaru, na którym wykonywany jest zabieg, doprowadza się do uzyskania efektu lipolizy – rozpadu komórek tłuszczowych. Cały tłuszcz krystalizuje się, a następnie jest wydalany z organizmu przy pomocy naturalnych procesów fizjologicznych. Im więcej wody będziesz pić, tym sprawniej przebiegną procesy filtracji i wydalania niechcianego tłuszczu.

Bardzo ważna przy zabiegu kriolipolizy jest Twoja cierpliwość. Proces wydalania komórek tłuszczowych z organizmu trwa ok. 6 do 8 tygodni. To oznacza, że po takim czasie zobaczysz ostateczne efekty zabiegu!Kriolipoliza to zabieg, który nie ujędrnia skóry. Jego celem jest redukcja centymetrów w obwodzie!

PRZECIWWSKAZANIA


Przeziębienie
Aktywne choroby wirusowe, bakteryjne i grzybiczne (np. opryszczka)
Antybiotykoterapia
Choroby wątroby lub nerek
Cukrzyca (niewyrównana)
Stany zapalne skóry
Uczulenie na zimno
Skłonność do powstawania rozszerzonych naczyń krwionośnych
Choroba nowotworowa
Tatuaż lub blizna w miejscu zabiegu

KOSZT ZABIEGU


1 obszar ciała 2 głowice (brzuch, boczki, ramiona, uda wewnętrzne, bryczesy)1320 zł
1 obszar ciała 1 duża głowica1099 zł
1 obszar ciała 1 głowica (np. brzuch)770 zł

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Nasi eksperci  zbadają Twoją skórę i przeprowadzą dokładny wywiad. Po poznaniu Twoich oczekiwań, dobiorą indywidualne leczenie, które zapewni najlepsze możliwe efekty. 

ZADZWOŃ 32 302 32 58

Scroll to Top
Przewiń do góry