Anna Deda
Anna Deda
kosmetolog

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Kosmetologia, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W 2011 r. uzyskała doktorat z „Właściwości antyoksydacyjnych kosmetyków przeciwstarzeniowych i promieniochronnych”. Ania jest profesjonalnym trenerem branży kosmetycznej z tytułem doktora z zakresu nauk medycznych, który od 10 lat rozwija swoją karierę naukową, zawodową oraz szkoleniową, prowadząc zajęcia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, pracując z pacjentami w gabinecie oraz prowadząc szkolenia dla kosmetologów, kosmetyczek i lekarzy.

Autorka licznych publikacji naukowych dotyczących metod pielęgnacji skóry oraz właściwości kosmetyków oraz wykładowca takich przedmiotów jak kosmetologia, kosmetyka, biofizyka, aparatura kosmetyczna, podologia oraz balneologia. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Kosmetologów, Polskiego Towarzystwa Podologicznego oraz członkiem zarządu Stowarzyszenia Medycznego Praktykujących Podologów. Jest specjalistą w zakresie wykonywania peelingów fizycznych, chemicznych i mechanicznych, mezoterapii metodą klasyczną i mikroigłową, a także zabiegach fizykalnych: prąd, ultradźwięki, fale radiowe, urządzenia laserowe.

Jej największą pasją zawodową są peelingi chemiczne, zabiegi aparaturowe oraz specjalistyczna pielęgnacja stóp.

Certyfikaty

Opinie o specjaliście

"Pani Anna to doskonały specjalista! Czuje się bezpiecznie kiedy kładę się na jej fotel zabiegowy. Dzięki niej pozbyłam się naczynek z całej twarzy!"

Ania, Dąbrowa Górnicza

"Bałem się swojej pierwszej wizyty w takim miejscu, powiedzmy „nie męskim”. Pani Ania wykazała się totalnym profesjonalizmem, dzięki niej ta wizyta przebiegła bez wstydu…"

Tomek, Katowice

"Pani Aniu – oboje mąż i ja jesteśmy zadowoleni z mojego jędrnego ciała ;)))"

Justyna, Katowice