Karolina Pinocy

Lekarz medycyny estetycznej

Jestem specjalistą chirurgii stomatologicznej oraz lekarzem medycyny estetycznej. Dodatkowo, ukończyłam studia podyplomowe z kosmetologii lekarskiej z medycyną estetyczną oraz studia I stopnia w kosmetologii na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej.

W 2018 roku obroniłam doktora nauk medycznych nadany przez radę wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu. Aby poszerzyć moje kompetencje, w kwietniu 2021 roku zdałam Państwowy Egzamin Specjalizacyjny z chirurgii stomatologicznej, co zaowocowało uzyskaniem przeze mnie tytułu specjalisty w tej dziedzinie.

Pracuję aktywnie zarówno jako chirurg stomatologiczny, jak i lekarz medycyny estetycznej. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w różnego rodzaju kursach, szkoleniach praktycznych oraz konferencjach. Od 2021 roku mam również przyjemność prowadzić kursy dla lekarzy z zakresu medycyny estetycznej, m. in. w Centrum Szkoleniowym z Medycyny Estetycznej dla Lekarzy- Body Care Academy.

Moim priorytetem w pracy jest podkreślenie naturalnego piękna pacjenta oraz zapewnienie bezpieczeństwa prowadzonych procedur medycznych.

Prywatnie jestem mamą dwóch uroczych chłopców, interesuję się modą oraz uwielbiam odkrywać nowe, piękne miejsca.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub chcielibyście umówić się na konsultację, zapraszam do kontaktu!

Scroll to Top
Przewiń do góry