Zabiegi na poprawę jędrności skóry ciała

Upływający czas niesie za sobą cenne doświadczenie, ale nie zawsze jest łaskawy dla skóry. Naturalne procesy starzenia, dieta, styl życia, geny to wszystko wpływa na jej kondycję oraz jakość. Od pewnego czasu Twoja skóra traci jędrność? Zwróć uwagę na zabiegi wykorzystujące masaż podciśnieniowy, próżniowy oraz fale radiowe.

Zabiegi liftingujące dla jędrnej skóry ciała

  • Icoone: intensywny masaż podciśnieniowy wzbogacony o opatentowaną technologię Roboderm bazuje na pracy głowic masujących z rolkami. Co więcej, nawet jeśli Twoja skóra ma skłonności do pękających naczynek lub jesteś w ciąży, możesz bezpiecznie korzystać z tej metody. Dzięki Icoone zredukujesz cellulit, lokalnie nagromadzoną tkankę tłuszczową, wymodelujesz sylwetkę, zmniejszysz obrzęki limfatyczne.

Najlepsze efekty osiągniesz, gdy zastosujesz zabieg w serii wynoszącej minimum 10 spotkań, w odstępach dwu lub czterodniowych. Gdy zakończysz serię, możesz raz lub dwa razy w miesiącu wykonywać zabiegi podtrzymujące efekty

  • Endermologia LPG: jest jedną z popularniejszych i najskuteczniejszych metod modelowania sylwetki. Opiera się na masażu próżniowym, dlatego jest naturalna oraz bezinwazyjna, można ją wykonywać nawet w czasie ciąży. Redukuje cellulit, poprawia wygląd miejsc o lokalnie nagromadzonej tkance tłuszczowej, zmniejsza obrzęki limfatyczne.

Najlepsze efekty osiągniesz, gdy zastosujesz zabieg w serii wynoszącej minimum 10 spotkań, w odstępach dwu lub czterodniowych. Gdy zakończysz serię, możesz raz lub dwa razy w miesiącu wykonywać zabiegi podtrzymujące efekty

  • Fale Radiowe RF: pobudza organizm do wytwarzania kolagenu oraz elastyny. Specjalna głowica podgrzewa wybrany obszar ciała do 40-50 stopni za pomocą fal radiowych. Efekty zauważysz praktycznie od razu po zabiegu, dlatego to zabieg, który można zaliczyć to tzw. metod bankietowych.

Najlepsze efekty osiągniesz, gdy zastosujesz zabieg w serii od trzech do pięciu zabiegów, w odstępach od dwóch do czterech tygodni.

Jędrna skóra nie musi być jedynie domeną nastoletniego wieku. Zachowaj ją na dużo dłużej, dzięki zaawansowanym zabiegom ujędrniającym skórę. Nieinwazyjne i bezpieczne metody zapewnią Ci doskonały wygląd, a co za tym idzie bardzo dobre samopoczucie.

Metody poprawy jędrności skóry na ciele

  • Aktywność fizyczna: mocne ciało to jędrna skóra! Joga, ćwiczenia wzmacniające, siłowe to prawdziwy krok w stronę jędrności. Wybierz to, co sprawia Ci prawdziwą przyjemność.
  • Masaż: poprawia ukrwienie, dlatego regularnymi masażami widocznie poprawisz jakość i jędrność swojej skóry.
  • Nawilżanie: balsamy, kremy, olejki to prawdziwa uczta dla skóry. Dbaj o jej elastyczność regularnymi przez regularne rytuały pielęgnacyjne.
  • Nawodnienie: praktycznie cały organizm składa się z wody. Dlatego wypijaj minimum 2 litry dziennie, a z pewnością zauważysz różnicę w wyglądzie oraz jakości swojej skóry.

Aktywność fizyczna, masaże, regularne nawilżanie i nawodnienie to cztery filary, które znacząco wypływają na ogólną kondycję oraz jędrność skóry. To nie tylko forma przeciwdziałania grawitacji, ale w ten sposób potrzymasz efekty profesjonalnych zabiegów.

Jak utrzymać jędrną skórę na ciele — zabiegi i techniki

Jędrna skóra znacząco wpływa nie tylko na wygląd, ale też samopoczucie. Jeśli czujesz, że niektóre obszary ciała nie spełniają Twoich oczekiwań, odwiedź gabinet kosmetologiczny lub medycyny estetycznej. Specjalista wsłucha się w Twoje potrzeby i zaproponuje Ci odpowiednią terapię.

Efekty takich zabiegów możesz wspierać także w domu! Pij regularnie wodę, wciel w życie umiarkowaną aktywność fizyczną, jedz zdrowo i… ciesz się zdrowiem oraz jędrną skórą!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
Przewiń do góry