Karnawał? Czas na zabiegi bankietowe!

Zabiegi bankietowe są prawdziwym hitem i SOS kiedy pragniemy efektu wow jak najszybciej. Część z nich można wykonać w 15 minut i mieć gwarancję natychmiastowego efektu. Przeczytajcie na czym polega ich moc działania.

 

Niekwestionowanym numerem jeden, który przynosi natychmiastowy efekt i po którym nie trzeba chować w domu to mikrodermabrazja korundowa.

Jest to jeden z zabiegów, gdzie efekt widoczny jest już po wykonaniu pierwszego z serii. Główną rolę odgrywa tu zastosowanie tlenku glinu, w postaci małych złuszczających kryształków, które usuwają martwy naskórek z powierzchni skóry. Co za tym idzie skóra staje się widocznie rozjaśniona, elastyczna i sprężysta.

Mikrodermabrazja korundowa, którą wykonujemy w Body Care Clinic wzbogacona jest o laser biostymulacyjny. Takie połączenie gwarantuje nam doskonałe efekty w zakresie złuszczania naskórka i stymulacji do powstawania nowego, ale również powoduje maksymalne odżywienie skóry i przyśpiesza procesy gojenia.

Efekty na twarzy, szyi, dekolcie i innych częściach ciała:

  • oczyszczona i wygładzona skóra
  • wyraźna redukcja przebarwień
  • spłycenie niewielkich zmarszczek i bruzd
  • rozświetlona cera
  • redukcja trądziku
  • redukcja blizn oraz rozstępów

 

Fala radiowa MesoTherm – to innowacyjny zabieg odnowy skóry przynoszący spektakularne efekty. Pomimo, że rezultaty pozabiegowe pojawiają się stopniowo bo proces przebudowy kolagenu wymaga czasu. Ostatecznych efektów należy spodziewać się ok. 5-8 tygodni po wykonaniu pierwszego zabiegu. Jak wygląda zabieg?

Stosujemy najnowocześniejsze technologie, które wykorzystują podgrzewanie odpowiednich warstw skóry. Wiemy, że z upływem lat ubywa włókien kolagenowych w skórze właściwej. Ulegają one rozciągnięciu, a ich struktura staje się nieuporządkowana. Podgrzanie skóry skutkuje ponownym napięciem włókien kolagenowych i stymulacją fibroblastów do tworzenia nowego kolagenu i elastyny.

Efekty jakich możesz spodziewać się po zabiegu z użyciem fali radiowej:

  • widoczne napięcie skóry i poprawa jej jędrności,
  • poprawa owalu twarzy,
  • lifting (uniesienie) skóry twarz,

 

Kwas ferulowy stał się już niezaprzeczalnie kosmetologicznym hitem, wykazuje silne działanie rozjaśniające oraz antyoksydacyjne. Skóra po tym zabiegu nie będzie się złuszczać. Ten zabieg to rewelacyjne SOS przed wielkim wyjściem, szczególnie jeśli lubisz nadużywać słońca w trakcie lata, a twoja skóra zimą jest szorstka i poszarzała.

Mezoterapia bezigłowa Mesotherm

Zabieg jest w pełni bezpieczny oraz bezbolesny. Jak wygląda sam zabieg? W głównej mierze opiera się na właściwej pracy głowicy, która emituje fale i „wtłacza” dobroczynne składniki wewnątrz skóry.  Dzięki wykorzystywanym zjawiskom, substancje aktywne zawarte w koktajlach, mogą przedostać się przez barierę naskórka i wnikać głęboko. Zabiegi mezoterapii bezigłowej Mesotherm nie wyłączają cię z codziennych aktywności. Nie musisz po nim zostawać w domu i rezygnować z aktywności. Pamiętaj jedynie o odpowiedniej pielęgnacji domowej (dopasowane kosmetyki), które pomogą ci podtrzymać efekty terapii prowadzonej w Body Care Clinic. Jedno jest pewne w dniu imprezy, zabieg bankietowy powinien gwarantować nam natychmiastowe efekty, takie jak nawilżenie, rozświetlenie czy lifting.

 

Zapraszamy Cię na konsultację z naszymi specjalistami. Pomogą oni dobrać odpowiednie zabiegi do Twoich potrzeb i pomogą poczuć się wyjątkowo przed wielkimi wyjściami 🙂

Scroll to Top
Przewiń do góry