Metamorfoza Pani Izabeli – Dzień Matki

Kolejna spektakularna metamorfoza i nasza wspaniała bohaterka. Pani Izabela, którą mamy przyjemność przedstawić, na co dzień pracuje jako pielęgniarka. Ostatni  rok był dla niej wyjątkowo trudny z uwagi na sytuację związaną z pandemią koronawirusa. Pochłonięta  obowiązkami  zawodowymi, miała jeszcze mniej czasu niż zwykle, który mogłaby poświęcić wyłącznie sobie.

Metamorfozę, którą przeszła wygrała dla niej córka w  konkursie z okazji Dnia Matki, organizowanym przez Body Care Clinic. Alicja w odpowiedzi na nasz post konkursowy, opublikowała wspólne zdjęcie z mamą i wygrała!

Zwycięskie zdjęcie konkursowe. Pani Alicja z mamą Izabelą.

Droga do upragnionych zmian
Pierwszym krokiem w metamorfozie Panie Izabeli, była  konsultacja specjalistyczna z lekarzem medycyny estetycznej. Tego typu spotkanie ma na celu właściwą ocenę sytuacji, określenie upragnionego celu i  zaproponowanie właściwego leczenia.

Pani Izabela przed wykonaniem metamorfozy.

Po przebytej  konsultacji nasza bohaterka została zaproszona kolejno na 4 wizyty, podczas których zostały wykonane następujące zabiegi:

Nie ukrywamy, że była to bardzo trudna metamorfoza ze względu na próbę redukcji asymetrii w dolnej części twarzy. Tym bardziej cieszy nas finalny efekt, który udało się osiągnąć.

Relacje z wykonywanych zabiegów możecie zobaczyć w naszych wyróżnionych Instastories na Instagramie: https://www.instagram.com/bodycareclinic/

Po zakończonym procesie zmian w Body Care Clinic, Pani Izabela odzyskała promienny i świeży wygląd, a wraz z nim większą radość z życia. Na  przykładzie tej konkretnej  metamorfozy naszej Bohaterki,  możemy z pełnym przekonaniem powiedzieć, że nie warto z niczym zbyt długo zwlekać.

Im szybciej zatroszczymy się o siebie, tym łatwiej będzie nam utrzymać skórę w odpowiedniej kondycji i z przyjemnością zerkać na siebie w lustrze. Jednocześnie rezultaty pracy nad przemianą Pani Izabeli obrazują ile jesteśmy w stanie zdziałać. Cieszymy się, że mieliśmy okazję pomóc Pani Izabeli w wydobyciu drzemiącego w niej piękna.


Sprawdź promocje z okazji Dnia Mamy 2021 lub kup voucher w sklepie online: https://bodycareclinic.pl/promocje/

Chcesz umówić wizytę online w 30 sekund? Kliknij TUTAJ

Masz więcej pytań? Zadzwoń 32 302 32 58 lub odwiedź naszą stronę internetową www.bodycareclnic.pl

Scroll to Top
Przewiń do góry