Gotowa na lato 2018?

Widzieliście już nasz nowy billboard? Dodatkowe kilogramy, niejędna skóra, cellulit, rozstępy? Oferujemy cały wachlarz rozwiązań, które pomogą Ci przeciwdziałać tym przypadłościom. Icoone, endermologie, fala radiowa, kriolipoliza, lipoliza iniekcyjna. A gdyby tak połączyć wyżej wymienione zabiegi w jeden wspólny efekt – nowa TY gotowa na lato 2018!

Każdy z wymienionych rozwiązań jest skuteczne samo w sobie, ale dzisiaj przedstawimy szerzej zalety terapii łączonej jaką możemy zaoferować w Body Care Clinic.

1. Cellulit – na dźwięk tego słowa przechodzą Cię dreszcze? Głowa do góry! W naszej klinice toczymy skuteczną walkę ze skórką pomarańczową. Niezawodnym zabiegiem jest w tym przypadku Icoone – rodzaj masażu podciśnieniowego, który ma na celu rozbicie złogów tłuszczu i pobudzenie skóry. Służy ponadto wymodelowaniu sylwetki i ujędrnieniu skóry. W połączeniu z falą radiową, która poprawia jędrność i napięcie skóry daje naprawdę spektakularne efekty.


Efekt przed/po serii Icoone naszej pacjentki

2. Terapia łączona jest idealnym rozwiązaniem przy walce z rozstępami. Działanie na kilku płaszczyznach pozwala całościowo podejść do problemu. Proponowanym rozwiązaniem jest połączenie zabiegów mezoterapii mikroigłowej, fali radiowej oraz peelingu PRX, który działa nie tylko złuszczająco, w celu wyrównania kolorytu i spłyceniu blizn, ale również wprowadza kontrolowany stan zapalny przyspieszający samoregenerację skóry. Dodatkowo działanie potęgują mikronakłucia stymulujące odbudowę oraz fala radiowa, która napina skórę.

3. Miejscowe nagromadzenie tkanki tłuszczowej to bardzo powszechny problem. Zabiegami redukującymi komórki tłuszczowe są kriolipoliza lub lipoliza iniekcyjna. Pierwszy z nich zamraża adipocyty w wyniku przyłożenia do wybranego obszaru głowicy obniżającej temperaturę skóry. Drugi polega na wstrzyknięciu pod skórę preparatu wytwarzającego stan zapalny, który prowadzi do rozpadu komórek tłuszczowych. Jednak najlepsze rezultaty osiągamy łącząc wymienione zabiegi z masażami próżniowymi – Icoonem i Endermologią. Rozmasowanie obszaru zabiegowego zwiększa ukrwienie i poprawia metabolizm, w wyniku czego uzyskujemy wyższe parametry podczas zabiegu kriolipolizy, a co za tym idzie większą redukcję komórek tłuszczowych. W przypadku lipolizy iniekcyjnej rozprowadza jeszcze dokładniej preparat pod skórą i dodatkowo rozbija adipocyty.

4. Jeśli Twoja skóra potrzebuje ujędrnienia niezawodnymi zabiegami stosowanymi w naszej klinice są Icoone oraz Endermologia poprawiające napięcie skóry lub falę radiową, która skraca włókna kolagenowe tym samym zwiększając sprężystość skóry. Masaże próżniowe rekomendujemy wykonywać w serii minimum 10 zabiegów, podczas których kolejny zabieg będzie potęgował efekt na Twojej skórze.

 

Zapraszamy na konsultację z naszymi specjalistami. Pomogą dopasować terapię zabiegową do Twoich potrzeb! Podczas takiej konsultacji specjalista poświęci Ci czas, porozmawia o problemach, które chciałabyś rozwiązać, zaproponuje plan zabiegowy i spodziewane efekty terapii.

Scroll to Top
Przewiń do góry