Radiofrekwencja mikroigłowa

CZAS ZABIEGU: 45-90 MIN

WYKONUJE:

LICZBA ZABIEGÓW: 3-5

TOTALNA REGENERACJA SKÓRY NA WIELU POZIOMACH


Frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa, włoskiego producenta specjalistycznego sprzętu z certyfikatem medycznym Biotec, to doskonała alternatywa efektów jakie przynoszą lasery frakcyjne. Mesotherm jako źródło ciepła używa prądu o częstotliwości radiowej RF a nie światła zatem zabiegi można przeprowadzać przez cały rok! Nie powoduje przebarwień, nie uwrażliwia na światło i nie wymaga rekonwalescencji.

Istotą zabiegu radiofrekwencji mikroigłowej jest wykonywanie go w serii. W zależności od efektów jakie chcesz uzyskać, kondycji twojej skóry i innych indywidualnych predyspozycji kosmetolog zaleci odpowiednią liczbę zabiegów, najczęściej 3 do 5, w odstępach ok. 14-30 dni.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?


Każdy zabieg poprzedzony jest wnikliwą konsultacją z kosmetologiem. Podczas takiego spotkania specjalista kwalifikuje cię do zabiegu i wspólnie z tobą określa efekty terapii.

Zabieg działa w ten sposób, że w jednym czasie w skórze deponowana jest igła i prąd RF – dochodzi do kłucia, przerwana ciągłości tkanki i podgrzewania jednocześnie. Ciepło, które przekracza próg 42 stopni skraca strukturę włókien kolagenowych, wyzwala mechanizm naprawczy i zmusza tkankę do przebudowy, a wbita igła uruchamia wyrzut z naczyń krwionośnych czynników wzrostu.

Zabiegi radiofrekwencji mikroigłowej nie wyłącza Cię ze wszystkich codziennych aktywności. Okres rekonwalescencji po zabiegu trwa od 3 do 7 dni. Po zabiegu twoja skóra jest silnie zaczerwieniona i uszkodzona, a co za tym idzie narażona na wszelkiego rodzaju zakażenia. W szczególności zadbaj o jej higienę – jeśli zabieg wykonywany był na szyi, używaj świeżo wypranych apaszek, na udach – zakładaj nowe rajstopy. 

W dniu zabiegu i do 14 dni po unikaj narażania skóry na intensywne czynniki zewnętrzne – mróz czy duże nasłonecznienie. W dniu zabiegu i po nim należy również zaprzestać treningów na siłowni, wizyt w saunie czy na basenie.

RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA – EFEKTY


Spektakularny wzrost jędrności skóry
Odmłodzenie struktury skóry poprzez wzrost ilości włókien kolagenu i elastyny
Podniesienie owalu twarzy i lifting skóry
Maksymalna redukcja rozstępów i blizn
Spłycenie i zmniejszenie blizn potrądzikowych

PRZECIWWSKAZANIA


Przeziębienie
Antybiotykoterapia
Aktywne choroby wirusowe, bakteryjne i grzybiczne (np. opryszczka)
Choroby nowotworowe)
Metalowe elementy w ciele
Hemofilia
Tendencje do powstawania bliznowców
Wybrane choroby autoimmunologiczne)
Nieuregulowana cukrzyca

KOSZT ZABIEGU


Twarz599 zł
Twarz + szyja649 zł
Twarz + szyja + dekolt699 zł
Ciało: 1 obszar (powierzchnia kartki A4) w tym biust649 zł
Obszar do 5 cm (np. oko)385 zł

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Nasi eksperci  zbadają Twoją skórę i przeprowadzą dokładny wywiad. Po poznaniu Twoich oczekiwań, dobiorą indywidualne leczenie, które zapewni najlepsze możliwe efekty. 

ZADZWOŃ 32 302 32 58

Scroll to Top
Przewiń do góry