Anna Muras

Recepcjonista, Koordynator ds. szkoleń

W Body Care Clinic pracuję jako recepcjonistka oraz koordynator ds. szkoleń, które są prowadzone przez pracujących w naszej klinice lekarzy.

W pracy jestem dobrze zorganizowana i chętnie i szybko uczę się nowych rzeczy. Bardzo lubię kontakt z pacjentami oraz chętnie pomagam im znajdować dogodne dla nich rozwiązania i terminy wizyt.

Oprócz mojej pracy tutaj, uwielbiam zajmować się tworzeniem biżuterii z kamieni naturalnych. To moja pasja i sposób na relaks po intensywnym dniu. Poza tym, regularnie praktykuję jogę, co pomaga mi zachować równowagę i spokój w codziennym życiu.

Podróże są dla mnie niezwykle inspirujące. Uwielbiam odkrywać nowe miejsca, kultury i smaki. Każda podróż to dla mnie nowa przygoda i możliwość poszerzenia horyzontów.

Jednak moją największą miłością są psy. Ich wierność i radość są niezastąpione. Kocham spędzać czas na spacerach z moim czworonożnym przyjacielem i cieszyć się każdą chwilą.

Jeśli kiedykolwiek odwiedzisz naszą klinikę, będę tam, by przywitać Cię z uśmiechem i profesjonalną obsługą. Do zobaczenia!

Scroll to Top
Przewiń do góry