Zabiegi na modelowanie sylwetki — jakie są dostępne techniki?

Modelowanie sylwetki to nie tylko wysiłek fizyczny i trening siłowy. Chcesz wyeliminować problem związany z cellulitem, utratą jędrności lub zmniejszyć obwód wybranej partii ciała? Zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej pomogą Ci uzyskać satysfakcjonujący efekt.

Najlepsze zabiegi na modelowanie sylwetki

  • Endermologia LPG: skuteczny i sprawdzony sposób modelowania sylwetki. Metoda oparta jest na masażu próżniowym, który jest przeprowadzony za pomocą specjalnej maszyny. Taki zabieg zauważalnie poprawia jakość skóry, niweluje cellulit, zmniejsza obrzęki limfatyczne.

Inwazyjność: to nieinwazyjna i naturalna metoda modelowania sylwetki. Co ciekawe, jeśli nie występują przeciwwskazania, mogą ją stosować nawet kobiety w ciąży.

  • Icoone: to nowa generacja masażu bazującego na podciśnieniu. Opatentowana technologia Roboderm to głowice masujące wzbogacone o rolki, które posiadają liczne otwory. Taka budowa maszyny prowadzi do intensywnej stymulacji bez zbędnego rozciągania i urazów.

Inwazyjność: to nieinwazyjna metoda bazująca na masażu. Dlatego, jeśli nie występują przeciwwskazania, mogą ją stosować nawet kobiety w ciąży.

  • Kriolipoliza Cooltech: króluje wśród małoinwazyjnych zabiegów modelujących sylwetkę. Jest godną uwagi alternatywą dla inwazyjnej liposukcji. Polega na zamrażaniu komórek tłuszczowych, co prowadzi do ich redukcji. Pierwsze efekty zauważysz już po miesiącu, a pełna redukcja tłuszczu uwidoczni się po dwóch do trzech miesięcy. Zadaj o odpowiednią dietę ruch i nawodnienie, a pełne efekty zauważysz szybciej. Dzięki kriolipolizie wymodelujesz sylwetkę oraz zmniejszysz obwody swojego ciała.

Inwazyjność: to nieinwazyjna, bezbolesna wysoce skuteczna metoda.

  • Fala radiowa: zabieg z użyciem fali radiowej mobilizuje organizm do wytwarzania kolagenu oraz elastyny. Cała procedura polega na przesuwaniu specjalnej głowicy po wybranych partiach ciała. Fala radiowa będzie dla Ciebie odpowiednia, jeśli oczekujesz szybkich i widocznych efektów. Co ciekawe, metoda ta sprawdzi się w roli tzw. zabiegów bankietowych. Dlaczego? Przez 2-3 dni po zabiegu skóra będzie widocznie napięta, a Ty będziesz mogła cieszyć się olśniewającym wyglądem.

Inwazyjność: to bezbolesna i nieinwazyjna metoda modelowania ciała.

Modelowanie sylwetki – nowoczesne techniki i metody

Nowoczesne metody i techniki sprawiają, że modelowanie sylwetki wykroczyło daleko poza inwazyjne zabiegi chirurgiczne. Kriolipoliza, zabiegi z użyciem fali radiowej, masaże próżniowe oraz lipoliza iniekcyjna – kliniki medycyny estetycznej oraz gabinety kosmetologiczne oferują szeroki zakres możliwości.

Oczywiście każda z metod ma swoje zalety, ale również przeciwskazania. Dlatego tak ważna jest pierwsza konsultacja w gabinecie, podczas której możesz opowiedzieć o trapiącym Cię problemie. Nowoczesne techniki i metody modelowania sylwetki są małoinwazyjne. Bo wymarzone efekty nie muszą łączyć się z ingerencją chirurgiczną i wymagającą rekonwalescencją.

Metody skutecznego modelowania sylwetki

Chcesz uzyskać optymalne efekty? Oprócz zabiegów w klinice lub gabinecie zadbaj o odżywczą dietę i regularną aktywność fizyczną. Holistyczne podejście do sylwetki pozwoli Ci osiągnąć spektakularne efekty nie tylko wizualne, ale też zdrowotne.

Taką strategią podtrzymasz również efekty zabiegów. Oczywiście nie musisz od razu przechodzić na restrykcyjną dietę i trenować do maratonu lub trójboju siłowego. Skup się na swoim dobrostanie, uprawiaj aktywność, która sprawia Ci radość. Joga, rower, pływanie, a może spacer? Możliwości jest wiele.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
Przewiń do góry