Dr n. med. Karolina Pinocy jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, który ukończyła w 2014 roku, uzyskując tytuł lekarza dentysty. Ukończyła również studia podyplomowe w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach na kierunku kosmetologia lekarska z medycyną estetyczną oraz studia I stopnia na kierunku kosmetologia, na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach.

W 2018 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych nadany  uchwałą rady wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu. W kwietniu 2021 r. zdała Państwowy Egzamin Specjalizacyjny z chirurgii stomatologicznej, uzyskując tytuł specjalisty z tej dziedziny.

Doktor Karolina Pinocy aktywnie pracuje jako chirurg stomatologiczny oraz lekarz medycyny estetycznej. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w teoretycznych i praktycznych kursach doskonalących, zjazdach i konferencjach. Od 2021 r. jest również szkoleniowcem i prowadzi kursy dla lekarzy z zakresu medycyny estetycznej. Priorytetem Pani Doktor jest podkreślenie naturalnego piękna pacjenta oraz bezpieczeństwo prowadzonych procedur medycznych.

 

Wykonywane zabiegi:

 

Toks. botul.

Stymulatory tkankowe

Osocze bogatopłytkowe (PRP)

Nadpotliwość

Mezoterapia igłowa

Lipoliza iniekcyjna

Kwas hialuronowy

Kolagen Linerase

Fibryna bogatopłytkowa (PRF)

Dr Cyj Hair Filler

Bruksizm