Jestem mężczyzną – co mogę, a co powinienem zrobić w gabinecie?

Zabiegi wykonywane w naszej klinice nie są dedykowane wyłącznie kobietom. Większość z nich możecie wykonywać również Wy – Panowie! Przed Wami mini przewodnik po najpopularniejszych zabiegach dla mężczyzn, w którym każdy Was znajdzie tu coś dla siebie.

Zabiegi dermatologiczne
Zaczynamy od tej dziedziny, bo przegląd zmian barwnikowych i usunięcie tych niepotrzebnych, nieestetycznych lub przeszkadzających w funkcjonowaniu powinien wykonać każdy.

Dodatkowo podczas konsultacji dermatologicznej możemy skonsultować trądzik lub grzybicę paznokci. To podstawowe sprawy, które mają wpływ na Waszą atrakcyjność i samopoczucie.Usuwanie blizn
Pamiątki z młodości, rozstępy lub blizny potrądzikowe zdarzają się każdemu – w naszej klinice oferujemy szereg zabiegów, które pomogą w walce z tymi przypadłościami, m.in.:

peelingi chemiczne – w zależności od stężenia preparatu możemy w mocniejszy lub słabszy sposób penetrować bliznę w celu jej spłycenia i rozjaśnienia.

mezoterapia mikroigłowa wykorzystuje technologię mikronakłuć, które mają na celu pobudzenie skóry do regeneracji.

laser frakcyjny Co2re wykorzystuje wiązkę światła w celu głębokiej stymulację kolagenu przy jednoczesnym odparowaniu skóry.

Podczas wnikliwej konsultacji specjalista dobierze odpowiednią terapię w zależności od wielkości, pochodzenia i lokalizacji blizny.

Zamykanie rozszerzonych naczyń krwionośnych i usuwanie rumienia
Jeśli Twoja twarz czerwieni się w stresowych sytuacjach, reagujesz mocnym rumieńcem na ostre potrawy, alkohol lub wysiłek fizyczny, a może po prostu widzisz na swojej twarzy siateczkę rozszerzonych naczyń krwionośnych, to mamy dla Ciebie odpowiednie rozwiązania. Z powyższymi problemami możemy radzić sobie na dwa sposoby: za pomocą termokoagulacji urządzeniem VeinWave (przynosi doskonałe efekty w zamykaniu naczyń na twarzy) lub laserem neodymowo-yagowym Nd:Yag, dedykowanym do zamykania większych naczyń krwionośnych na twarzy, jak i na ciele oraz usuwaniu rumienia.

Depilacja pastą cukrową / depilacja laserowa
Niechciane owłosienie na plecach lub brzuchu może już na zawsze zniknąć z listy Twoich zmartwień. Jeśli zależy Ci na jednorazowym efekcie rekomendujemy zabieg pastą cukrową, natomiast jeżeli chcesz pozbyć się owłosienia na stałe, trwałe efekty uzyskasz wykonując serię zabiegów depilacji laserowej.

Laser aleksandrytowo-diodowy PrimeLase potrafi poradzić sobie nawet z uporczywym owłosieniem, bez względu na typ włosa, jego kolor i umiejscowienie. Posiada on system chłodzący, dzięki czemu zabieg jest praktycznie bezbolesny.

Medycyna estetyczna! 
Tak Panowie, dla Was również dedykowane są zabiegi z użyciem wypełniaczy i toksyny botulinowej. Proponujemy rozwiązania nie tylko na oznaki starzejącej się skóry, ale również w leczeniu nadpotliwości, terapii łysienia czy miejscowej redukcji komórek tłuszczowych.

toksyna botulinowa, znana szerzej jako botox, to preparat, który powoduje, że mięśnie nie zagniatają się, zmarszczki są mniej widoczne, a twarz wygląda na rozluźnioną i bardziej pogodną. Dodatkowo możemy wykorzystywać jego działanie do blokowania działania nerwów, które zaopatrują gruczoły wydzielania zewnętrznego. Dzięki temu, w czasie działania preparatu, możemy zaobserwować zmniejszenie wydzielania potu o ponad połowę!


kwas hialuronowy uzupełnia niedobory tej substancji w skórze, dlatego w medycynie estetycznej jest wykorzystywany to wypełniania zmarszczek, nadawania objętości, modelowania i wyrównywania asymetrii.

mezoterapia igłowa  jest to rodzaj zabiegu, który w zależności od doboru preparatu działa na bardzo szerokie spektrum problemów. Oprócz odświeżenia i nawilżenia skóry, możemy walczyć z obrzękami lub cieniami pod oczami, miejscowo zlokalizowaną tkanką tłuszczową, a nawet przeciwdziałać łysieniu.Zabiegi modelujące sylwetkę
Ćwiczysz na siłowni, a mimo to wciąż zmagasz się z miejscowo zlokalizowaną tkanką tłuszczową, nadmiarem zwisającej skóry lub bólami mięśniowymi po treningu? Technologia masażu drenującego poprzez intensywne rozbicie komórek tłuszczowych i opracowanie wybranych obszarów ciała rozwiąże powyższe dolegliwości.

Icoone lub Endermologia – obydwie technologie wykorzystując intensywny masaż próżniowy redukują obrzęki, nadmiar tkanki tłuszczowej, poprawiają krążenie i jędrność skóry. W zależności od efektu jaki chcesz osiągnąć, specjalista pomoże Ci dobrać odpowiednią metodę.

Kriolipoliza – najlepsze efekty w modelowaniu sylwetki uzyskujemy poprzez łączenie zabiegów ujędrniających z zabiegami redukującymi komórki tłuszczowe. Kriolipoliza wykorzystując metodę chłodzenia doprowadza na kontrolowanego stanu zapalnego w komórkach tłuszczowych, doprowadzając do ich rozpadu i zmniejszenia ich objętości. Innymi słowy zmniejszamy obwody na wybranych obszarach, jednocześnie zwiększając elastyczność skóry.

Jeżeli znalazłeś wśród wyżej wymienionych zabiegów coś dla siebie, to umów się na konsultację z naszymi specjalistami. Bez obaw. 🙂

Scroll to Top
Przewiń do góry