Jakie są najskuteczniejsze metody odchudzania w medycynie estetycznej i kosmetologii?

Medycyna estetyczna i kosmetologia oferują wiele metod pomocnych w modelowaniu sylwetki. Bo piękne ciało nie musi być wyłącznie efektem wielu godzin spędzonych w siłowni lub salce fitness. Zauważasz tłuszcz w miejscach, z których nie sposób się go pozbyć? Niezależnie od tego, czy jest to podbródek, czy okolice kolan różnorodne zabiegi sprawią, że uzyskasz upragniony efekt.

Najskuteczniejsze metody odchudzania w kosmetologii

Kosmetologia skupia się na małoinwazyjnych metodach, które pomogą Ci wyszczuplić i wymodelować sylwetkę. Dobroczynny wpływ na skórę oraz ciało mają intensywne masaże. Wyraźnie ujędrniają skórę, poprawiają krążenie, wspomagają także organizm w usuwaniu toksyn. W gabinecie kosmetologicznym możesz doświadczyć masażu modelującego w nowoczesnej odsłonie:

  • Endermologia LPG: to precyzyjna metoda, która stymuluje skórę za pomocą masażu mechanicznego połączonego z podciśnieniem. Takie działanie pobudza organizm do pracy i aktywuje procesy metabolizujące tłuszcz. Dodatkowo stymuluje ciało, które w efekcie wytwarza więcej kolagenu, a to przyczynia się do poprawy jędrności. To harmonijne połączenie naturalnej metody z nowoczesną technologią.
  • Icoone: jest nowoczesną odmianą endermologii, która do pracy wykorzystuje technologię Roboderm. To innowacyjny masaż próżniowy, który oddziałuje na każdy milimetr skóry. Jest niezwykle skuteczny w redukcji cellulitu, niechcianej tkanki tłuszczowej oraz obrzękami.

Oprócz zabiegów opierających się na masażach popularne i skuteczne są metody opierające się na fali radiowej oraz ultradźwiękach. To jednak nie wszystko, poza terapiami opierającymi się na nowoczesnym masażu oraz stymulacji ultradźwiękami królują również innowacyjne sposoby na redukcję tkanki tłuszczowej.

Innowacyjne sposoby redukcji tkanki tłuszczowej

Marzysz o terapii, która oprócz ujędrnienia zaoferuje Ci realną utratę centymetrów. Tak, to jest możliwe. Wśród bezinwazyjnych zabiegów króluje:

  • Kriolipoliza Cooltech: pomaga zauważalnie modelować sylwetkę bez ingerencji chirurgicznej. Innowacyjne urządzenie Cooltech schładza wybrane części ciała, a to powoduje zamrożenie komórek tłuszczowych i ich stopniowy rozpad. Po serii zabiegów obwody Twojego ciała zauważalnie zmniejszą się, a Ty będziesz mogła cieszyć się piękną i zgrabną sylwetką.
  • Ablacyjna radiofrekwencja mikroigłowa Morpheus: energia fal radiowych trafia do skóry na odpowiednią głębokość, dzięki specjalnym igiełkom. Taki proces zauważalnie napina skórę, a odpowiednie parametry urządzenia mogą sprawić, że oddziałuje ona także na tkankę tłuszczową. Zabieg Morpheus działa intensywniej od klasycznej radiofrekwencji mikroigłowej, a jego efekty można porównać do laseroterapii.

Tłuszcz nagromadzony w okolicy podbródka, kolan lub innego miejsca jest dla Ciebie kłopotliwy? Treningi nie przynoszą upragnionych efektów, a problemowa okolica sprawia, że tracisz pewność siebie? Skorzystaj z zabiegu endermolift lpg.

  • Endermolift lpg: świetnie radzi sobie z drugim podbródkiem. Zabieg polega na specjalistycznym masażu, który mechanicznie stymuluje komórki. To nieinwazyjna metoda będąca doskonałym sposobem na naturalne odmłodzenie twarzy.

Zabiegi odchudzające – co działa najlepiej

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Każdy przypadek i problem wymaga indywidualnej oceny oraz terapii. Skorzystaj z konsultacji w specjalistycznej klinice kosmetologii lub medycyny estetycznej. Podczas pierwszej wizyty specjalista wysłucha Cię oraz zbada Twój problem.

W pięknym wyglądzie zawsze kluczem do sukcesu jest indywidualne podejście do każdego pacjenta. Dlatego dopiero po szczegółowym wywiadzie i badaniu wspólnie ze specjalistą opracujecie plan działania, rodzaj zabiegu oraz ich ewentualną ilość. Klinika medycyny estetycznej jest bezpieczną ostoją, w której możesz zaufać lekarzom oraz kosmetologom, a w efekcie uzyskasz wymarzony wygląd!

Scroll to Top
Przewiń do góry