Czy zabieg Morpheus8 jest bolesny? Jakie jest doznawane uczucie?

Jednym z najważniejszych aspektów, którymi interesują się potencjalni pacjenci przed zabiegiem Morpheus8, jest to, czy zabieg jest bolesny i jakie doznawane jest uczucie podczas jego przeprowadzania.

Morpheus8 jeśli skóa zostanie odpowiednio znieczulona, staje się komfortowym zabiegiem. Przed rozpoczęciem procedury najczęściej stosuje się miejscowy krem znieczulający, ewentualnie w połączeniu ze znieczuleniem nasiękowym u szczególnie wrażliwych pacjentów, co minimalizuje dyskomfort podczas zabiegu. Pacjenci mogą odczuwać lekkie mrowienie, ciepło lub uczucie lekkiego ukłucia podczas działania mikroigieł. Jest to zazwyczaj tolerowane bardzo dobrze przez pacjentów, i większość osób uważa, że jest to do przyjęcia.

Po zakończeniu zabiegu, doznania mogą obejmować delikatne zaczerwienienie i obrzęk, ale te objawy zazwyczaj ustępują w ciągu kilku dni. 

Warto również pamiętać, że doznawane uczucia mogą różnić się w zależności od indywidualnej wrażliwości każdej osoby, ale ogólnie rzecz biorąc, Morpheus8 jest zabiegiem komfortowym i dobrze tolerowanym przez większość pacjentów pod warunkiem wykonania odpowiedniego znieczulenie przed zabiegiem.

Aby dowiedzieć się więcej na temat tego zabiegu odwiedź naszą stronę Ablacyjna radiofrekwencja mikroiglowa morpheus

Scroll to Top
Przewiń do góry