Lekarz medycyny estetycznej. Absolwentka stomatologii na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Medycyną estetyczną zainteresowała się gdy zauważyła jak świetnym uzupełnieniem terapii stomatologicznej mogą być zabiegi z jej zakresu.

Nieustannie rozwija się biorąc udział w licznych szkoleniach i kongresach aby móc oferować pacjentom zabiegi na najwyższym poziomie, zgodne z najnowszą wiedzą medyczną.

Pani doktor stawia przede wszystkim na naturalny efekt zabiegów, równocześnie stara się podejść do problemów pacjentów jak najbardziej kompleksowo. Według pani doktor zabiegi z zakresu medycyny estetycznej mają za zadanie jedynie pomóc wydobyć naturalne piękno a nie zmieniać nasze rysy twarzy.

Wykonuje zabiegi z zakresu wypełniaczy, toksyny botulinowej, nici liftingujących czy mezoterapii igłowej, w tym osoczem bogatopłytkowym. Jednym z ulubionych zabiegów pani doktor jest modelowanie ust kwasem hialuronowym. Możecie również liczyć na pomoc w doborze pielęgnacji domowej, która stanowi dla niej podstawę do maksymalnej skuteczności zabiegów wykonywanych w gabinecie.

Jeśli nie ma jej w gabinecie lub na szkoleniu najpewniej właśnie poznaje jakiś nowy zakątek świata.

Jeśli byliście już na wizycie u naszej pani doktor koniecznie podzielcie się wrażeniami!

Wykonywane zabiegi:

 

Usuwanie rumienia IPL Lumecca

Toks. botul.

Stymulatory tkankowe

Osocze bogatopłytkowe (PRP)

Nadpotliwość

Mezoterapia igłowa

Lipoliza iniekcyjna

Kwas hialuronowy

Kolagen Linerase

Fibryna bogatopłytkowa (PRF)

Dr Cyj Hair Filler

Bruksizm

ATR bio wypełniacz

Ablacyjna radiofrekwencja mikroigłowa Morpheus