Masaż Icoone – niezawodny w terapiach łączonych

Bezpieczna praca nad jędrnością skóry u Pacjentów zmagających się z problemem rozszerzonych naczyń krwionośnych. O jego działaniu i wskazaniach opowiada kosmetolog Sandra Malinowska (Warzecha)

Czym jest ICOONE?
ICOONE to rodzaj masażu endermologicznego, który przeznaczony jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Jego celem jest wyszczuplenie sylwetki, ujędrnienie ciała, wysmuklenie, a także działanie antycellulitowe. Wszystko zależy od potrzeb Pacjenta, które ustalamy podczas konsultacji kosmetologicznej.


Kobiety vs mężczyźni
Jest to zabieg, który przeprowadzamy na całym ciele przez pierwsze 20min, a następnie skupiamy się na wybranych partiach ciała. U kobiet najczęściej są to pośladki i tył ud, natomiast u mężczyzn wybieramy inny rodzaj masażu próżniowego endermologię LPG, przeznaczony jest dla skóry, która jest bardziej zbita, mamy wtedy na celu wyszczuplenie sylwetki oraz pozbycie się zbędnych centymetrów w obwodach.


Dla kogo?
ICOONE jest przeznaczony dla osób, które prowadzą zdrowy i tryb życia, natomiast są niezadowolone z pewnych partii ciała. Serię zabiegową możemy również wykonać u osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z zabiegami i chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe, a także rozpocząć przygodę z aktywnością fizyczną.
Terapie łączone – fala radiowa
Musimy pamiętać, że te zabiegi wykonujemy w terapiach łączonych. Icoone często jest podstawą, a w zależności od wskazań dołączamy zabiegi z wykorzystaniem fali radiowej, szczególnie wskazane u osób z utratą jędrności skóry, najczęściej u kobiet po ciąży bądź u mężczyzn, którzy bardzo szybko zgubili kilogramy podczas ćwiczeń, zmagają się z obwisłą skórą i chcą poprawić jej strukturę. Fala radiowa jest zabiegiem przyjemnym, ponieważ podczas zabiegu odczuwamy intensywne ciepło, które wnika wgłąb tkanek i pobudza włókna kolagenowe i elastynowe, dzięki czemu nasza skóra staje się jędrniejsza, bardziej napięta, a cellulit zostaje wygładzony.

Terapie łączone – kriolipoliza
Możemy te zabiegi łączyć również z kriolipolizą. Jest to bardzo polularny zabieg, który polega na zamrażaniu komórek tłuszczowych. Już po pierwszym zabiegu możemy się spodziewać utraty dwóch centymetrów w obwodzie. Wykonujemy go zarówno u mężczyzn jak i kobiet na brzuchu, na okolicy boczków, najczęściej na wewnętrzną część ud czy okolicę kolan, z których ciężko zrzucić nadprogramową tkankę tłuszczową przy aktywności fizycznej.

Terapie łączone – lipoliza iniekcyjna
Zabiegi ICOONE możemy również łączyć z zabiegami medycyny estetycznej.  Najczęściej jest to lipoliza iniekcyjna wykonywana przez lekarza, następnie Pacjent kontynuje zabiegi u kosmetologa, który wyszczupla ciało masażem w miejscu nagromadzenia lokalnej tkanki tłuszczowej poprzez rozbijanie komórek tłuszczowych.

Wskazówki
Przekazujemy Pacjentom wskazówki podczas wykonywania serii zabiegowej np. aby w dniu zabiegu wykonał delikaną aktywnośc fizyczną w postaci 40 minutowego spcaeru, aby pamiętał o dobrych nawykach żywieniowych, pił wystarczającą ilość wody, ponieważ metabolity które musza zostać usunięte potzrebują tego typu wspomagaczy.

Pacjenci odwiedzają nas na masażach ICOONE min. 2 razy w tygodniu. Seria składa się z minimum 10 zabiegów, po których zauważymy poprawę jędrności, elastyczności skóry szczególnie na pośladkach oraz na tylnej częściu ud, a także redukcję cellulitu, wygładzenie skóry i uniesienie pośladków.

Więcej o ICOONE przeczytacie na naszej stronie internetowej: https://bodycareclinic.pl/oferta/zabiegi/icoone-zabieg-na-cialo/

Masz więcej pytań? Zadzwoń 32 302 32 58 lub odwiedź naszą stronę internetową www.bodycareclnic.pl

Scroll to Top
Przewiń do góry