Natychmiastowy efekt odmłodzenia PRX T-33

Czujesz, że stan Twojej cery Cię postarza? Każdy powód jest dobry, aby zafundować swojej skórze odrobinę przyjemności i cieszyć się natychmiastowym efektem jej napięcia. Upragnione zmiany zagwarantuje zabieg bankietowy PRX T-33.

Na czym polega fenomen zabiegów bankietowych?

W trzech słowach zabiegi bankietowe są bezinwazyjne, skuteczne i szybkie. Pierwsze efekty zauważalne są tuż po zakończeniu sesji, dlatego większość pacjentek decyduje się na nie przeddzień ważnego wydarzenia. Można powiedzieć, że zabieg bankietowy to takie koło ratunkowe dla zmęczonej i wiotkiej skóry, gdyż nadaje jej blasku, a także redukuje blizny i zmarszczki. Kosmetolodzy zgodnie podkreślają, że wprowadzenie PRX-T33 to rewolucja w dziedzinie rewitalizacji skóry, ponieważ mimo zastosowania kwasu o wysokim stężeniu, nie mamy do czynienia z działaniem podrażniającym.

Kolokwialnie rzecz ujmując PRX-T33 to rodzaj chemicznego peelingu, którego następstwem nie jest silne złuszczenie, ale głęboka przebudowa skóry. Dodajmy jeszcze, iż zabieg może być wykonywany o każdej porze roku. Nic więc dziwnego, że cieszy się tak dużą i stale rosnącą popularnością.

Efekt napięcia skóry, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki

Mechaniczna biostymulacja skóry przy użyciu preparatu PRX-T33 jest możliwa dzięki połączeniu kwasu trójchlorooctowego, kwasu kojowego i nadtlenku wodoru. Metoda ta łączy w sobie właściwości liftingujące z odmładzającymi, oczyszczającymi i wybielającymi. TCA stymuluje wzrost fibroblastów, które dzięki H2O2 zyskują większe powinowactwo do specyficznych receptorów. W rezultacie, zwiększeniu ulega produkcja kolagenu oraz gęstość skóry właściwej. Nadtlenek wodoru odpowiada za nawilżenie naszej skóry, a kwas kojowy spowalnia melanogenezę i wywołuje efekt jej rozpromienia. Jak już wspomnieliśmy w poprzednim module, rezultaty widoczne są natychmiast i utrzymują się po pierwszy zabiegu do ok. 7 dni, a po serii zabiegów PRX-T33 następuje trwały efekt, dzięki odbudowie głębokich warstw skóry.

Przebieg zabiegu PRX T-33 w Body Care Clinic

Nasi stali pacjenci wiedzą już, że w Body Care Clinic każdy zabieg poprzedza wnikliwa konsultacja z kosmetologiem. Po zakwalifikowaniu przez specjalistę na zabieg bankietowy, pacjent może się rozluźnić, a po kwadransie cieszyć efektem napiętej skóry i zwężonych porów. Tyle bowiem trwa zabieg, do którego nie trzeba się specjalnie przygotowywać.


Aplikowanie preparatu PRX T-33 na skórę.

W pierwszym etapie kosmetolog w ramach przygotowania skóry do przeprowadzenia PRX- T33 wykonuje dokładny demakijaż i wmasowując aplikuje pierwszą warstwę preparatu. Ilość tych warstw zależna jest od kondycji skóry oraz oczekiwanych rezultatów końcowych, zwykle są to 3 warstwy.  Zdarza się, że pod koniec trwania zabiegu, zwłaszcza w momencie zmywania preparatu pacjenci odczuwają mrowienie skóry lub delikatne jej pieczenie. Wrażenie to mija, po nałożeniu odpowiedniego kremu gojącego.


Intensywny masaż wykonywany z naciskiem ok. 2kg.


Intensywny masaż wykonywany z naciskiem ok. 2kg.

Na zakończenie kosmetolog przekazuje pacjentowi zalecenia pielęgnacyjne do stosowania w domu i na tym zabieg kończy się. Poza ograniczeniem sauny, basenu i solarium w dniu wykonania PRX-T33 nie ma żadnych zakazów. Nakazem jest zaś cieszenie się z odmłodzonej skóry twarzy i ciała.

Podstawowe efekty zabiegu bankietowego

  • Napięcie skóry twarzy i ciała (w tym skóry na grzbietach dłoni),
  • Ujędrnienie i nawilżenie skóry,
  • redukcja rozstępów i blizn,
  • oczyszczenie skóry twarzy, redukcja rozszerzonych porów.

Zabieg PRX-T33 jest w pełni bezpieczny i gwarantujący pełną satysfakcję. Jeśli borykasz się z którymś z wcześniej wymienionych problemów skórnych, zgłoś się do Body Care Clinic i pożegnaj swój problem raz na zawsze.

Masz więcej pytań? Zadzwoń 32 302 32 58 lub odwiedź naszą stronę internetową www.bodycareclnic.pl

Scroll to Top
Przewiń do góry